ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt

حبیب : میدونم چرا فرگوسن از بازنشستگی اجتناب میکنه

حبیب : میدونم چرا فرگوسن از بازنشستگی اجتناب میکنه

در حالی که حبیب معتقد است که دوره تونی فرگوسن به سر امده اما میگوید که درک میکند چرا همچنان به انجام فایت میپردازد .
    سال 2020 بود که فرگوسن برای فایت با حبیب اعلام امادگی کرد . اما کرونا مانع انجام این فایت شد . این 2 مجموعا 5 بار در استانه فایت
    با یکدیگر بودند که هر 5 بار به دلایلی کنسل شد . حالا بیش از 2 سال گذشته و تونی از ان موقع سیر سقوطی را تجربه کرده است .
    به تازگی حبیب گفته که میداند چرا تونی فرگوسن دستکش هایش را اویزان نمیکند .
    دورش تمومه و راهیم برا اینکه برگرده به اون شرایط نیست . نه حبیب میتونه نه تونی میتونه . هیچکس . ما دوره ای داشتیم و گذشت
    اون به فایت ادامه میده . اون به پول نیاز داره . شما دیگه باید قبضاتو تو امریکا بپردازی . شک ندارم از اونجایی که اینم کالیفرنیاییه , من همه فایترا
    کالیفرنیا رو میشناسم . , هر چی دربیاری نصفش مال خودته .
    فکر میکنم اون به فایت واسه پول بخاطر پرداخت قبضاش و مالیات ادامه میده . اون خانواده داره . فکر کنم 2 بچه هم داره . سرزنشش نمیکنم اما شما نمیتونی
    زمان به عقب برگردونی . وقتی دورت تموم شده اسمی ازت نمیبرن
    رافائل فیزیف در فکر بازگشت در دسامبر یا ژانویه و فایت با گیچی

یکی از خوب های لایت ویت UFC اماده بازگشت به کیج در دسامبر یا ژانویه دربرابر مردی است که تا با الان نسبت به فایت با او واکنشی نشان نداده است .
    بعد از اینکه فیزیف موفق شد تا به پیروزی ارزشمندی دربرابر دوس انجوس برسد تحت عمل جراحی قرار گرفت تا اسیب دیدگی خود را رفع کند . حالا #6 لایت ویت
    به تمرین برگشته و اماده بازگشت است . فیزیف هنوز هم به دنبال فایت با گیچی میباشد .
    فکر کنم میتونم دسامبر یا ژانویه فایت کنم . اما من این پسر میخام . این بچه زرده رو ( منظور یک شخصیت عروسکیه و نه بلوند بودنش) . اونو میخام . چون این یک چالش
    بزرگ واسه منه و واقعا فایت خوبی میشه . اون فایت سر پا دوس داره . منم فایت سرپا دوس دارم . البته که میخاد تیک دانم کنه ولی همه میدونن که گیچی
    چقدر عاشق سره . ببینیم . امیدوارم با اون مرد تو دسامبر یا ژانویه فایت کنم . شاید ژانویه , میتونم براش صبر کنم .

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)