ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

نتایج رویداد : UFC 223:Khabib Vs Al Iaquinta

نتایج رویداد
    UFC 223:Khabib Vs Al Iaquinta

خلاصه نتایج رویداد یو اف سی 220
    برای کسانی که شاید قادر به مشاهده امار نیستند
    نتایج رویداد :  UFC 223:Khabib Vs Al Iaquinta
    فایترهای زیر 50,000 دلار جایزه دریافت کردن :

Fight of the Night: Zabit Magomedsharipov vs. Kyle Bochniak
    Performance of the Night: Chris Gruetzemacher and Olivier Aubin-Mercier

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نمیدونم واقعا بخاطر ان زد حالهایی که بچه ها خوردن کسی نظری درباره مبارزات نداده اینجا یا مبارزات را ندیدن هنوز. چون اگه مبارزات را دیدید امکان نداره چیزی برا تعریف نداشته باشید
    با انهمه اعصاب خوردی ولی قسم میخورم هر کسی مبارزات مین کارت را کامل ندیده حسابی ضرر کرده
    مبارزات مقدماتی را من فقط مبارزه اخری کارولینای را با فلیس تونستم ببینم که اولش پیش خودم گفتم اگه فایت بهتر این نباشه میتونه جایزه شب را بگیره و واقعا در حق کارولینا برد حتمی بود. نمیدونم چرا split دادن که فکر میکنم بخاطر ان دقیقه اخر شاید تک دان خراب کرد نمیدونم ولی حق نبود با split رای بدن پیروز بدون شک و تردید بود
    مبارزات اصلی مبارزه اول مبارزات جو لوزان را که اونا که چند ساله مبارزاتش را دیدن میدونن همه فایتهاش خونین و وحشیانه و خوب هستند
    و اما مبارزه دوم بهترین مبارزه شب که شک ندارم کاندید مبارزات سال میشه یا خدا این زابیت چه تکنیکی به اجرا میذاشت از ان بدتر این کایل بوچنیاک چه دیوانه بازی جلو ضرباتش در می اورد.خدایی هر کی ندیده این مبارزه را ضرر کرده چون یعنی هیچی ندیده توصیه میکنم اگه یه فایت دیدید یا دو فایت باقی را هم ببینید
    مبارزه کو مین هم مثل همیشه یوانا خوب کار کرد مثل مبارزاتش با کلودیا 5 راند جنگید ولی از ان بهتر بانو رز بود که با چه خونسردی جا خالی میداد و ضربه بعد میزد. 5 راند فایت کاملا استرایک تا تو زیر یه دقیقه اخر رز دقیقا موقه درستی یوانا را خاک کرد. که انجا باهوشیش را نشون داد
    مبارزه مین ایونت هم اگر چه خیلی ها فکر کردن خبیب فینیش میبره ولی 5 راند مبارزه اجرا شد. مبارزه به نظرم حساسیت داشت. اگر چه خبیب یه ضربه تو صورتش انگار بعد از مبارزه نخورده بود ولی عجیب صورت Iaquinta در عوضش داغون بود.فقط عجیب بود چرا فایت را بعد از راند یک ایستاده ادامه داد و فقط یکی دوباره قصد زیرگیری کرد.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    اول تشکر از ادمین و آقا سجاد بابت گزاشتن رویداد در سریع ترین زمان ممکن و انواع کیفیت برای دانلود. مبارزه ی زابیت و باکنیاک خیلی خوب بود. چه قدر خوب و خونسرد و دقیق عمل میکرد زابیت. فایت تاف روز و یوآنا هم خب برتری داشت نامایونز.یعنی رزقشنگ از اکثر ضرباتش جاخالی داد و مبارزه رو سرپا ادامه میداد و حتی خاک هم نبرد و کلن یوانا یه راند گرفت. مین ایونت هم که تابلو بود نتیجه ش و مثل همیشه حبیب طرفو خاک کنه دیگه نمیتونه فرار کنه هر چند عملکرد آیکواینتا هم خوب بود فکر میکردم سابمیت بشه. ابن تاکینگ ترش های حبیب هم خیلی باحاله چه قدر دوست داشتم فایتشو با اون مک گرگور ببینم حیف که فرار کرد از مسابقه با حبیب
    کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    نمیدونم واقعا بخاطر ان زد حالهایی که بچه ها خوردن کسی نظری درباره مبارزات نداده اینجا یا مبارزات را ندیدن هنوز. چون اگه مبارزات را دیدید امکان نداره چیزی برا تعریف نداشته باشید
    با انهمه اعصاب خوردی ولی قسم میخورم هر کسی مبارزات مین کارت را کامل ندیده حسابی ضرر کرده
    مبارزات مقدماتی را من فقط مبارزه اخری کارولینای را با فلیس تونستم ببینم که اولش پیش خودم گفتم اگه فایت بهتر این نباشه میتونه جایزه شب را بگیره و واقعا در حق کارولینا برد حتمی بود. نمیدونم چرا split دادن که فکر میکنم بخاطر ان دقیقه اخر شاید تک دان خراب کرد نمیدونم ولی حق نبود با split رای بدن پیروز بدون شک و تردید بود
    مبارزات اصلی مبارزه اول مبارزات جو لوزان را که اونا که چند ساله مبارزاتش را دیدن میدونن همه فایتهاش خونین و وحشیانه و خوب هستند
    و اما مبارزه دوم بهترین مبارزه شب که شک ندارم کاندید مبارزات سال میشه یا خدا این زابیت چه تکنیکی به اجرا میذاشت از ان بدتر این کایل بوچنیاک چه دیوانه بازی جلو ضرباتش در می اورد.خدایی هر کی ندیده این مبارزه را ضرر کرده چون یعنی هیچی ندیده توصیه میکنم اگه یه فایت دیدید یا دو فایت باقی را هم ببینید
    مبارزه کو مین هم مثل همیشه یوانا خوب کار کرد مثل مبارزاتش با کلودیا 5 راند جنگید ولی از ان بهتر بانو رز بود که با چه خونسردی جا خالی میداد و ضربه بعد میزد. 5 راند فایت کاملا استرایک تا تو زیر یه دقیقه اخر رز دقیقا موقه درستی یوانا را خاک کرد. که انجا باهوشیش را نشون داد
    مبارزه مین ایونت هم اگر چه خیلی ها فکر کردن خبیب فینیش میبره ولی 5 راند مبارزه اجرا شد. مبارزه به نظرم حساسیت داشت. اگر چه خبیب یه ضربه تو صورتش انگار بعد از مبارزه نخورده بود ولی عجیب صورت Iaquinta در عوضش داغون بود.فقط عجیب بود چرا فایت را بعد از راند یک ایستاده ادامه داد و فقط یکی دوباره قصد زیرگیری کرد.
    آقا سجاد تو مین ایونت چندبار حبیب تو راندهای سه و چهار موفق نشد تیک داون کنه فکر کنم بخاطر همون بود که فایت رو تا راند 5 سرپا ادامه داد. خدایی تو سرپا هم عالی بود خبیب چه قدر راحت jab هاش میشست رو صورت حریف.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام برادران خسته نباشین همینطور که داداشم سجاد جان گفتن بسیار ایونت خوبی بود (بویژه اون فایتر روسی زبیت چه تکنیکی لذت بردم) بغیر مین ایونت . من عکس برادران فکر میکنم خبیب خیلی بد بود واقعا هیچ کارخاصی رو نتونست انجام بده توی سرپا که اصلا هیچ حرفی رو برا گفتن نداشت ضعف تکنیکیش مشهود بود رو زمین هم که درش مهارت داشت اونطور که انتظار میرفت خوب کار نکرد اونم با کسی که جزئ ده نفر اول هم نبود بنظرم این مسابقش به کریریش اسیب زد. برادران این نظر منه تنها هم نیست خیلیا از این مسابقه اخر خبیب نا امید شدن مثل نیت وفرگوسن و یکی مثل جو روگان هم استرایک خبیب رو به تمسخر گرفته ولی خب بعدا از طرفداراش عذر خواهی کرده . من فکر میکنم اگه بخواد مثل این مسابقه اخرش کار کنه احتمالا دچار مشکل میشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مین ایونت برام جذابیت نداشت، چون فایت یه طرفه ای بود ... از اول هم مشخص بود که این اتفاق میوفته
    کو مین ایونت به مراتب بهتر بود، و این رز چقدر پیشرفت کرده! هرچند درباره پیروز قطعی این دیدار نمیشه نظر داد چون بارها دیده بودیم یوانا با همچین عملکردی پیروز اعلام شده بود ...
    سایر مبارزات رو هم هنوز ندیدم.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادران خسته نباشین همینطور که داداشم سجاد جان گفتن بسیار ایونت خوبی بود (بویژه اون فایتر روسی زبیت چه تکنیکی لذت بردم) بغیر مین ایونت . من عکس برادران فکر میکنم خبیب خیلی بد بود واقعا هیچ کارخاصی رو نتونست انجام بده
    دقیقا باهات موافق هستم عملکرد خبیب نسبت به مبارزات دیگش مثل فایت با مایکل جانسون و دیگر باید گفت پاییتن بود. خبیبی که همه میشناسیم وقتی حریفی را به خاک میبره رسما نابودش میکنه و امکان فرار بهش نمیده ولی تو این مبارزه حریف خیلی راحت راند یک را تو خاک باهاش کنار امد و دیگه اجازه خاک کردن بهش نداد. تنها کار خبیب تو استرایک ان مشتهای روبرو بودن که حریفش راحت بهش صورتش را تقدیم میکرد. یه جورایی اگه بخوایم استرایک خبیب را نسبت به مبارزش با ادسون باربوزا مقایسه کنیم صفر بود. یادمون نره با باربوزا که یه استرایکر تاپ هست خیلی خوب جنگید. حتی خدایی بعد از مبارزه پیش خودم گفت اگه با یکی مثل تونی که چقدر سرسخت و پوست کلفت هست بخواد اینجور تا کنه مطمعنن بدردسر می افته
    حساسیت مبارزه هم که من اشاره کردم به نظرم ان ضرباتی بود که خبیب میخورد و یدفعه صدای جمعیت بلند میشد. انجا مطمعنن خیلی ها سر ناک دان شدن یا ناک اوت احساسشون فعال میشد
    یه چیز دیگه هم خبیب ضعف سابمیت کردنش تو خاک مشخص بود. اگه جوجیتسوی خوبی داشت مطمعنن میتونست تو همون خاک راند یک سابمیتش کنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    به نظر من حبیب عمدا زیرگیری نمیگرد
    کاملا واضح بود داره با حریفش بازی بازی میکنه
    کلا داشت توی اکتیگان خوش میگذروند واسه خودش
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    مبارزه بد تا حالا بهتون پیشنهاد ندادم ببینید.
    قبل از رویداد گفتم مبارزه ماگومد شریپوف با کایل بوکنیاک رو ببینید. عجب مبارزه ای بود.
    مبارزه رز و یوانا رو دوست نداشتم. برای همین نظری نمیدم.
    جالبه که رویداد همه مبارزاتش غیر از یکی به دسیژن رفت.
    حبیب عملکردش جالب نبود. من اینو قبلا هم حس کردم. یکم تو تموم کردن مبارزه مشکل داره.ضمن اینکه فکر میکنم در مقابل فایترهایی که قدرتی هستند کمی بیشتر مشکل داره .
    ولی باید تبریک گفت. حبیب اولین قهرمان مسلمان UFC لقب گرفت.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)