ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

مبارزه حبیب- کانر در UFC 229|ست شدن مبارزه پوئیریر - نیت دیاز|صحبت های مربی ادی آلوارز: شکست ادی تقصیر من بود|

مبارزه حبیب- کانر در  UFC 229|ست شدن مبارزه پوئیریر - نیت دیاز|صحبت های مربی ادی آلوارز: شکست ادی تقصیر من بود|

حبیب نورماگومدوف از عنوان قهرمانی سبک وزن خود در مقابل کانر مک**گرگور بتاریخ ۶ اکتبر (صبح ۱۵ مهر) در رویداد #UFC229 دفاع خواهد کرد.

مبارزه حبیب- کانر در  UFC 229|ست شدن مبارزه پوئیریر - نیت دیاز|صحبت های مربی ادی آلوارز: شکست ادی تقصیر من بود|

در سبک وزن(70Kg)، مبارزه*ی داستین پوئیریر - نیت دیاز برای مبارزه ماقبل اصلی رویداد UFC 230 بتاریخ دوازدهم آبان در ورزشگاه مدیسون اسکوئر گاردن شهر نیویورک امریکا ست شد.

صحبت های مربی ادی آلوارز: شکست ادی تقصیر من بود

ادی دقیقا کاری رو انجام داد که من بهش نشون دادم.
    شکست اون قطعا تقصیر من بود.منظور من این نبود که ادی اون حرکت رو رو انجام بده،من احمق نیستم من خیلی وقته که دارم این کار رو انجام میدم و میدونم که زدن ارنج به اون حالت اشتباهه.

این کار من مثل این میمونه که به ادی بگم باید به بیضه های حریفش ضربه بزنه.من از ادی میخواستم که ارنج بزنه اما بخاطر شرایط و صدای زیاد حضار صدای من به ادی نمیرسید و من انجام اون حرکت رو با دست نشون دادم و ادی متاسفانه منظور من رو اشتباه برداشت کرد و اون ضربه ی خطا رو وارد کرد.
    شکست اون اشتباه من بود و از این کارم احساس افتضاحی دارم.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    متاسفانه کانر هیچ شانسی جلوی حبیب نداره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    منم رای برد رو به حبیب میدم اما به هیچ عنوان نمیتونیم بگیم که چه کسی برنده میشه،کانر به سختی مشغول تمرین کشتی و BJJ بوده .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    170
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    کانر میبره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    اول اینکه ایول بالاخره یکی از موردانتظارترین مبارزات تاریخ ufc ست شد. از بازگشت nate هم بسی خرسندم اصن عاشق نوع و حرف زدن و دیوونه بازی هاشم. راجب به کانر و حبیب بگم مهم نیست چه قدر کانر کشتی تمرین کنه هیچ وقت حتی به 50 درصد توانایی حبیب تو این زمینه نمیرسه. کلن کانر تو خاک داغونه. تنها مسئله ای که حبیب باید بهش توجه کنه اینه که عجله نکنه. وگرنه هم استقامت خیلی بالایی داره و در عین حال حریف رو هم خسته میکنه تو خاک.
    من حبیب رو برنده میبینم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    نقل قول نوشته اصلی توسط teimor نمایش پست ها
    اول اینکه ایول بالاخره یکی از موردانتظارترین مبارزات تاریخ ufc ست شد. از بازگشت nate هم بسی خرسندم اصن عاشق نوع و حرف زدن و دیوونه بازی هاشم. راجب به کانر و حبیب بگم مهم نیست چه قدر کانر کشتی تمرین کنه هیچ وقت حتی به 50 درصد توانایی حبیب تو این زمینه نمیرسه. کلن کانر تو خاک داغونه. تنها مسئله ای که حبیب باید بهش توجه کنه اینه که عجله نکنه. وگرنه هم استقامت خیلی بالایی داره و در عین حال حریف رو هم خسته میکنه تو خاک.
    من حبیب رو برنده میبینم
    فکر کنم نیت و پوریر از کارد UFC230 کنار کشیدن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fedor نمایش پست ها
    فکر کنم نیت و پوریر از کارد UFC230 کنار کشیدن
    فدور جان من الان چک کردم از cbssport هنوز نوشته نیت برای ufc 230 به مدیسن اسکوِِعر گاردن برمیگرده و آپدیتی بر این خبر نرفته.لینکی داری از منبع کنسل شدن؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام اول اینکه خیلی خوشحالم کانر به مسابقات برگشت چون کسی مثل کانرفقط میتونه دوباره اون شور و تب و تاب و هیجان رو برگردونه به یواف سی اما در مورد مسابقه من هم فکر میکنم به احتمال قوی نزدیک به یقین کانر شکست میخوره هر چی با خودم فکر کردم و فشار به خودم اوردم که کانر چطور میتونه از چه راهی میتونه فایتری با استایلی مثل خبیب با اون شکل مبارزه رو شکست بده ذهنم به جایی نرسید من کانرو دوست دارم خیلی براش نگرانم امیدوارم اون حسی رو که نسبت بهش دارم درست درنیاد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    نقل قول نوشته اصلی توسط teimor نمایش پست ها
    فدور جان من الان چک کردم از cbssport هنوز نوشته نیت برای ufc 230 به مدیسن اسکوِِعر گاردن برمیگرده و آپدیتی بر این خبر نرفته.لینکی داری از منبع کنسل شدن؟
    نیت دیاز و داستین پوریر تو توییتر اعلام کردن که قرار نیست تو رویداد مبارزه کنن

Nate diaz: I'm not fighting on that show fuk the @

Dustin Poirier: I ain't fighting on that show either F the ufc
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    امیدوارم حبیب باز بخاطر مصدومیت و مشکل وزن کم کردن فایت رو به فنا نده ،چون میدونیم کانر وقتی مبارزه ای رو قبول میکنه با گردن شکسته هم میاد برای مبارزه.
    حبیب خارق العادست و سخت ترین فایت کریر کانر خواهد بود ولی اگه فکر میکنین کانر شانسی نداره لطفا کریر پک کانر رو دانلود کنید و بعد راجع بهش نظر بدین.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام اول اینکه خیلی خوشحالم کانر به مسابقات برگشت چون کسی مثل کانرفقط میتونه دوباره اون شور و تب و تاب و هیجان رو برگردونه به یواف سی اما در مورد مسابقه من هم فکر میکنم به احتمال قوی نزدیک به یقین کانر شکست میخوره هر چی با خودم فکر کردم و فشار به خودم اوردم که کانر چطور میتونه از چه راهی میتونه فایتری با استایلی مثل خبیب با اون شکل مبارزه رو شکست بده ذهنم به جایی نرسید من کانرو دوست دارم خیلی براش نگرانم امیدوارم اون حسی رو که نسبت بهش دارم درست درنیاد
    مبارزه حبیب باربوزا رو نگاه کنید اونوقت شاید شانسی برای کانر قایل بشید.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)