ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 مشخص شدن مین ایونت UFC 230 : شوچنکو در مقابل بنکس و پاسخ جونز به سینت پیر!!

مشخص شدن مین ایونت UFC 230 : شوچنکو در مقابل بنکس
    و
    پاسخ جان جونز به صحبتهای سینت پیر در مورد استفاده از PED و بهترین تمام دوران!!
    مشخص شدن مین ایونت UFC 230 : شوچنکو در مقابل بنکس و پاسخ جونز به سینت پیر!!

بعد صحبتها و خبرهای زیاد و پراکنده در مورد بازگشت جان جونز و احتمال دادن حظور او در من ایونت UFC 230 و تکذیب شدن این موضوع بالاخره مین ایونت این رویداد مشخص شد و به این ترتیب والنتینا شوچنکو رنک یک فلای ویت زنان به مصاف سیجارا بنکس خواهد رفت.
    سازمان UFC برای اولین بار از طریق برنامه التیمیت فایتر در قسمت 26 ام تصمیم گرفت که دسته وزنی فلای ویت زنان و ایجاد کند و قرار بود که برنده این فصل از مسابقات به عنوان اولین قهرمان 125 پوند زنان UFC نام گذاری بشه. که در این راستا نیکو مونتانیو و سیجارا بنکس هر دو به فینال راه پیدا کردند تا برای کمربند این دسته مبارزه کنند ولی بنکس به دلیل مصدومیت کنار کشید و رکسان مدافری جای او را گرفت که در نهایت نیکو مونتانیو موفق شد با شکست مدافری به عنوان اولین قهرمان تاریخ این دسته شناخته بشه. بعد از یک سال مصدومیت مبارزه بین والنتینا شوچنکو و مونتانیو ست شد که باز مونتانیو به دلیل مصدومیت کنار کشید و به همین دلیل سازمان او را از عنوانش خلع کرد و قرار شد تا در سریعترین زمان ممکن مبارزه ای برای شوچنکو ترتیب داده بشه که این اتفاق افتاد و در 3 نوامبر در مدیسون اسکور گاردن والنتینا شوچنکو و سیجارا بنکس به مصاف هم میرن.

پاسخ جان جونز به صحبتهای سینت پیر در مورد استفاده از PED و بهترین تمام دوران!!
    همون طور که در خبر های قبلی خوندین جورج سینت پیر در مورد استفاده ورزشکاران از مواد نیروزا و تاثیراتی که میگذاره و اینگه این افراد باید از لیست بهترین تمام دوران کنار گذاشته بشن صحبت کرده بود.این صحبتهای سینت پیر با واکنش جان جونز از طریق پستی که در اینستاگرامش گذاشته روبه رو شده.
    جونز با انشتار عکسی از خودش در کنار سینت پیر نوشته:
    "خیلی ناراحت کننده است وقتی میشنونی کسی که خیلی براش احترام قائل هستی میشینه و همچین صحبتهای احمقانه ای میکنه.اما انگار این طبیعت این بازی در این روزها هست.بگی استروید بیشتر از تغییرات فیزیکی هست و تاثیرات دیگه میگذاره! تو رو باهوش تر و مصرتر میکنه؟! میدونی چه قدر این حرفها عجیب به نظر میرسه؟فکر کنم ضربه مغزی شدن حقیقت داره. بگی استفاده از این مواد باعث زدن لگد میشه؟بابا بیخیال! به این میگن تمرین و شناسایی نقاط ضعف. در حقیقت من اینو به خودش هم گفتم که اومد و نشت. بهش میگن ادا واجرای درست. چه طوره به جای کمپین گذاشتن درباره بهترین تمام دوران بری و مبارزه بعدیت و با اقتدار حریفت و شکست بدی. من تمام این سالها برای تو خیلی احترام قائل بودم الان دیگه خرابش نکن. این حرفها در شأن تو نیست."

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    219
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    پس نتیجه میگیریم پی پر ویو 230 یکی از مزخرف ترین پی پر ویو های یو اف اسی خواهد بود ! :| و فقط فایت نیت دیاز جذابه !
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر امیر جان مگه قرار نبود یوانا با شفچنکو مبارزه کنه پس چی شد چرا زده زیرش
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادر امیر جان مگه قرار نبود یوانا با شفچنکو مبارزه کنه پس چی شد چرا زده زیرش
    سلام به شما دوست خوبم.
    بله صحبتهای زیادی شده بود و حتی خیلی جدی بود که شوچنکو با یوانا مبارزه کنه ولی در ESPN این خبر اعلام شد. خود یوانا فقط در جواب گفته Who the f....? مودبانه اش میشه کدوم خری؟!!
    الان صحبت از اینه که این مین ایونت مناسب بود یا نه.
    از نظر من سیجارا یوبنکس باید این فرصت بهش داده میشد چون به فینال رسیده بود ولی نکته ای که خیلی ها شاید ندونن اینه که یوبنکس هم درشت جسه هست و فکر میکنم برای وزن کم کردن مشکل داشته باشه. اگه این بار هم کنسل بشه جالب میشه. خود یوانا هنوز چیزی به اون صورت منتشر نکرده و نگفته ولی اگه شد به خبر اضافه میکنم.
    اینم بگم که گویا UFC میخواد کمربند لایت هوی ویت و از کورمیه بگیره و جکسون وینک هم اعلام کرده که خبر بازگشت جونز داره نزدیک میشه و احتمالا منظورش اینه که مبارزه بعدیش مشخص داره میشه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام برادر جانم امیر عزیز ممنون بابت پاسختون اما در مورد مین ایونت اصلا مناسب نیست خیلی نازله مین ایونت بین این دو تا باشه کلا من موافق مین ایونت بودن زنان نیستم ترجیح میدادم مین ایونت همون نیت و پویریر باشه خوب این خیلی بهتره تا مبارزه این دو . بعد هم امیر جان اینم بگم که اینقد این شفچنکو رو دووندن این ورو اون ور که ممکنه که واقعا از انگیزه خالی بشه کلا میترسن ازش و به این راحتی باهاش روبرو نمیشن به این شکل بازیش میدن تا از تب و تاب که افتاد انوقت میان تو میدون امیر جان بعضی فایترا این خصلتو دارن بنظرم کار کثیفیه برا رسیدن به هدف
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادر جانم امیر عزیز ممنون بابت پاسختون اما در مورد مین ایونت اصلا مناسب نیست خیلی نازله مین ایونت بین این دو تا باشه کلا من موافق مین ایونت بودن زنان نیستم ترجیح میدادم مین ایونت همون نیت و پویریر باشه خوب این خیلی بهتره تا مبارزه این دو . بعد هم امیر جان اینم بگم که اینقد این شفچنکو رو دووندن این ورو اون ور که ممکنه که واقعا از انگیزه خالی بشه کلا میترسن ازش و به این راحتی باهاش روبرو نمیشن به این شکل بازیش میدن تا از تب و تاب که افتاد انوقت میان تو میدون امیر جان بعضی فایترا این خصلتو دارن بنظرم کار کثیفیه برا رسیدن به هدف
    سلام به دوست خوبم
    من معتقدم که کار UFC با ایجاد دسته 115 پوند عالی بود و همون طور که میبینید توی این دسته مبارزات خوبی انجام میشه اما در مورد دو دسته 145 و الان هم 125 کارش کمی اشکال داشت و آمادگی اینو نداشت که بتونه مبارزاتش و ساپورت کنه. شما میبینید تو دسته کریس سایبورگ اصلا فایتر ندارن. مبارزاتی به اون شکل برگزار نمیشه و صرف این که سایبورگ اونجا هست کافی نیست. همین مسئله هم الان در مورد این دسته جدید رخ داده. فایتر ندارن. مگه کلا در سازمان چند تا مبارزه در این وزن انجام شده.به نظرم بودن شوچنکو به عنوان قهرمان دسته جدید میتونه خیلی کمک کنه ولی حالا حالا ها کار داره تا این دسته بشه دسته.
    فکر میکنم یوبنکس حریف سختری هست برای شوچنکو تا یوانا. شوچنکو قبلا دوبار یوانا رو شکست داده. ضمن اینکه زمان تا این مبارزه بسیار کم بوده. یوانا در مورد این موضوع گفته که سازمان قرارداد مبارزه با شوچنکو اون رو نادیده گرفته وسعی داشته به یوانا فشار بیاره تا در زمان کوتاه مبارزه در مقابل شوچنکو و قبول کنه و یوانا حاضر نشده تا بدون کمپ کامل در مقابل شوچنکو قرار بگیره و همین باعث شده تا یوبنکس جایگزین بشه.
    به نظرم UFC قصد داره تا هر طور شده یک فایتر خوب مثل شوچنکو یا یوانا رو به قهرمانی این دسته برسونه تا بتونه خیالش از ست کردن مبارزه کمربند در این دسته راحت بشه و چلنجر ها مهم نیستند.باخت قبلی یوانا به شوچنکو و زمان کوتاه و نپذیرفتن یوانا به همراه اینکه مبارزه یوانا و شچنکو در هر حال سرجاش هست و بعدا از این فرصت استفاده میکنه سازمان ونیاز به یک قهرمان کار درست که بشه روش حساب کرد دلایلی هستند که یوبنکس و شوچنکو ست شده.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط maverick نمایش پست ها
    پس نتیجه میگیریم پی پر ویو 230 یکی از مزخرف ترین پی پر ویو های یو اف اسی خواهد بود ! :| و فقط فایت نیت دیاز جذابه !
    دوست عزیزجدی که نمیگی
    حالا مین ایونتش خرابه دلیل بر ضعیف بودن کل رویداد که نیست، من به شخصه خیلی مبارزه ی نیت و پوریر برام مهم نبود، توی این رویداد ما 3 مبارزه ی حساس در بخش میدل ویت داریم، کریس وایدمن در برابر لوک راکهلد، جاکاره سوزا در برابر دیوید برانچ، حتی مبارزه ی درک برانسون در برابر Israel Adesanya هم میتونه عالی باشه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام کانر هم نسبت به مین ایونت یو اف سی 230 واکنش نشون داده گفته باید نیت پویریر رو بیارن مین ایونت به نظرم درستش هم همینه فکر نم مبارزه خیلی جذابی بشه . همونطور که برادرمون هم گفتن این adesanya , فایتر خوبیه تکنیک خوبی داره مبارزه کردنش دلنشینه جذابیت وهیجان میده به مسابقه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    اوه! الان دیدم روسلان ماگمدوف هم بعد از 3 سال برا این ایونت میخواد برگرده
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)