ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

نتیجه مسابقه manny pacquiao vs jeff horn

در یکی از عجیب ترین شب های تاریخ بوکس جف هورن توانست مانی پاکیائو اسطوره بوکس رو شکست بده مسابقه ای جانانه و نزدیک که در اون جف هورن همه رو شگفت زده کرد با استایل و حرکات بدنش پاکیائو رو تحت فشار گذاشت و ضربات سنگینی رو به چونه حریفش زد در مقابل پاکیائو اون بوکسور همیشگی نبود و سرعت و رقص پای خوبی نداشت راند 9 نزدیک بود مسابقه به نفع پاکیائو تموم شه ولی هورن با سرسختی زنده موند و با برگشتش مسابقه رو برد
    به جز شبکه امریکایی ESPN که رای به پیروزی مانی پاکیائو داده بود بقیه مسابقه رو نزدیک و 7 به 5 به هورن یا مانی داده بودن (حالا برام عجیبه همین ادما می گفتند فلوید مبارزه اش با پاکیائو رو باخته در صورتی که فلوید راحت برد برعکس فایت اول پاکیائو با تیموتی بردلی نه باب ارم پروموتر مانی و نه مانی مخالف امتیازدهی بودند حتی پاکیائو توی مبارزه اش با فلوید گفت من مبارزه رو بردم ولی اینبار خودش می دونست مبارزه خیلی نزدیک بود)
    ویرایش توسط afshin vatan : 2017/07/03 در ساعت 11:03
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    عجب مبارزه ای بود فکر نمی کردم جف هورن سه راند دووم بیاره ولی خیلی غیرت و شجاعت نشون داد چجوری راند 9 دووم اورد با اینکه طرفدار پاکیائو هستم ولی از راند 4 به بعد دلم میخواست جف هورن برنده بشه به نظر شما داور ها درست قضاوت کردند ؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    76
    دو ماه دیگه دنیا شگفت زده خواهد شد باورم کنید.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    66
    مبارز مورد علاقه DominickCruz_Headshot
    مسابقه ی قشنگی بود.بنظرم رأی داورها هم درست بود.حقشم بود
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil1993 نمایش پست ها
    مسابقه ی قشنگی بود.بنظرم رأی داورها هم درست بود.حقشم بود
    واقعیتش من مبارزه رو دوبار دیدم دفعه اول 114-113 رای به برد هورن دادم ولی دفعه دوم که دقیقتر نگاه کردم راند های 3 5 7 11 خیلی نزدیک بود مساوی شد نمی دونم خیلی نزدیک بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    35
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    فیلمش رو* قرار نمی دید؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام بنظرم پاکیائو ضربات موثرتر وبهتری رو داشت و جف هورن هم چندان ضربات خوبی رو به نظرم نداشت ولی درکل رای داورا صحیح بود و هورن شایسته پیروزی بود
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    بلاخره من الان موفق به دیدن این بوکس واقعا زیبا شدم. قبلش بگم من نمیدونم چطور امتیاز میدن تو بوکس ولی خدا وکیلی اگه مساوی میدادن هنوز قابل هضم تر بود. از نظر حملات بیشتر بدون شک جف هورن بیشتر بوکس میزد. و بخصوص تو 6 راند اول را خوب تهاجمی عمل کرد. ولی نکته این بود که ضرباتش بیشتر به قول خودمون بدون هدف بودن یعنی فقط اینو انجام میداد که بوکسش را پرت کنه براش مهم نبود بگیره یا نگیره اما بر عکس خدا وکیلی مانی ضرباتش را کاری میزد میدونست چه موقه بزنه و چطور بزنه. و از راند 6 به بعد با اینکه سنی ازش گذشته و همه انتظار خسته شدن و کمتر بوکس کردنشو داشتن ولی ضرباتش دقیقا از راند شش به بعد شروع شدن. اینو میشه از صورت هر جفتشون فهمید که جف هورن صورتش کاملا نابود بود و دوربین چقدر صورتش را تو تایم استراحت نشون میداد
    و مهمترین راند را هم از نظر زیبایی بدون شک راند 9 بود که صدای همه ورزشگاه بلند میشد با حملات مانی. چقدر راند 9 زیبا بود. نکته جالب این بود تو هر تایم از راند 6 به بعد داور میرفت حال جف هورن را جویا میشد چون وضعیت صورتش خوب نبود - اینم باید گفت جف هورن بخاطر جوون بودنش و از همه مهمتر اینکه همین سن پایین مقابل یه اسطوره تو وطن خودش بهش بوکس بدن برا قهرمانی انگیزش را تو حملات بالا میبرد

خلاصه بعد از مدتها من بوکس دیدم واقعا لذت بردم از این مبارزه. ولی در کل تساوی میدادن بهتر بود
    نتیجه مسابقه manny pacquiao vs jeff horn
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)