ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 نتایج رویداد : UFC 226: Miocic vs. Cormier

نتایج رویداد
    UFC 226: Miocic vs. Cormier
    نتایج رویداد :  UFC 226: Miocic vs. Cormier

برای مشاهده امار ارقام به صورت کامل و پیشرفته ..صبر کنید صفحه به صورت کامل بارگزاری شود.

با کیلیک بر روی هر مبارزه امار ارقام کامل اون رویداد رو مشاهده کنید.

خلاصه نتایج رویداد یو اف سی 226
    برای کسانی که شاید قادر به مشاهده امار نیستند:

Spoiler: show

فایترهای زیر 50,000 دلار جایزه دریافت کردن:
    Fight of the Night: None awarded

Performance of the Night: Daniel Cormier, Anthony Pettis, Khalil Rountree Jr., and Paulo Costa

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    بعد از اینکه دیدم کورمیر با ناک اوت میوچیچ رو شکست داد با خودم گفتم چی میشد اگر کورمیر بخاطر رفیقش کین ولاسکز همون اول سنگین وزن رو ترک نمیکرد. فکرشو بکنید، احتمالا الان رکوردش بدون باخت بود و موفق ترین سنگین وزن تاریخ میشد.
    راستی بعد از مبارزه من به جای اینکه به دی سی فکر کنم داشتم با خودم میگفتم جان جونز دیگه کیه... (هرچقدرم تو زندگی شخصیش آدم کثیفی باشه اما خب برترین مبارز تاریخه)

ولی عجب مبارزه ای بشه لزنر-کورمیر. بعد این رویداد خداوکیلی باید ایمان اورد MMA غیرقابل پیش بینی ترین ورزش دنیاست و حتی احتمال برد لزنر هم هست.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    246
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    در مورد فایت انگانو و لوویس باید بگم فاجعه بود اخه این چه فایتی بود ارائه دادن چند وقت بود فایت به این چرتی ندیده بودم و میوچیچ خیلی ضعیف کار کرد توقع من ازش بیشتر بود تو بازی های قبلی که خیلی بهتر فایت میکرد در هر صورت این برد رو به دی سی تبریک میگم بازی با براک هم میتونه جالب باشه و همین طور خوب بفروشه بازی دی سی با کین هم میتونه خیلی جالب باشه هم شاهد بازگشت کین باشیم که باعث میشه دسته سنگین وزن یه جونی به خودش بگیره. الان بیشتر از هر وقت دلمون برای استخونی دنیا MMA یعنی جان جونز تنگ شده درسته ادم خوش دهن و خوش رفتاری نیست ولی سرشار از استعداد هستش این بشر. امیدوارم دست از این کارای بچه گانش برداره با قدرت برگرده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    حتی یک درصد فکر نمیکردم میوچیچ با ناک اوت یا تی کی او ببازه عملکردش مثل فایتای قبل نبود و همچنین احساس کردم از لحاظ کاردیو کم اورده
    البته این نکته فراموش نکنیم توسط دی سی eye poke شد و چشم چپش اگه اشتباه نکنم دچار مشکل شد .( دی سی خوب از جان جونز این حرکت یاد گرفته )
    راجب دی سی واقعا پیشرفت چشمگیری داشته تو مبارزه سر پا.
    راجب مبارزه با براک برنده از الان مشخص که دی سی میشه و این نمایش دنا راه انداخته برای این که با اسم براک یه پولی به جیب بزنه
    دنا به ارزوش رسید و بالاخره استیپه کمربندش از دست داد واقعا احترامی برا استیپه قائل نیست وگرنه یه ریمچ بهش میداد بلافاصله نه این که یه مبارزه مزخرف ست کنه
    من جای استیپه بودم یک لحظه تو این سازمان نمیموندم تو بلاتور احترام و پول بیشتری میتونه به دست بیاره
    Not on my level

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    هر چقدر میوچیچ توی مسابقه با اینگانو حساب شده و روی برنامه عمل کرد تو این مسابقه بدون برنامه و کم هوش کار کرد. چرا با دی سی می رفت تو کلینچ؟ اگه اشتباه نکنم 8 اینچ ریچ ادونتیج داشت. اما از همه جوک تر ورود مسخره و بازیگری ضعیف و کلیشه ای دی سی و براک لزنر بود. حرکت های کلیشه ای رسلینگ مثل میکروفن گرفتن و دور افتادن، بعد اومدن رقیب توی رینگ، بعدش هل و هل بازی و آخرشم میکروفن رو پرت کردن! خداییش سیاستی که ufc پیش گرفته ضربه بزرگی به این ورزش و فاترهای بااستعداد و جوان میزنه.
    تازه از همه مهمتر براک لزنر تا گردن توی استروئیده، باید واسه رسلینگ هیکلشو نگه داره و یه عمر دوپینگ کرده. احتمالاً قبل مسابقه تستش درمیاد و مبارزه کنسل میشه!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام میوچیچ اصلا اون فایتر خوش فکر و زیرک قبلی نبود اگه مثل فایتهای قبلیش کار میکرد فکر نمیکنم حد اقل به این شکل وحشتناک و اونم خیلی خیلی سریع ناک اوت بشه و میتونست بازی رو به رای داورا بکشونه دقیقا همون اشتباه وردوم رو زمانی که قهرمان بود و سریع اومد که کارو تموم کنه رو انجام داد . میوچیچ از همون ثانیه های اول بازی که شروع شد بدون اینکه فاصله رو رعایت کنه با کورمیه اومدهجوم برد به طرفش که سریع کارو تموم کنه همونطور که که اقا شهرام هم گفتن وارد کلینچ باهاش شد بقول خودش میخواست با این کارش به کورمیه بفهمونه که این وزن منه و واس ماس و تو هیج جایی درش نداری که با این کارش کریرش و اون فایتهای خوبش و اعتبارش رو با اون شکست وحشتناکش تباه کرد و مهمتر از همه دینا وایت رو به ارزوش رسوند خیلی ناراحت شدم و چقدردلم سوخت برا میوچیچ
    کاربر سایت

عضو انجمن
    142
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    خیلی ناراحت شدم میوچیچ باخت.حالا چرا لزنر اینهمه فایتر خوب چرا ریمچ ندادن به استیپه ؟؟؟

- - - Updated - - -

دیگه حالم از ufc بهم میخوره
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazlmashmol نمایش پست ها
    خیلی ناراحت شدم میوچیچ باخت.حالا چرا لزنر اینهمه فایتر خوب چرا ریمچ ندادن به استیپه ؟؟؟

- - - Updated - - -

دیگه حالم از ufc بهم میخوره
    حالا درسته تایتل شات دادن به لزنر نامردیه اما خب جدا از بحث فروش PPV (که لزنر همیشه میترکونه) تو سنگین وزن شخصی نیست فعلا که لیاقت تایتل شات داشته باشه:

استیپه میوچیچ که به اون شکل ناک اوت شد(واقعا من نمیفهمم چرا اینجوری کرد... چون خود کورمیر قبلش تو یه مصاحبه گفته بود دقیقا به این شکل میخواد میوچیچ رو شکست بده. جالبه اواخر مسابقه میوچیچ داشت نفس نفس میزد که عجیب بود.)

دریک لوئیس و انگانو رنک ۱ و ۲ با این مبارزه افتضاحشون احتمالا تا یکی دو برد دیگه کسب نکنن تایتل شات بهشون نمیدن

کورتیس بلیدس سه نفر آخری که برده بالای ۳۷ سال سن داشتن.

کین ولاسکز دوساله مبارزه نکرده، وردوم محرومه، دوس سانتوس آخرین مبارزش سرِ تایتل بوده و وولکوف هم نیاز به یه برد دیگه داره. البته اینا بازم دلیل نمیشه که لزنر تایتل شات بگیره اما خب برای ufc فروش ppv اولویتش خیلی بالاتره با توجه به سال بدی که تو ۲۰۱۷ داشتن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    هه!

طرف رکورد دفاع در عنوان رو تو سنگین وزن شکونده، ریمچ سریع نمیدن بهش

بعدش به کودی گاربرنت ریمچ سریع میدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    میوچیچ به نظرم دی سی را دست کم گرفته بود اینو میشد از حملات سریعش و ریلکس بودنش و مهمتر کشتی گرفتنش فهمید و همین دست کم گرفتن باعث شد تا با یه پلن نادرست فایت کنه
    ولی واقعیت را نباید فراموش کنیم میوچیچ خیلی بهتره داشت کار میکرد و در واقع ان پنج انگشتی که صحنه اهسته مشخص بود چطور دنیل تمام انگشتهاش باز بودن و به چشم میوچیچ کشید دستشو باعث شد خیلی راحت تر فایت را از میوچیچ بگیره چون دقیقا هم از ان تایم به بعدفایت کامل از دست میوچیچ رفت. کافیه برید یه بار ضرباتی که اجرا میشه را دقیقا بررسی کنید میوچیچ تا قبل از توقف فایت کاملا سر بود تو فایت

از مین ایونت بگذریم وای خدایا مبارزه پل کاستا را با اوریا هال دیدید. یا خدا این بشر نابودگره به تمام معناست رسما با تخریب حریفش غوغا میکنه. اصلا موندم اینو کی قراره متوقف کنه تو این وزن.
    هیچ فایتی FOTN نشد ولی میتونست مبارزه پری یا همین کاستا را جایزه بدن چون فایت پل کاستا و اوریا هال تو مقدماتی 2 راند بود ولی دو راند اتشی و پر از فریاد
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)