ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE width= محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
 1. #1
  مدیر کل سایت

  گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و.. گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و.. گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و.. گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و.. گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و..
  مديريت کـــــــــل سايت
  تاریخ عضویت
  2013/06/02
  محل سکونت
  Magic City
  نوشته ها
  4,870
  32,632
  مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

  Icon154 گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و..


  گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و..

  اریل هلوانی:کانر مک گرگور در 2020 به دنبال انجام 3 مبارزه است.
  به تازگی خبر رسمی شدن حضور کانر مک گرگور در برابر دونالد سرونی در مبارزه ی اصلی رویداد یو اف سی 246 در ژانویه 2020 منتشر شد.مبارزه ای که برای ثبت شدن راهی بسیار طولانی را طی کرد و البته تمام مذاکرات و اخبار و شایعه هایی که مبنی بر این بودند که این مبارزه در دسامبر(اذر) 2019 انجام خواهد شد ،اما این مبارزه با تمام تفاسیر برای 18 ژانویه 2020 ثبت شد.بدنام ایرلندی بازگشت و شاید بتواند بازگشتی هیجان انگیز را رقم بزند.


  مک گرگور از مبارزان فعال یو اف سی بود که با سیر صعودی شُهرتش ، انجام مبارزه های جدیدش به سرعت کاهش و به موردی نایاب برای طرفداران ام ام ای شد.از زمان پیروزی عنوان سبک وزن یو اف سی در رویداد یو اف سی 205 و در سال 2016 ، تنها یک مبارزه(بدون احتساب بوکس)در برابر حبیب نورماگومدوف در یو اف سی 229 انجام داد.حالا طبق گفته ی اریل هلوانی خبرنگار ESPN کانر قصد دارد بسیار فعال تر باشد.

  اریل هلوانی گفت:
  ""هدف گذاری و برنامه ریزی کانر اینطور هست که برای سال جدید 3 مبارزه را انجام خواهد داد کانر در سه سال گذشته هرگز چنین برنامه ریزی نداشته و اینکار را انجام نداده و شاید به نظر بیاد این چنین برنامه ریزی برای او گامی بلند و راهی طولانی باشد اما کانر معتقد است وقتی که فعال باشد ،مواردی برای پریشانی وچود نخواهد داشت و دچار مشکل نخواهد شد. هلوانی ادامه داد : او بسیار متمرکز هست مردم من را میبینند و سوال میپرسند که ما مدتهاست کانر را متمرکز بر ام ام ای ندیده ایم باید بگویم که در این بازی و مبارزه ما چنین چیز هایی را بسیار شنیده ایم ،او متمرکز است ،زود میخوابد ،زود بیدار میشود و میخواهد با عملکرد خودش به کسانی که او را مورد خطاب قرار دادند ثابت کند که اشتباه میکردند.""


  کانر در 24 ماه گذشته با موارد حقوقی متعددی در گیر بوده و حواشی پیرامون وی زیاد بوده است . از طرفی رکورد مبارزاتی اش بعد از پیروزی بر جزه الدو و رشد هرچه بیشتر شُهرتش 2 پیروزی و 2 شکست ثبت شده .شکستکی که اخرین انها در برابر حبیب نورماگومدوف به نوعی رقم خورد که حتی کانر با تمام شهرت و ستاره بودنش نتوانست انتظار مبارزه ی مجدد را حداقلدر وضعیت فعلی داشته باشد.(کاری که بعد از شکست در برابر نیت دیاز انجام شد).در عوض کانر مک گرگور در نظر دارد قبل از اینکه بتواند در دسته سبک وزن برای کمربند قهرمانی مبارزه کند،به جز مبارزه با دونالد سرونی ، یک مبارزه دیگر در دسته ی ولترویت(۷۷kg) انجام دهد.

  اریل هلوانی گفت:
  ""کانر 18 ژانویه مبارزه خواهد کرد ،اگر چه کانر خودش تمایل داشت این مبارزه را در ماه دسامبر 2019 انجام دهد اما یو اف سی به او این فرصت را نداد.بنابراین او در اول سال یک مبارزه انجام خواهد داد و بعد در بهار یا تابستان مبارزه ی دوم خود(شاید نیت دیاز - شاید خورخه ماسویدال) را انجام خواهد داد.شاید دلیل مبارزه با سرونی در این دسته ولترویت(۷۷kg) همین موضوع باشد و خواسته ی خود کانر مبارزه در دسته ی ولترویت باشد تا ثابت کند میتواند در این دسته ی وزنی عملکردی خوبی به نمایش بگذارد.سپس او میخواهد در اخر سال در برابر حیب نورماگومدوف قرار گیرد ،اگر او هنوز قهرمان بوده باشد با او در مسکو مبارزه کند.او به گفته ی خودش قصد داره اشتباهش رو در ان مبارزه جبران کندمبارزه ای که در اون با فنون تسلیمی شکست خورد. کانر قصد داره اشتباهتش در اون مبارزه را جبران کند. بنا براین امیدوار است در دو مبارزه ی خود پیروزی و بتواند حبیب را شکست دهد و با پیروزی و تصاحب عنوان قهرمانی سبک وزن دهان منتقدان را ببندد.""


  اینها گام ها و اهداف بلندی برای کانر مک گرگور هستند اما مواردی هم وجود دارد که در صورت رخ دادن پیش بینی میشود کانر خیلی برای بدست اوردن مبارزه ی بر سر عنوان معطل نشود. اگر تونی فرگوسن در مبارزه بر سر عنوان سبک وزن در ماه اپریل بتواند حبیب نورماگومدوف را شکست دهد .


  *****

  گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و..

  کولبی کاوینگتون:فکرمیکنم دانا وایت کمی از من وحشت دارد.
  کاوینگتون که در رویداد یو اف سی 245 (24 اذر ماه) قرار است قهرمان دسته ی ولترویت کامارو عثمان را به چالش بکشد در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد در اخرین ملاقات با دانا وایت،ترس را در داناوایت احساس کرده است.

  کاوینگتون گفت:
  ""نه من هیچ صحبتی با او انجام ندادم ،تنها زمانی که به صورت کوتاه با او صحبت کردم قبل از کنفرانس خبری یو اف سی 245 بود و هردو قرار بود به استیج برویم به او گفتم سلام وایت چه خبر چه کار میکنی؟ من خیلی احساس خوب و ارومی داشتم اما درباره ی وایت ، میشد حس کرد که کمی از من ترسیده است. بعد ازآن او به صحنه رفت و ما کنفرانس مطبوعاتی را انجام دادیم.ما صحبت زیادی انجام ندادیم چون من چیز های خوبی در باره ی دانا وایت برای گفتن ندارم . همونطور که اون چیز های خوبی برای گفتن در باره من ندارد""


  اختلافات کاوینگتون و دانا وایت بر میگردد به سال 2018 وقتی که کاوینگتون قهرمان موقت دسته ی ولترویت و تایرون وودلی قهرمان اصلی این وزن بود ،قرار بود این دو برای یکی کردن عنوان خود در رویداد یو اف سی 228 به مصاف یکدیگر بروند که کاوینگتون با مصدومیت مواجه شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.جایگزین او درن تیل شد و در برابر تایرون وودلی شکست خورد.از همان زمان کاوینگتون همواره دانا وایت را مورد تهاجم کلامی قرار میدهد.کولبی کاوینگتون اعلام کرده در صورت پیروزی بر کامارو عثمان اگر وایت سعی کند کمربند را برایش ببندد به او سیلی خواهد زد.

  *****

  گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و..

  ژایرزینهو رازنسترویک:ناک اوت کردن الیستار اووریم راهی برای رسیدن به مبارزه برای کمربند خواهد بود.
  ژایرزینهو که کمتر از یکسال هست به یو اف سی پیوسته و اولین مبارزه خود را در فوریه 2019 انجام داده است تا به اینجای کار او سه مبارزه انجام داده است که ماحصل این سه مبارزه سه پیروزی بوده ،که هر سه با ناک اوت کرده حریفان بدست امده است. دو مبارزه ی اخر وی مجموعا 38 ثانیه طول کشید.ژایرزینهو در اخرین مبارزه توانست اندری ارلوفسکی را در دور اول و در 29 ثانیه با ضربه ی مشت ناک اوت کرد.

  اکنون ژایرزینهو در برابر الیستار اووریم مبارز با سابقه ام ام ای قرار گرفته است . این مبارزه به عنوان رُخداد اصلی رویداد UFC ESPN 7برگزار خواهد شد.هنگامی که پیشنهاد مبارزه ی با الیستار اووریم به ژایرزینهو داده شد بدون معطلی و تردیدی این مبارزه قبول کرده است او در این باره گفت :
  ""من برای هرکاری اماده بودم ،این فرصت مبارزه برای من عالی بود چون من تازه از مبارزه برگشته بودم و هیچ اسیبی هم ندیده بودم به همین دلیل برای من فرثت و زمان خوبی بود تا این مبارزه را قبول کنم.اگر بخواهم به اینده نگاه کنم دیگر چه زمانی امکان داشت چنین مبارزه ای به من پیشنهاد شود ؟ شاید هرگز. به همین دلیل من ان را بدون معطلی قبول کردم.""

  ژایرزینهو در برابر اووریم به عنوان یکی از افسانه های دنیای ام ام ای قرار خواهد گرفت ،او خوشحال است و میداند که این پیروزی برای حرفه اش و کشورش چقدر بزرگ است.او گفت:
  ""این برای من واقعا مهم است پیروزی در برابر اووریم مرا در مسیر رسیدن به قهرمانی به جلو میبرد و نمیتوانم برای این مبارزه صبر کنم.من اولین سورینامی یو اف سی هستم و قرار است مبارزه بزرگی را به عنوان رخداد اصلی این رویداد انجام دهم .من خوشحالم که در این موقعیت هستم و نماینده ی کشورم هستم.""

  با توجه پس زمینه هر دو مبارزه که کیک بوسینگ هست ژایرزینهو معتقد است که این یک مبارزه سر پا خواهد بود .اگرچه اینمبارزه 5 راندی است اما وی اعتقاد داردمبارزه ی انها تا انتها و به 25 دقیقه نخواهد رسید.

  ""هر مبارزه شرایط خاص خودش را دارد و متفاوت است ،من اماده هستم، من برای رویارویی با اووریم کاملا اماده هستم و با کوچکترین اشتباه حریفم میتوانم مبارزه را تمام کنم کوچیکترین اشتباه برابر خواهد بود با ناک اوت شدن حریف این مبارزه مرا به کمربند نزدیکتر میکند خوشحالم که در رده بندی در حال ارتقاء خودم هستم چون 15 سال است که مبارزه میکنم و این فرصت را دارم تا در صورت پیروزی به سمت مبارزه ی کمربند قدم بردارم ،من به دنبالش خواهم بود و میخواهم به عنوان مبارز، فعال باشم ""نظر شما چیست پیروز مبارزه ی اووریم - رازنسترویک چه کسی خواهد بود؟  *****

  گزارش روز :سه مبارزه،هدف کانر مک گرگور|کاوینگتون:وایت از من میترسد|صحبتهای ژایرزینهو رازنسترویک|و..

  داستین پویریر معتقد است جاستین گیچی دارای بالاترین شانس برای پیروزی مقابل حبیب نورماگومدوف است
  قهرمان دسته ی سبک وزن سازمان یو اف سی،حبیب نورماگومدوف همه ی حریفانش از جمله قهرمان موقت سبک وزن و یکی از تهدیدکنندگان اصلی کمربند قهرمانی(داستین پویریر) که در مسیر او قرار گرفته بودند را از میان برداشته است.
  سلطه طولانی مدت حبیب بر این دسته وزنی که به عنوان یکی از پر استعدادترین دسته های وزنی شناخته میشود این سوال را پیش می آورد که:

  آیا کسی در این دسته وزنی وجود دارد که ابزار لازم برای شکست حبیب را داشته باشد؟
  داستین پویریر که در رویداد یو اف سی ۲۴۲ توسط خبیب تسلیم شده بود در پاسخ به یکی از طرفدارانش در توئیتر که این سوال را مطرح کرده بود گفت گیچی بیشترین شانس را برای شکست دادن این مبارز داغستانی دارد.پوئیر در سال ۲۰۱۸ موفق به شکست گیچی با ناک اوت فنی شده بود.
  "من فکر میکنم گیچی بتواند" این پاسخ پوئیر به سوال آن طرفدار بود.
  جاستین گیچی قهرمان سابق سازمان WSOF در سه مبارزه اخر خود سه برد پیاپی آن هم در راند اول مقابل جیمز ویک،ادسون باربوزا و دونالد سرونی دست یافته است .او دارای پیش زمینه در کشتی آماتور میباشد.
  همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

  ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
  ------------

  تبلیغات در ایران یو اف سی

  کانال تلگرام ایران یو اف سی
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •