ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مصاحبه ی ادسانیا |صحبت های بلاهوویچ|صحبت های پیتر یان و استرلینگ|اخبار بعد از یو اف سی 259

مصاحبه ی ادسانیا |صحبت  های بلاهوویچ|صحبت های پیتر یان و استرلینگ|اخبار بعد از یو اف سی 259

""اسرائیل آدسانیا من را فراموش نخواهد کرد""
    در رویداد UFC 259 ؛ یان بلاهوویچ موفق شد از کمربند خود در مقابل اسرائیل آدسانیا دفاع کند.
    ""این احساس متفاوتی است ، من قهرمان بودم ولی الان از کمربندم دفاع کردم و ثابت کردم که شایسته ی این قهرمانی هستم.
    هر زمان پیروز مبارزه شوی ، حس خوبی دارد ولی الان احساس متفاوتی دارم چون یکی از بهترین های دنیا (اسرائیل آدسانیا) را شکست دادم و اولین شکست او را رقم زدم.پس او برای همیشه به یاد خواهد داشت که چه کسی اولین شکست او را رقم زده است.""

مصاحبه ی ادسانیا |صحبت  های بلاهوویچ|صحبت های پیتر یان و استرلینگ|اخبار بعد از یو اف سی 259

عذرخواهی هنری سهودو از آلجامین استرلینگ
    هنری سهودو پس از مسابقه ی آلجامین استرلینگ و پیتر یان ؛ در صفحه ی شخصی خودش از آلجامین استرلینگ انتقاد کردو معتقد بود که او بزرگنمایی کرده است و توانایی ادامه دادن مبارزه را داشته است.
    حالا او در ویدیویی که منتشر کرده؛ از آلجامین استرلینگ عذرخواهی کرده است.
    ""من میخواهم از او معذرت خواهی کنم.کمی ناراحت و عصبانی بودم.ولی بیشتر عصبانی شدم وقتی دیدم او به راحتی مصاحبه اش را انجام داد و بعدش توییت ها و عکس هایش با کمربند.
    ولی خب در نهایت حرکت پیتر یان غیرقانونی بود و حق با آلجامین بوده است.""

واکنش آلجامین استرلینگ و پیتر یان پس از دیسکوئالیفای شدن مبارزه
    پیتر یان:من معذرت می خواهم و برای آلجامین آرزوی بهبودی دارم. من قصد نداشتم ضربه غیر قانونی بزنم،فقط اشتباه کردم که بهای آن را نیز پرداختم.

آلجامین استرلینگ:من هیچ وقت نمی خواهم یک مبارزه را اینجوری ببرم. مبارزه نزدیک بود و هیجان بالایی داشت. احساس کردم که آن ضربه زانو عمدی بود،مخصوصا که داور به او گفت که من بر روی زمین هستم،پس انتظار نداشتم ضربه بخورم. یان آدم بدی هست و ما دوباره مبارزه خواهیم کرد!

صحبت های پیتر یان و اسلام ماخاچف پس از رویداد UFC 259
    پیتر یان: من متوجه نشدم که کرنر من چه چیزی داشتند می گفتند زیرا تمرکزم بر روی مبارزه و ضربه زدن به او بود. در ابتدا نفهمیدم که ضربه غیر قانونی بوده و فکر کردم همه چی را درست انجام داده ام. نمی دانم که او می توانست به مبارزه کردم ادامه دهد یا نه،خودش بهتر می داند. احساس خوبی نیست که اینجوری عنوان قهرمانی را از دست بدهی و من می خواهم هر چه سریع تر مبارزه دوم برگذار بشود.

اسلام ماخاچف: من رافائل دوس آنجوس یا تونی فرگوسن را می خواهم،البته تونی مبارزه ایده آل من است. ما چند سال با او یک سری از جریانات را داشتیم و تونی هنوز راجب حبیب حرف می زند،من اصلا حرف های او را متوجه نمی شوم. فقط می خواهم به تونی کمک کنم تا بازنشست بشود!

واکنش آدسانیا پس از رویداد UFC 259
    اسرائیل آدسانیا،اولین شکست خود در ورزش MMA را تجربه کرد! او در رویداد UFC 259 به مصاف قهرمان نیمه سنگین وزن،یان بلاهوویچ رفت و با رای داوران این مبارزه را باخت.
    وقتی خبرنگاران از آدسانیا پرسیدند که آیا اختلاف وزن او با یان تاثیری در نتیجه مبارزه داشت، او اینگونه پاسخ داد: خیر،به هیچ عنوان تاثیری نداشت. فقط پاهایم خسته شده بود و من الان واقعا چیزی نمی دانم و باید فیلم مبارزه را نگاه کنم. من می دانستم که باید چه کاری انجام بدهم،اما انجام ندادم. قطعا سایر موارد تاثیر داشت اما تکنیک من نیز می توانست بهتر باشد

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید. مصاحبه ی ادسانیا |صحبت  های بلاهوویچ|صحبت های پیتر یان و استرلینگ|اخبار بعد از یو اف سی 259

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)