ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

نتایج رویداد UFC Fight Night 119: Brunson vs. Machida

این رویداد در تاریخ 28 اکتبر 2017
    در Ginasio do Ibirapuera در شهر Sao Paulo برزیل برگزار شد

فایترهای زیر 50,000 دلار جایزه دریافت کردن :

بهترین مبارزه شب Elizeu Zaleski dos Santos vs. Max Griffin

بهترین عملکرد شب Derek Brunson and Pedro Munhoz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حرفهای مایا پس از مسابقه

میخوام از همه برای حمایت و تشویشقهاشون در یک مرحله دیگه در این مسیر تشکر کنم.
    مایا در پستش که به زبان پرتقالی نوشته شده بود گفت:
    بزرگترین درس ورزش اینه که مسابقه همیشه درسهایی رو میاره
    و ما باید برای این پیروزی و شکست برای چیزی که بهمون یاد میده ممنون باشیم.
    من تمام سعی خودمو کردم ، کمی اشتباه داشتم و حرکات کمی داشتم
    که ممکنه مانع اجرای استراتژی ام شده باشه.
    اما این چیزی از حریفم کم نمی کنه ، که مستحق پیروزی بود.
    و من سرم رو بالا می گیرم و میدونم که وظیفه ام رو به بهترین شکلی که در توانم بود انجام دادم
    و به سمت مرحله دیگه ای از مسیر حرکت میکنم.
    از همتون ممنونم.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    دیشب ساعت 1 دقیق فید رویداد را گرفتم گذاشتمش رو ضبط تا ساعت 8:45 صبح ضبط را تایم دادم. ظهر نشستم دیدنش تا الان کل رویداد را از مقدماتی اول و دوم و مین کارت دیدم. یعنی به جرعت میگم به غیر از مبارزه مین ایونت که کلش 2 دقیقه نشد و هیچی نداشت تمام مبارزات قشنگ و عالی بودن. یعنی توضیه میکنم حتما مبارزات مقدماتی را هم ببینید. عجیبه رویدادی که روش حساب باز نمیشه عالی در میاد
    در رابطه با مبارزه گریفن و دوسانتوس که بهترین فایت شب شده اولش رقص پای مکس گریفن و ان نوع راه رفتنش منو میخ کرده بود چون یه جور خاصی انگار پاهاش مشکل دارن راه میرفت و رقص پا داشت. و دقیقا وقتی توجه کردم مشخص بود مشکلش صاف بودن کف پاهاش هست. برا همینم چند بار بد جور بوشی میرفت تو رقص پا و زدن ضربات

مبارزه دمیان مایا هم واقعا نمیدونم به مایا چی بگم اخه مرد خوب مجبور هستی اماده نیستی میای مبارزه میکنی. یعنی دقیقا از پایان راند اول اقای مایا سنتر بریده بود و نمیتونست رو پاهاش بمونه. هر چند سنشم بالاست دیگه. ولی خوب خیلی تو این مبارزه ضعیف بود بدنش

مبارزه Deiveson Figueiredo vs Jarred Brooks خدایی بی برو برگشت حق Jarred Brooks را خوردن که با اسپلیت رای را به Deiveson Figueiredo برزیلی دادن. اصلا خیلی تر و تمیز جارد بروکس پیروز مبارزه بود - در کل رویداد عالی بود
    دوستانی که مسیر یاهست را دارن همین الان داره تکرار رویداد یو اف سی فایت نایت را شبکه ورزش اچ دی میده به صورت رایگان
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    خب از اول هم مشخص بود که هر کسی کشتی خوبی داشته باشه میتونه مایا رو شکست بده، چون مایا مبارز تک بعدی است در استرایکینگ متوسطه و نفسش هم مقتضای سنش در حد یک رانده، در این فایت تمام تلاش هاش برای زیرگیری افتضاح بودن، یه سری از زیرگیری هاش سرتو بود که طبیعتا شانسی برای خاک نداره، یه سری دیگه هم از راه دور که برای این مسئله شتاب و چابکی لازم رو نداره چون سنش بالاست و تارهای عضلانیش با یه جوون قابل مقایسه نیست.
    کولبی کاوینگتون هم نتونست چندان نظرم رو جلب کنه چرا که در 3 دقیقه اول راند یک که مایا نفس داشت تونست مسلط باشه بر کولبی و اگر یه فایتر با استرایکینگ بهتر یا نفس بیشتر باشه بی شک کولبی شانسی برای پیروزی مقابلش نداره

درباره ماچیدا هم باید بگم که مثل سایر ستاره هایی که بارها گفتم وظیفه اش اینه که گند بزنه به تمام خاطرات خوبی که ازش داشتیم، آخه چه کاریه که با این سن بیای به مبارزه ادامه بدی؟ کار مسابقات پیشکسوتان ام ام ای راه میوفتاد!

پدرو مونیوز و تیاگو سانتز خوب بودن، مخصوصا مونیوز که فایت درخشانی رو از فونت برد، هم در استرایکینگ و هم در سابمیت خیلی خوب بود.

متاسفانه به دلیل مشکلات اینترنتم نتونستم فایت های مقدماتی رو ببینم ولی شنیدم که اونجا هم فایت های خوبی بوده
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    والا بخدا ما گفتیم این رویداد فوق العاده میشه

تنها قسمت بدش برد دوباره ترینالدو بود !!! جیم میلر فاجعه مبارزه کرد .
    یعنی از موقعی که قوانین دوپینگ تغییر کرد و تکنولوژی تو این زمینه پیشرفت واقعا فایتر برزیلی روی خوش ندیدن ! قصد اهانت به کسی رو ندارم ولی این اسم ها دایم تو سرم مرور میشن : اندرسون سیلوا ، آلدو ، بارایو ، ماچیدا ، دوس سانتوس و ... آیا کسی حق نداره به دستاوردها سابق اینها با عملکرد الانشون شک کنه ؟
    واقعا برای کاوینگتون خوشحال شدم ، نمیدونم مایا دیگه چی از جون ام ام ای میخواد ؟
    بازگشت دراگون ؟؟؟ وات د .... !
    کاربر سایت

عضو انجمن
    142
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    انقدر حال کردم که نگو فایترهای برزیلی دونه دونه داره کارشون تموم میشه بلفرت الدو سیلوا مایا ماچیدا ... فایترهای برزیلی بدون استروید هیچی نیستن
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazlmashmol نمایش پست ها
    انقدر حال کردم که نگو فایترهای برزیلی دونه دونه داره کارشون تموم میشه بلفرت الدو سیلوا مایا ماچیدا ... فایترهای برزیلی بدون استروید هیچی نیستن
    دمین مایا هیچ وقت سابقه دوپینگ نداشته و اگه روزی دوپینگش در بیاد واقعا تعجب می کنم.
    ممکنه خیلی ها از سبک مابا در بازی خوششون نیاد ولی در رفتار و کردار یک استاد نمونه هست. و به همین جهت هست که احترام خیلی زیادی رو در بین طرفدارهای خودش و حتی طرفدارهای حریف های خودش داره.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    دمین مایا هیچ وقت سابقه دوپینگ نداشته و اگه روزی دوپینگش در بیاد واقعا تعجب می کنم.
    ممکنه خیلی ها از سبک مابا در بازی خوششون نیاد ولی در رفتار و کردار یک استاد نمونه هست. و به همین جهت هست که احترام خیلی زیادی رو در بین طرفدارهای خودش و حتی طرفدارهای حریف های خودش داره.
    با سهراب همنظر هستم، مایا یه شخصیت دوست داشتنی و کاریزماتیک داره، مخصوصا همین فایت هم وقتی باخت بازم خدا رو شکر کرد که این نشون گر بلند نظریشه

ضمنا فایتر های مشهور برزیلی همه مسن بودن، اندرسون سیلو، بلفورت، ماچیدا و تا حدودی آلدو، بعلاوه امثال دوس آنخوس و وردوم هم که هنوز دوران حرفه ای نسبتا خوبی دارن هم سنشون بالاست، ام ام ای در برزیل داره تغییر نسل میده و امثال پائولو بوراچینیا، توماس آلمیدا و ... دارن میان که البته باید منتظر موند و دید در حد ستاره های گذشته اشون میشن یا نه

بعدم نباید توهم بیسپینگی زد! به هر حال مبارزه در برزیل قدمت و تاریخچه داره و هر چی نباشه وقتی میگی bjj اون b اولش برزیله، حالا مقطعی دچار افت شدن چیز خاصی نیست که بخوایم مثل بیسپینگ باشیم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    مین ایونت که چیزی نداشت جز چنتا مشت..... تمام
    مبارزه گریفین با حریف برزیلیش خوب بود ولی چرا اینقد دوسانتوس میرفت تو حالت کلینچ چنتا مشت خوب میزد مکس تلو تلو میخور به جای اینکه به مشت زدناش ادامه بده میرفت تو حالت کلینچ
    من از جیم میلر انتظار بیشتری داشتم معمولی بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    والا بخدا ما گفتیم این رویداد فوق العاده میشه

تنها قسمت بدش برد دوباره ترینالدو بود !!! جیم میلر فاجعه مبارزه کرد .

این بنده خدا مگه چشه؟

از خیلیا بهتره. خداییش با این سن، انقدر داره برد میاره، کم چیزی نیست.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    142
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    مایا خدارو شکر کزد که ناک اوت نشده.درضمن توهم بیزپینگی نیست شما برید رکورد فایترهای برزیلی ببنید خودتون متوجه میشید و اینم بگم فایترهای برزیلی یکجایی روبروی فایترهای بهتر قرار گرفتن و نابود شدن سیلوا توسط وایدمن الدو مقابل کانر و مکس و بقیشونم همینطور
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)