ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 حبیب نورماگمدوف ۲ مبارزه آخر خودش را مشخص کرد.|صحبتهای چیمائف در باره ی کانر|تونی فرگوسن و حریفان مدنظر او|و..

حبیب نورماگمدوف ۲ مبارزه آخر خودش را مشخص کرد.|صحبتهای چیمائف در باره ی کانر|تونی فرگوسن و حریفان مدنظر او|و..

حمزه چیمائف برای مبارزه با کانر حتی به ایرلند سفر کرده است.
    حمزه چیمائف مبارز جدید ufc که توجه بسیاری رو به خودش جذب کرده در مصاحبه ای گفته است در سال ۲۰۱۸ که مبارزه حبیب و کانر قرار بود برگذار شود او به قصد مبارزه با کانر به ایرلند سفر کرده است به دلیل اینکه کانر حرف هایی توهین آمیز راجب حبیب و مردم چچنیا جایی که حمزه در آن متولد شده زده بود.

حمزه چیمائف:حقیقتا میخواستم برم اونجا و کانر رو له کنم نه فقط به خاطر حبیب به خاطر شرافت و احترام مردمم، من به خاطر همه ما میخواستم به اونجا برم.شاید وسیله ای بر میداشتیم و به سمتش پرت میکردم به هر حال میدونم میتونستم یه کاری بکنم.

در نهایت حمزه چیمائف متوقف شده و نتوانسته وارد ایرلند بشه و بعد از ۸ ساعت توقف در پلیس فرودگاه به سوئد برگشته است مکانی که از سال ۲۰۱۱ در آنجا زندگی کرده است.

حبیب نورماگمدوف ۲ مبارزه آخر خودش را مشخص کرد.|صحبتهای چیمائف در باره ی کانر|تونی فرگوسن و حریفان مدنظر او|و..

تونی فرگوسن دو نفر را برای مبارزه بعدی خود در نظر دارد
    تونی فرگوسن قهرمان موقت سابق دسته وزنی سبک وزن که رکورد طولانی ترین برد پیا پی را نیز در این وزن دارد و در حال حاضر نفر سوم این وزن است در مصاحبه با اریل هلوانی دو نفر را به عنوان حریف بعدی خود اعلام کرد.
    تونی فرگوسن: اگه میخواین من با کانر مبارزه کنم خب کانرو بدین به من و اگه میخواین با داستین پوریر مبارزه کنم داستین رو بدین به من.و بعد برنده با برنده مبارزه حبیب و گیچی مبارزه میکنه.

حبیب نورماگمدوف ۲ مبارزه آخر خودش را مشخص کرد.
    جو روگان گزارشگر محبوب سازمان ufc در توییتی نوشت که به شدت برای مبارزه حبیب و جاستین گیچی هیجان زده است.او حبیب را بهترین سبک وزن تاریخ خواند و جاستین گیچی را خطرناک ترین حریف او*.

کانر مک گرگور در جواب نوشت: ریلکس باش داداش من شب مبارزه خمار بودم.
    و در نهایت حبیب نورماگمدوف در توییتی نوشت:در ماه اوکتبر (ابان) با جاستین گیچی مبارزه میکنم و در آپریل (اردیبهشت) با جورج سینت پیر.

حال به نظر میرسد مبارزه با جورج سینت پیر افسانه ای آخرین مبارزه عقاب داغستانی است و او بعد این مبارزه طبق خواسته ای که پدرش داشته است بازنشست میشود.

کودی گاربرندت خواهان مبارزه بر سر عنوان قهرمانی مگس وزن است.
    کودی گاربرندت قهرمان سابق خروس وزن که در حال حاضر نفر سوم* این دسته وزنی است در مصاحبه با برد اوکاموتا خبرنگار ESPN راجب مبارزه بر سر عنوان قهرمانی مگس وزن صبحت کرد.

کودی گاربرندت:
    ""تا جایی که من میدونم من نفر بعدی هستم که سر عنوان قهرمانی مگس وزن قراره مبارزه کنه*.فعلا قرار دادی نوشته نشده و من منتظر دانا وایت و علی عبدالعزیز هستم تا این کارهارو انجام بدهند.من قبلا هم راجب رفتن به مگس وزن صبحت کرده بودم حتی قبل از مبارزه با اسانسائو.الان هنوز در اوایل دوران خودم هستم و تازه ۲۹ ساله شدم و میخوام به مگس وزن برم و قهرمان بشم و دوباره به خروس وزن برگردم و سر عنوان قهرمانی خروس وزن مبارزه کنم.
    کودی در ادامه مصاحبه گفت که فیگودرو قهرمان مگس وزن اصلا در حد و اندازه او نیست و در واقع هیچ یک از مبارزین مگس وزن در سطح مهارت های او نیستند.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    حبیب باید با تونی فرگوسن مبارزه کنه نه با جورج سینت پیر 40 ساله، این چیزیه که براش میراث سازه. البته قبل از اون هم باید حواسش به مبارزه بعدی اش باشه، اینجوری با غرور دو تا دو تا مبارزه ست نکنه برای خودش! کی فکر می کرد گیجی فرگوسن بزنه اونم اونجوری، از کجا معلوم که حبیب رو نزنه؟ این ورزش ورزش لحظه ها است!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    حبیب داره نگاه اقتصادی درستی انجام میده اخرین مبارزش اگر با gsp باشه واقعا دیکه نیاز به مبارزه نداره چون اون قدر درآمد براش خواهد داشت که میره توی بازنشستگی و دیگه بیرون نمیاد
    حبیب اگر میخواد میراث خیلی خوبی بسازه باید بمونه توی این وزن و زود بازنشسته نشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahram نمایش پست ها
    حبیب باید با تونی فرگوسن مبارزه کنه نه با جورج سینت پیر 40 ساله، این چیزیه که براش میراث سازه. البته قبل از اون هم باید حواسش به مبارزه بعدی اش باشه، اینجوری با غرور دو تا دو تا مبارزه ست نکنه برای خودش! کی فکر می کرد گیجی فرگوسن بزنه اونم اونجوری، از کجا معلوم که حبیب رو نزنه؟ این ورزش ورزش لحظه ها است!
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)