ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 حبیب نورماگومدوف رسما بازنشسته شد|وزنکشیespn 21|صحبت های ولکانوفسکی|مجادله ی مجازی جونز ادسانیا|و..

حبیب نورماگومدوف  رسما بازنشسته شد|وزنکشیespn 21|صحبت های ولکانوفسکی|مجادله ی مجازی  جونز ادسانیا|و..
    خداحافظی اسطوره شکست ناپذیر از دنیای ام ام ای.
    صبح امروز مدیریت اجرای سازمان یو اف سی دانا وایت تایید کرد که با وجود تمام تلاش های او برای بازگشت اسطوره دسته سبک وزن موثر نبوده و حبیب نورماگمدوف بازنشسته خواهد شد. پس از انتشار این خبر مبارزین زیادی واکنش نشان دادند.

حبیب نورماگمدوف قهرمان دسته سبک وزن در آخرین مبارزه خود در رویداد UFC245 به مصاف جاستین گیچی رفت و توانست با فنون تسلیمی او را شکست دهد و پس از پایان مبارزه اعلام کرد که قصد دارد بازنشسته شود و نبود پدرش برای او سخت است با این حال سازمان یو اف سی و دانا وایت به دنبال بازگشت حبیب بودند اما امروز به طور رسمی از دنیایی ام ام ای خداحافظی کرد.

مدتی پس از خداحافظی حبیب نورماگمدوف، مبارزه بین مایکل چندلر و چارلز اولیویرا بر سر عنوان قهرمانی دسته سبک وزن برای رویداد UFC262 ثبت شد. چندلر در اولین مبارزه خود در سازمان یو اف سی به مصاف دن هوکر رفت و او را در راند اول شکست داد.

بیانیه ی حبیب نورماگومدوف بعد از خبر منتشر شده مبنی بر بازنشستگی او
    امروز دانا وایت در صفحه ی شخصی خودش از خداحافظی حبیب خبر داد:
    ""۲۹-۰. او رسما بازنشسته شده است.از دیدن مبارزه های تو و کار کردن با تو و تیمت بسیار خوشحالم و امیدوارم در ادامه ی زندگیت موفق و خوشحال باشی.""
    حبیب نورماگدوف نیز در صفحه ی شخصی خودش بیانیه ی زیر را منتشر کرد:
    ""یک شام خوب در کنار یک دوست خوب.
    دانا وایت از زحمات بسیار تو و کل سازمان UFC تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادید تا خودم را ثابت کنم.شما ها زندگی خیلی از آدم ها را به وسیله ی این ورزش تغییر دادید.
    دانا؛ هرگز علاقه ی تو نسبت به خودم را فراموش نمیکنم ، پدرم هم فراموش نکرد و فرزندانم نیز تو را به یاد خواهند داشت.
    امروز مکالمه ای جدی و واقعی بین آدم های واقعی بود.
    همچنین تشکر میکنم از تیم خودم ، همکارانم و تمام طرفدارانم.
    امیدوارم که تصمیم من را درک کنید و بپذیرید.""

جسی استریدر 1.5 پوند اضافه تر از حد ن وزنی خود داشت که به همین دلیل 20 درصد از درامد خود را جریمه خواهد شد.
    همچنین استولیارنکو که به سر وزن هم رسیده بود بدلیل بی هوش شدن در مراسم وزنکشی به تصمیم مقامات سازمان یو اف سی از کارد مبارزاتی خارج شد و مبارزه ی وی لغو شد.

زمان برگزاری کشنبه 1 فروردین
    کارد مقدماتی 02:30دقیقه بامداد یکشنبه
    کارد اصلی 5:30 دقیقه بامداد یکشنبه

حبیب نورماگومدوف  رسما بازنشسته شد|وزنکشیespn 21|صحبت های ولکانوفسکی|مجادله ی مجازی  جونز ادسانیا|و..
    الکساندر ولکانوفسکی معتقد است که مکس هالووی را بیش از اندازه حمایت میکنند.
    او اخیرا در مصاحبه اش گفته :
    ""من میدونم که این مسابقه در نهایت انجام خواهد شد.همیشه قرار بوده که این مسابقه ی بزرگ برگزار شود.مردم راجبش صحبت میکنند.من از کسی نمیترسم ولی باید منطقی به قضیه نگاه کرد.به مکس هالووی فرصت های فراوان میدهند ، مسابقه پشت مسابقه ؛ و بسیار حساب شده او را بالا میکِشند.فعلا تمرکزم بر روی مسابقه با برایان اورتگا است ولی اگر قرار است به این شکل از او حمایت شود ، به من نیز پول فراوان بدهند بابت این مسابقه.من دو بار او را شکست داده ام ولی باز به او فرصت داده اند ، پس باید پول فراوانی برای این مسابقه ی بزرگ در نظر گرفته شود.""

جورج سنت پیر به تمجید از کامارو عثمان پرداخت.
    خیلی ها معتقدند که کامارو عثمان جا پای جورج سنت پیر افسانه ای خواهد گذاشت و حتی از رکورد های او عبور خواهد کرد.

جورج سنت پیر نیز نظر خود را در این باره بیان کرده است.

""او هنوز به میزان موفقیت های من نرسیده است.اما من باید یک حقیقت تلخ و دردناک را اعتراف کنم که مبارزان امروزی از مبارزان زمان من بهتر هستند.همچنین مبارزان آینده نیز از مبارزان فعلی بهتر خواهند بود.این اتفاق به دلیل پیشرفت تکنولوژی است.مقایسه ی من با او کار درستی نیست چون در زمان یکسانی نبودیم.شاید او مثل من یازده عنوان قهرمانی به دست نیاورد ولی موفقیت های مربوط به خودش را کسب خواهد کرد.اگر از او تمجید نکنم ، به معنای توهین به کل مبارزان فعلی است.من معتقدم ورزش در حال پیشرفت و بهتر شدن است و کامارو عثمان هم جزو بهترین هاست.""

واکنش اسرائیل آدسانیا به انتقادات جان جونز به او
    بعد از شکست اسرائیل آدسانیا به یان بلاهوویچ ، جان جونز به انتقاد از او پرداخت و لقب اسرائیل آدسانیا را مورد تمسخر قرار داد.

حالا اسرائیل به این انتقادات جان جونز واکنش نشان داده است:
    ""این رفتار او نشان دهنده ی شخصیت اوست.شما نمیتوانید یک توئیت از من پیدا کنید وقتی که همه او را له میکردند.او به سختی تیاگو سانتوس را شکست داد.دومینیک ریس نابودش کرد.این رفتار ها نشان دهنده ی شخصیت ما آدم هاست.من به این انتقادات بچه گانه توجهی نمیکنم.چون تو از اون افرادی هستی که لذت را در نابودی دیگران میبینی.من میتوانستم مثل او رفتار کنم مثل وقتی که با تیاگو سانتوس مبارزه داشت ، مثل وقتی که او دستگیر شد و در ماشین پلیس گریه میکرد.من میتوانستم ولی نکردم.این نوع رفتار در شخصیت من نیست.این تفاوت بین من و اوست.""

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)