ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

معرفی رویداد بزرگ Bellator NYC 180 (بزرگترین رویداد تاریخ بلاتور)

رویداد پیش رو سازمان بلاتور رویداد Bellator 180 است که بدون شک با کارت مبارزات این رویداد طرفداران بلاتور میتونن شاهد بزرگترین رویداد این سازمان باشند. این رویداد تاریخ 24 ژوئن در ارنای بزرگ و معروف مدیسن اسکوئر گاردن نیویورک سیتی برگزار خواهد شد. برای رویداد بلاتور 180 چند مبارزه بزرگ با نامهای بزرگی چون فدور. وندرلی سیلوا. چل سانن. ریان بدر برنامه ریزی شده که همچنین سه مبارزه نیز برای قهرمانی خواهد بود - در مبارزه مین ایونت قرار است لجند برزیلی فایتر سابق یو اف سی و پراید Wanderlei Silva که از او به عنوان بهترین فایتر کمپانی پراید یاد میشه با رکوردی 1-12-35 و سنی 40 ساله به مصاف فایتر 40 ساله سابق یو اف سی Chael Sonnen با رکوردی 1-15-29 برود. نکته این فایت این است که وندرلی سیلوا نزدیک به 4 سال است مبارزه ای نداشته در صورتی که چل سانن اخرین فایتش را به تازگی به بدبویز تیتو اورتیز در بلاتور 170 واگذار کرده. و همچنین فایت قبلشم مقابل رشاد اوانز در یو اف سی شکست خورده

در مبارزه کو مین ایونت شاهد مبارزه بلاتور دیبیو پادشاه ام ام ای بزرگترین فایتر سنگین وزن و محترمترین جنگجوی تمام ادوار Fedor Emelianenko با رکوردی 1-4-36 خواهیم بود تا در این فایت به مصاف فایتر سابق یو اف سی Matt Mitrione با رکوردی 5-11 برود - فدور از سال 2012 تا کنون فقط سه بار مبارزه کرده. یه بار در سال 2012 اسطوره برزیلی یو اف سی Pedro Rizzo را در راند یک ناک اوت کرده. و پس از ان تا سال 2015 یه فایت دوباره مقابل Singh Jaideep داشته در ریزان که با سابمیت پیروز شده و اخرین مبارزشم که مقابل فابیو مولدانادو بود در روسیه که پیروز شد. فدور اکنون 40 سال سن داره و هر 5 فایت اخرشو تونسته نیز پیروز بشه. البته پس از سه باختی که پشت سر هم در استرایک فورس براش رقم خورد تونسته دوباره 5 پیروزی متوالی داشته باشه

از دیگر مبارزات مهم این رویداد مبارزه قهرمانی Lightweight است و قرار است Michael Chandler قهرمان 31 ساله لایت ویت بلاتور با رکوردی 3-16 از تایتل قهرمانیش مقابل Brent Primus با رکوردی 0-7 دفاع کند - و در مبارزه ای دیگر نیز قهرمان Welterweight بلاتور یعنی Douglas Lima در اولین دفاع از تایتلش پس از پیروزی با رکوردی 6-28 به مصاف چلنجرش فایتر سابق یو اف سی Lorenz Larkin با رکوردی 1-5-18 برود - Lorenz Larkin مبارزه اخرشو در سازمان یو اف سی تونسته نیل مگنی را ناک اوت کنه

مبارزه مهم دیگر قهرمانی این رویداد که چهارمین فایت مهم این رویداد است در مبارزات مقدماتی اسپایک تی وی برگزار میشه. در این نبرد شاهد دیبیو فایتر سابق بخش نیمه سنگین وزن یو اف سی Ryan Bader به بلاتور باشیم. ریان بیدر قرار است در اولین مبارزه اش به مصاف قهرمان وقت نیمه سنگین وزن بلاتور Phil Davis برود فایتری که 13 مبارزه از کریرش را در سازمان یو اف سی انجام داد و تونست ده فایت را پیروز بشه و 3 فایت را شکست بخوره Phil Davis اخرین مبارزش در یو اف سی مقابل چلنجر حال حاضرش یعنی Ryan Bader بود که با تصمیم ارا تن به شکست داد. این یه مبارزه برگشت اما در سازمانی دیگر خواهد بود. و البنه اولین دفاع از تایتل هست - اینم اضافه کنم فایتر سابق یو اف سی پسر رندی کوتور لجند یو اف سی پنجمین فایتشو در بلاتور انجام میده. ریان کوتور دو فایت در یو اف سی داشت که هر دو را شکست خورد و الانم دو مبارزه اخرشو در بلاتور ناکام بوده.

نام رویداد Bellator NYC 180: Sonnen vs. Silva
    تاریخ برگزاری June 24, 2017
    محل برگزاری Madison Square Garden in New York City
    Main card Weight class
    Chael Sonnen vs. Wanderlei Silva Light Heavyweight
    Fedor Emelianenko vs. Matt Mitrione Heavyweight
    Michael Chandler (c) vs. Brent Primus Lightweight
    Douglas Lima (c) vs. Lorenz Larkin Welterweight
    Aaron Pico vs. Zach Freeman Lightweight
    (Bellator 180 card (Spike TV Weight class
    Phil Davis (c) vs. Ryan Bader Light Heavyweight
    James Gallagher vs. Chinzo Machida Featherweight
    Neiman Gracie vs. Dave Marfone Welterweight
    Keri Anne Melendez vs. Sadee Monseratte Williams Women's Strawweight
    Preliminary Card Bellator.com
    Weight class
    Ryan Couture vs. Haim Gozali Welterweight
    Jerome Mickle vs. Anthony Giacchina Lightweight
    John Salgado vs. Hugh McKenna Catchweight 168 pounds
    Matt Rizzo vs. Sergio da Silva Catchweight 130 pounds

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    یعنی من فقط عاشق این مرام این بشر هستم.
    Fedor Emelianenko گفته:
    Fedor Emelianenko منظورم محمد حسین عزیز از بچه های انجمن نیست ها.
    اون Fedor Emelianenko میگم.
    در هر حال.
    گفته من بهترین تاریخ بیستم.
    آخه دنیا رو نگاه یکی مثل این گیر دادن بهش که تو بهترین تاریخی این خودش میگه نه. من دیگه چی بگم واقعا. .
    دقیقا همین مرام و اخلاق و بخصوص سر بزیری که این بشر داره باعث میشه خیلی ها از او به عنوان بهترین همیشه یاد کنن. نمونش الان تو متن خودمم نوشتم بزرگترین فایتر سنگین وزن و محترمترین چون واقعا این به من ثابت شده اخلاق ورزشکاری چقدر میتونه تاثیر رو بزرگی یه ورزشکار داشته باشه. مثلا الان رانداروزی ان موقه با انهمه زیبایی و ابهت که پیدا کرده بود و خیلی ها میومدن سرو دست براش میشکوندن تو نت من همیشه ازش نفرت داشتم و خواهم داشت چون یه دختر مغرور بیشتر نبود. حالا اینکه تتو داشتنش اونم جای خیلی حساسی ازش باعث شد بیشتر ازش بدم بیاد ان جای خود اما برعکسش هالی هولم که چقدر بد مبارزه کرده و نتیجه بدی گرفته بخصوص تو سه مبارزه اخرش اما همیشه بخاطر ان اخلاق و مرامش هر وقت میبینمش یعنی واقعا عشق میکنم و لذت میبرم از دیدنش
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    البته من چون از gsp خوشم میاد نمی خوام طرفداری کنم :)
    ولی از قبل مثل اینکه دینا و بیسپینگ میدونستن که چشم gsp آسیب دیده هست ولی نگفتن و دینا میخواست با کنفرانس گذاشتن زود هنگام و مخفی کردن آسیب دیدگی gsp از عموم از gsp سو استفاده کنه و مسابقه ندادن بیسپینگ رو به دلیل منتظر بودن برای gsp توجیه کنه و مسابقه ندادن در زمان نزدیکتر رو گردن gsp بندازه که gsp اومد و قضیه رو فاش کرد که اینا از اول میدونستن که آسیب دیده هستم و اینها بازیشون هست و دینا هم عصبانی شد و بقیه ماجراها که در جریان هستید.
    خب gsp خودش که میدونست چرا گذاشت ازش سو استفاده کنند.
    یعنی میگی این ماجرا درست کردن gsp توش هیچ کاره بوده.
    Gsp راست میگفت و خیلی با مرام بود همون اول ماجرا رو فاش میکرد. حتما نمیدونست که دانا و بیسپینگ به مردم نگفتند.
    Gsp خودش در قبال طرفدار هاش و مردم دیگه چه مسولیتی داره؟
    مایکل بیسپینگ هم جواب داد که چرا نگفته چون مسئله چشم gsp بوده نه بیسپینگ. من بیام برم در مورد مشکل یکی دیگه بگم فلانی اونجاش مشکل داره مردم , که فردا فکر نکنید من دارم سو استفاده میکنم.
    چشم gsp بوده!!!
    Gsp خودش شان ورزشیش رو برد زیر سوال.
    دانا وایت که نرفت دنبالش فلانی بیا برگرد . خودش گفت میخوام برگردم. نمیتونست اون موقع مبارزه کنه بر نمیگشت.
    اون موقع که به خاطر اینکه بره از حق مثلا ورزشکارها دفاع کنه و رفته بود تی شرت پوشیده بود و جلوی سازمان وایستاده بود بعد الان اومده گفته دانا وایت بیا هیچ پولی ندادی هنوز بهم برو ازم سو استفاده کن.
    خودش میدونست این کار به نفعش هست و با آگاهی کامل این کار رو برای سود خودش کرد.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    از ریز جزئیات مطلع نیستم برای همین نمی تونم قضاوت کنم.
    ممکنه از اول معلوم نبوده که چقدر باید بخاطر آسیب چشمش منتظر بمونه و بعدا مشخص شده باشه.
    و بعد از مشخص شدن هم دینا اجازه گفتن این مسئله رو بهش نداده.به هر حال دینا رئیس هست. اگه نخواد gsp نمیتونه دوباره برگرده.
    و بعد از فشار مردم gsp بی خیال اطاعت از رئیس شده و مسئله رو گفته.
    ولی چون کاملا در جریان نیستم نمی تونم صد در صد بگم چقدر gsp مقصر بوده.
    ولی میشه گفت مطمئنا دینا وایت مقصر بوده.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    از ریز جزئیات مطلع نیستم برای همین نمی تونم قضاوت کنم.
    ممکنه از اول معلوم نبوده که چقدر باید بخاطر آسیب چشمش منتظر بمونه و بعدا مشخص شده باشه.
    و بعد از مشخص شدن هم دینا اجازه گفتن این مسئله رو بهش نداده.به هر حال دینا رئیس هست. اگه نخواد gsp نمیتونه دوباره برگرده.
    و بعد از فشار مردم gsp بی خیال اطاعت از رئیس شده و مسئله رو گفته.
    ولی چون کاملا در جریان نیستم نمی تونم صد در صد بگم چقدر gsp مقصر بوده.
    ولی میشه گفت مطمئنا دینا وایت مقصر بوده.
    کلا من نگاهم به همه موارد یک طرفه نیست. یا سعی میکنم نباشه . اینکه بگم توی هر ماجرای یک مقصر وجود داره و بقیه بی تقصیرند.
    صحبت در مورد تقصیر جورج شد من هم گفتم همه تقصیرها رو هم گردن جورج ننداختم ولی تاثیری هم در مقصر بودنش نداره.
    دانا رئیسش هست. خب شاید دانا گفت ببخشید برو خودفروشی کن تا بزارم برگردی. اونم باید بگه باشه.
    دانا نمیتونه مانع خداحافظی کردن کسی بشه یا به زور به خواد کسی رو برگردونه. میتونه از برگشتنشون ممانعت کنه و یا مجبورشون کنه به خداحافظی کردن.
    اصلا جورج برای چی میخواد برگرده ؟ به خاطر پول دیگه. خب برگرد. نوش جونت . ولی تبعات این جور تصمیمات رو هم بپذیره که همین حرفهایی هست که تو کل نت در موردش میگن.
    الان هم که ماجرا لو رفته و دیده دانا صبر نمیکنه حالا همه چیز رو میخواد بندازه گردن دیگران.
    ماجرای برگشتنش رو از چند وقت قبل تر از اینکه اصلا با دانا توافق کنه سر زبون انداخته بود که آره نمیزارن و نمیخوان من برگردم و مانع میشن و فلان.از اون موقع هم نمیدونست که وضعیتش چیه.
    خودش میخواست برگرده کمی پول به جیب بزنه توی دوران پول درآوردن سازمان و رکورد شکنی ها , سازمان هم گفت حالا که میخواد برگرده بزار یه برنامه توپ بچینیم , جورج هم خودش قبول کرد توی این برنامه شرکت کنه , اومد کارش رو پیش ببره, بعد دیدن نمیشه داره گندش در میاد بهم زدن مبارزه رو , بعد شروع کردن همدیگر رو متهم کردن که آره من گفتم مصدومم و اون میدونست و این باید میگفت و بقیه ماجرا.
    بیسپینگ هم برمیگرده میگه به من چه که برم بگم فلانی مصدومه و هیچکس نیست بهش بگه خب تو که ناراحتی مردم بهت میگن دروغگو و ریاکار چرا قبول میکنی مبارزه با آدمی که میدونی مصدومه و معلوم نیست کی میتنه مبارزه کنه و فلان. پس حق دارن بهت میگن دروغگو دیگه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    کنفراس این رویداد رو هر کس ندیده بهتره ببینه
    همه ی کنفرانس یه طرف چرت و پرتا و تیکه هایی که چل سانن مینداخت یه طرف....
    اون قسمت که به دختره گیر داده بود ترکیده بودم از خنده
    از یه چیز سانن خیلی خوشم میاد از همون اول ادم رویی بود هر جوری که بود بدون تعارف و مخفی کار میگفت و نشون میداد
    همیشه نشون میداد من همین جوریم حالا چه خوشتون بیاد چه نیاد
    ولی معلومه از جوونیاش مخ زنه حرفه ای بوده
    نه مثل خیلی از فایتر ها که جلو دوربین یه چیز میگن پشت دوربین یه کار دیگه میکنن
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    اسکات کوکر گفته اگه چاک لیدل و تیتو اورتیز بخوان با هم مبارزه کنند انجامش میدیم.
    !!!
    نمیدونم چرا هر کاری میکنم این رویداد رو جدی بگیرم نمیشه.
    حقیقت اینه که هر وقت بخوام مبارزات سازمانهای دیگه رو نگاه کنم صرفا برای تنوع و آشنایی نگاه میکنم. این که قهرمان اون سازمان کی هست و کی نیست برام مهم نیست. یا هر کاری میکنم مهم نمیشه.
    شاید بعضی ها سر این که ufc بهترین سازمان دنیا هست یا نه بحث داشته باشند. ولی یه حسی به همشون میگه که این مسئله واقعیت داره و همین باعث میشه که چون میدونی یک سطح بالاتر وجود داره هیچ کسی براش مهم نیست که توی یک سازمان غیر از ufc کی قهرمان میشه یا نه و همین هیجان دیدن رو کم میکنه. مثل این میمونه که برای ما ایرانی ها مهم نیست که قهرمان جام یوفا کی میشه چون میدونیم جام باشگاهها معتبر تر هست.

امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    خب gsp خودش که میدونست چرا گذاشت ازش سو استفاده کنند.
    یعنی میگی این ماجرا درست کردن gsp توش هیچ کاره بوده.
    Gsp راست میگفت و خیلی با مرام بود همون اول ماجرا رو فاش میکرد. حتما نمیدونست که دانا و بیسپینگ به مردم نگفتند.
    Gsp خودش در قبال طرفدار هاش و مردم دیگه چه مسولیتی داره؟
    مایکل بیسپینگ هم جواب داد که چرا نگفته چون مسئله چشم gsp بوده نه بیسپینگ. من بیام برم در مورد مشکل یکی دیگه بگم فلانی اونجاش مشکل داره مردم , که فردا فکر نکنید من دارم سو استفاده میکنم.
    چشم gsp بوده!!!
    Gsp خودش شان ورزشیش رو برد زیر سوال.
    دانا وایت که نرفت دنبالش فلانی بیا برگرد . خودش گفت میخوام برگردم. نمیتونست اون موقع مبارزه کنه بر نمیگشت.
    اون موقع که به خاطر اینکه بره از حق مثلا ورزشکارها دفاع کنه و رفته بود تی شرت پوشیده بود و جلوی سازمان وایستاده بود بعد الان اومده گفته دانا وایت بیا هیچ پولی ندادی هنوز بهم برو ازم سو استفاده کن.
    خودش میدونست این کار به نفعش هست و با آگاهی کامل این کار رو برای سود خودش کرد.
    دوستان ما ماجرا رو جدی گرفتیم، و گرنه واسه دست اندرکاران یو اف سی مهم بیزنس و فروش رویداد هست، یه نمایشی راه میندازن تا پول درو کنن، و بوضوح معلومه که رسانه و میدیا چه تاثیر و قدرتی داره، حضرات تماشاچی و بیننده ی امریکایی واسشون مهم نیست که نفر دوم زد چونه ی نفر اول رو کج و معوج کرد یا قهرمان زد با کاتانا مهره ی آسه ی گردن راندا روزی رو با جناق سینه ی پاول نیومَن به دو تا تیکه ی نامتساوی تقسیم کرد و نشوند بغل زایگومای انسانی نئاندرتال توی موزه تاریخ طبیعی شهر میشیگان، یا لگن خاصره ی رومرو پیش از خوردن به زمین شکست یا بعد از هوا شدن کنجکاوی!!!! مهم واسشون کیفور شدنه و حظ بردن و اینکه با یه بلیط دوتا مبارزه با قوانین مختلف ببینن(یکی لفظی و یکی فیزیکی)، که اینها البته برآمده از رویای امریکایی و اسطوره های مدرنشونه که بوضوح با واسه ما و خلقیات مون زمین تا آسمون فرق دارن، ما مرام پوریای ولی و علی بن ابی طالب رو می پسندیم و احقاق حق کسان و نشستن هرکس سرجای درست بر اساس لیاقتش اما برای اونها اینجور نیست،
    خب حالا حق بدین که مچ میکر های یو اف سی دنبال علقه های اونها باید برن نه لیاقت و تناسب فرد با شماره ی پیش از اسمش در رنکینگ وزنی اش .
    شما با یه نگاه ساده متوجه میشین که چرا امریکایی ها به مسابقات و شوهای کشتی کج علاقه دارن و فیلم های اکشن پر لاف و گزاف و پروتاگونیستی( قهرمانی ) که با دنیایی از نیروهای شَر (و نه یک آنتاگونیست)یک تنه و دست خالی می جنگه و دست آخر همه را سر جاشون مینشونه بی اینکه خونی از دماغش بیاد یا خط و خشی دچار سیمای دختر کُشش بشه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    کنفراس این رویداد رو هر کس ندیده بهتره ببینه
    همه ی کنفرانس یه طرف چرت و پرتا و تیکه هایی که چل سانن مینداخت یه طرف....
    اون قسمت که به دختره گیر داده بود ترکیده بودم از خنده
    از یه چیز سانن خیلی خوشم میاد از همون اول ادم رویی بود هر جوری که بود بدون تعارف و مخفی کار میگفت و نشون میداد
    همیشه نشون میداد من همین جوریم حالا چه خوشتون بیاد چه نیاد
    ولی معلومه از جوونیاش مخ زنه حرفه ای بوده
    نه مثل خیلی از فایتر ها که جلو دوربین یه چیز میگن پشت دوربین یه کار دیگه میکنن
    کنفرانس ترجمه شده یا زبان اصلی هستش
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    زبون اصلی......
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam s نمایش پست ها
    کنفرانس ترجمه شده یا زبان اصلی هستش
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    اسکات کوکر گفته اگه چاک لیدل و تیتو اورتیز بخوان با هم مبارزه کنند انجامش میدیم.
    !!!
    اصلا درک نمیکنم اخه دیدن مبارزات افراد بازنشسته چه جذابیتی داره!
    هر کی یه دورانی داره و تموم میشه!
    تجربه هم نشون داده اینجور فایتها همیشه افتضاح بوده!
    اخه لیدل بعد از این همه سال برگرده و دوباره با ارتیز فایت کنه، سر چی اخه!

این کوکر همینجوری پیش بره و فایترهای ناراضی رو بیاره بلاتور بیشتر نتیجه میگیره تا برگزاری اینجور مبارزات
    .................................................. ....
    همیشه از یه ایونت بزرگ انتظار مبارزات خیلی خفن داری ولی برعکس میشه!
    بعدش یه ایونت کوچیک، خوب در میاد.

فایت سیلوا - سانن از اول هم معلوم بود بدرد نمیخوره.
    فایت فدور - میتریون خیلی زود تموم شد
    مایکل چندلر خیلی بدشانسی آورد و اونجوری شد، واقعا حیف شد.
    کشتی گیر با استعداد امریکایی که بلاتور خیلی انتظار داشت پدیده شه، اونجوری باخت

این داگلاس لیما واقعا خوبه، امیدوارم بیاد یو اف سی
    ویرایش توسط magneto_88 : 2017/06/26 در ساعت 03:08
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)