ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

ارنی شیورز ویرانگر سیاه

***ارنی شیورز ویرانگر سیاه ***

ارنی شیورز ویرانگر سیاه

ارنی شیورز در 31 اگوست 1944 در یک خانواده فقیر از 11 فرزند در گارلند ،الاباما امریکا متولد شد.
    او در 5 سالگی به همراه خانواده اش برای در امان ماندن از خشونت کوکلاکس کلان ها (سازمان هایی که سیاهان امریکا را ازار و اذیت میکردند و می کشتند) به اوهایو رفت . پدرش وقتی که او 5 ساله بود یک قاطر از یک مرد سفید پوست خرید ولی نتوانست پول ان را به موقع پرداخت کند و ان مرد او را تهدید به مرگ کرد .مرد سفید پوست یک روز با کامیون خود امد و گفت که من امده ام یا پولم را بگیرم یا قاطرم را. پدر شیورز تفنگش را در اورد و ان مرد ترسید و رفت ولی تهدید کرد که امشب دوباره برمیگردد .پدر بزرگ شیورز او و خانواده اش را قبل از امدن انها به اوهایو فرستاد .انها ان شب با 20 نفر که صورتشان را کامل پوشیده بودند به خانه حمله کردند .

شیورز از 5 سالگی در مزرعه کار میکرد .او تنه درختان را می شکست و چوب ان را برای زمستان ریز ریز میکرد و بسته های سنگین یونجه را بلند میکرد و این باعث شد که دست و پای او قدرتمند شود.

شیورز زمانی که بچه بود مدتی بعنوان یک تله گذار کار میکرد و موش ابی ،راکن ،و گاهی هم راسو شکار میکرد. بعد از اینکه مقداری پول بدست اورد پوست ان حیوانات را به نیویورک فرستاد و پول ان را در دسامبر دریافت کرد و توانست برای کریسمس همراه مادرش غذا بخورد .مادر او یک کارگر بود .
    شیورز میگوید مادر من یک مسیحی بود. او به من اموخت که چگونه برای حرفه ی اینده ام اماده شوم و چگونه با مردم رفتار کنم و همیشه عادل باشم و از مردم سواستفاده نکنم .

شیورز جوان مدتی برای یک پیرزن که نمی توانست هزینه کار خود را پرداخت کند کارمیکرد او چوب هایش را خرد میکرد و گاهی اوقات پیرزن به او گریپ فروت میداد.

شیورز در سال 1963 از دبیرستان نیوتن فالس فارغ التحصیل شد .او مدتی در کارخانه لاستیک سازی که تیوپ برای اتومبیل و کامیون می ساخت کار میکرد .اخرین کار او در جنرال موتور در اوهایو بود.

شیورز از 12 سالگی ورزش را شروع کرد او در دبیرستان فوتبال بازی میکرد .شیورز در 22 سالگی توسط ریچارد استین با بوکس اشنا شد و به باشگاه یانگستون اوهایو رفت .وقتی که در باشگاه در حال تمرین بود یک مربی بوکس بنام پدرو تامز که قبلا به بوکسورهای المپیک اموزش میداد او را دید به او گفت که تو یک سنگین وزن هستی و میتوانی یک روز قهرمان جهان شوی و یک میلیون دلار درامد داشته باشی و بعد از ان روز شیورز هر روز به باشگاه میرفت . شیورز میگوید پدرو تامز مربی بزرگی بود او زندگی من را تغییر داد.
    شیورز میگوید من امیدوار بودم که یک فوتبالیست حرفه ای شوم (فوتبال امریکایی ) تا بتوانم زندگی خوبی برای خودم بسازم اما بوکس به من این فرصت را داد.

شیورز در 22 سالگی بوکس را شروع کرد . دوران اماتوری او کوتاه بود و او اکثر حریفان خود را شکست داد. شیورز دوبار دستکش طلایی یانگستون و دوبار دستکش طلایی اوهایو را بدست اورد. شیورز در سال 1969 قهرمانی سنگین وزن AAU(Amateur Athletic Union یا اتحادیه ورزشکاران اماتور را در سن دیگو بدست اورد. شیورز میگوید اگر در ان سال المپیک بود من حتما مدال طلا میگرفتم .رکورد اماتوری او 20 برد و 6 باخت است .
    او بخاطر ضربات پانچ های مرگبارش بخصوص پانچ های راستش در دنیای بوکس مشهور است .اکثرا کارشناسان بوکس معتقدند که او دارنده قویترین و سنگین ترین پانچ ها در تاریخ بوکس است و امار و صحبت های حریفان او این ادعا را ثابت میکند

شیورز میگوید .روزهای اول وقتی که من به باشگاه میرفتم همه ناپدید میشدند . هیچ کس حاضر نبود با من تمرین کند و من نمیتوانستم یک حریف تمرینی برای خودم پیدا کنم و دلیل ان هم مشت های سنگین من بود .

شیورز در طول دوران حرفه ای خود 74 بار پیروز شده که 68 بار ان با ناک اوت بود است و این یعنی بیش از 90 درصد بردهای او با ناک اوت بوده است .
    او همچنین 23 ناک اوت خود را در راندهای اول و 50 ناک اوت را در 3 راند اول بدست اورده است. شیورز 27 برد متوالی با ناک اوت را در کارنامه حرفه ای خود به ثبت رسانده است .
    او تا قبل از باخت به جری کواری در سال 1973 در مبارزاتش 45 برد و 2 باخت داشت که 44 برد ان با ناک اوت بود.

بزرگان بوکس سنگین وزن جهان (محمد علی کلی .لاری هولمز .کن نورتون .ران لایل و... )که با شیورز مبارزه کرده اند همگی میگویند که سنگین ترین پانچ هایی که در طول دوران حرفه ای خود دریافت کرده اند از او بوده است .

در سال 1975 شیورز در مقابل ران لایل که دارای یکی از قویترین ضربات پانچ بود قرار گرفت .شیورز یکبار او را ناک داون کرد و تا مرز ناک اوت شدن هم پیش رفت . اما در ادامه لایل در راند 6 شیورز را ناک اوت کرد .
    لایل بعدها گفت که قویترین ضربات پانچی که طول دوران حرفه ایم دریافت کرده ام ضربات شیورز بود و حتی از مشت های جورج فورمن نیز سنگین تر بود .(فورمن لایل را ناک اوت کرده بود )
    شیورز هم بعدها گفت بدون شک ضربات مشت ران لایل قویترین ضرباتی بود که تا به حال دریافت کرده ام .
    او میگوید .. ران لایل یک مرد قدرتمند با مشت های قوی بود .من خدا را شکر میکنم که به من فرصت داد تا با او مبارزه کنم .

شیورز در سال 1977 در مقابل محمد علی کلی قرار گرفت . محمد علی بخاطر اینکه شیورز موهای سر خود را کامل تراشیده بود به او لقب بلوط داد .
    شیورز 33 ساله تا قبل از ان مبارزه 54 برد داشت که 52 برد ان با ناک اوت بود .
    در این مبارزه 15 راندی محمد علی با رای داوران پیروز شد . محمد علی بعد از ان مبارزه بخاطر ضربات سنگین شیورز به شدت از ناحیه سر و کلیه اسیب دیده بود.
    بعد ها محمد علی اعلام کرد که سنگین ترین ضرباتی که تا به حال دریافت کرده است ضربات شیورز بود . محمد علی میگفت شیورز چنان ضربه سختی به من زد که اجدادم در افریقا شوکه شدند.
    بعدها یک نسخه از برنز (1/250 ) از مشت دست راست قویترین پانچر قرن بیستم، ارنی شیورز که با ان به فک محمد علی ضربه زده بود ساخته شد.

شیورز میگوید.. مبارزه با محمد علی زندگی من و خانواده ام را دگرگون کرد چون مردم در تمام جهان من را می دیدند. محمد علی خیلی به من کمک کرد او انسان خوب و دوست داشتنی بود و من عاشق او بودم . حدود دو سال قبل از اینکه ما با هم مبارزه کنیم او به من اجازه داد تا در کمپ او تمرین کنم .محمد علی همیشه شوخی میکرد .او استاد روانشناسی بود و با حرکات و حرفهایش بروی حریفان خود تاثیر میگذاشت ولی من این را می دانستم و او هر چیزی که به من میگفت من فقط میخندیدم .در مبارزه ما محمد علی از من بهتر بود و لایق پیروزی بود .

شیورز دوبار با لاری هولمز مبارزه کرد و هر دو بار نیز شکست خورد.
    در مبارزه اول در سال 1978 در یک مبارزه 12 راندی با رای داوران باخت و در مبارزه دوم که در سال 1979 برگزار شد شیورز در راند 7 با یک ضربه پانچ وحشتناک هولمز را ناک داون کرد .ضربه شیورز بسیار سنگین بود و هیچ کس فکرد نمیکرد هولمز دیگر بتواند روی پاهایش بایستد ولی او بلند شد و به مبارزه ادامه داد . هولمز بعدها گفت من فکر کردم سرم منفجر شده است .
    در ادامه هولمز در راند 11 شیورز را ناک اوت کرد .
    بعدها هولمز گفت که سنگین ترین ضرباتی که در کل دوران حرفه ایم دریافت کرده ام ضربات شیورز بود حتی سنگین تر از ضربات مایک تایسون .( تایسون لاری هولمز را ناک اوت کرد )
    هولمز میگوید ضربات تایسون خیلی سریع بود و مثل این بود که یک ماشین فراری با من برخورد کرده ولی ضربات شیورز بسیار قوی وسنگین بود و مثل این بود که یک کامیون ماک با من برخورد کرده است .

شیورز خودش نیز بارها گفته است که قویترین ضربات پانچ در تاریخ بوکس متعلق به اوست.
    او میگوید من ،ران لایل و جورج فورمن 3 نفری هستیم که قویترین ضربات پانچ را در تاریخ بوکس داشته ایم .

ویرانگر سیاه معتقد است که مشت های سنگین او بخاطر کارهایی بوده که در مزرعه انجام میداد مثل خرد کردن تنه درختان . بلند کردن بسته های یونجه و... و این کارها باعث قوی شدن عضلات دست ، پشت و پاهای او شده است .
    شیورز میگوید.. مربیم و ارچی مور به من میگفتند که 2 هفته قبل از مبارزه تنه درختان را ریز ریز کنم و این باعث قوی تر شدن ضربات مشت من میشد.او میگوید ارچی مور به من اموخت که چگونه حریفانم را بترسانم .

شیورز میگوید.. سخت ترین حریفم روی ویلیامز ملقب به ببر از فیلادلفیا بود.
    من و روی قبلا با هم تمرین میکردیم ولی بعد از یک هفته مربیم او را اخراج کرد چون ما هر روز در تمرین به شدت به هم ضربه میزدیم .
    ان مبارزه برای هر دوی ما مبارزه مرگ و زندگی بود .من با سختی پیروز شدم و هنوز هم نمیدانم که چطور پیروز شدم .شیورز در این مبارزه در راند 10 ویلیامز را ناک اوت کرد .

شیورز میگوید .. من کن نورتون را ترساندم و به او گفتم قصد دارم نابودش کنم و او از ترس نمی توانست در چشم های من نگاه کند . کن نورتون در راند یک ناک اوت شد .

شیورز با کیسه های سنگینی که با زنجیر وصل بود تمرین میکرد .او یک بار speed bag (گلابی بوکس ) را شکست.

پانچر قرن ضرباتش انقدر قوی و سنگین بود که جو فریزر و جورج فورمن قبول نکردند که با او مبارزه کنند.
    شیورز میگوید.. .فریز و فورمن هر دو گفتند که ما با تو مبارزه نمیکنیم چون ضربه های تو بیش از حد سنگین است .

سیلوستر استالونه برای بازی در نقش کلابر لانگ در راکی 3 از شیورز دعوت کرد .انها برای تمرین باهم اماده شدند .شیورز ضرباتش را اهسته و نرم نرم میزد و استالونه از او خواست که محکم ضربه بزند. استالونه فریاد زد که محکم ضربه بزن و شیورز یک پانچ به زیر دنده های او زد.ضربه او انقدر قوی بود که استالونه از درد به زمین افتاد و بعد از ان سریع به اتاق رفت و بالا اورد

مکان مورد علاقه شیورز برای مبارزه مدیسون اسکوئر گاردن بود و بیشترین درامد او در مبارزه دومش با لاری هولمز بود که 325000 دلار بدست اورد.
    شیورز میگوید.. بهترین راندهای دوران حرفه ایم راند 2 و 13 با محمد علی و راند 7 با لاری هولمز بود.
    او بخاطر مشکل شبکیه چشم مجبور شد که چشم خود را عمل کند.

شیورز میگوید.. راکی مارسیانو ،جو لوئیس ،شوگر ری رابینسون به من گفتند که نام خود را تمیز نگه دارم و از سیگار و مشروبات الکی و زنان دوری کنم .

شیورز در سال 1995 و در سن 51 سالگی بعد از شکست از برایان یتس برای همیشه از دنیا بوکس خداحافظی کرد . او قبل از این 2 بار خداحافظی کرده بود. رکورد او 74 برد .14 باخت و 1 مساوی است .

شیورز 5 بار ازدواج کرده و حاصل انها 10 دختر و یک پسر است .

شیورز میگوید..من با خوردن میوه های تیره مانند کشمش و الو و...سلامتی خودم را حفظ میکنم و با تمرین و خواندن ، ذهن و بدنم را سالم نگه می دارم.

شیورز یک سخنران انگیزشی است .او در سال 2000 به کلیسا رفت و به انگلیس نقل مکان کرد.

ارنی شیورز هیچ وقت قهرمان جهان نشد .او میگوید..تنها خدا سختر از من است.

ارنی شیورز ویرانگر سیاه

نویسنده ...علی حاجی پور
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    عالی بود دایی. من کامل خوندمش قشنگ بود و زیبا و همچنین الهام بخش
    ارنی شیورز ویرانگر سیاه
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    واقعا لذت بردم عالی بود چند تا از بهترین مسابقات ارنی شیورز رو توی سایت میزارم همه مبارزاتش جذابه از اون بوکسور هاست که هر چی بهش بیشتر مشت بزنی بیشتر حمله میکنه
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot
    خواهش میکنم داداش . از شما و اقا سجاد عزیز بابت اینکه وقت گذاشتید ممنونم و خداقوت میگم به شما و همه دوستان بابت زحمات شبانه روزیتون
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)