ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 بازگشت میشا تیت به مبارزه|گوردون رایان به وان چمپیونشیپ پیوست|اخبار ufc260|سه گانه ی پویریر -مک گرگور|و..

بازگشت میشا تیت به 8 ضلعی مبارزه
    میشا تیت از بازنشستگی خارج شده و قرار است مبارزاتش را در سازمان یو اف سی از سر گیرد. قهرمان سابق خروس وزن استرایکفورس و یو اف سی از بزرگترین مبارزان زن ام ام ای محسوب میشود.

میشا تیت با رکورد مبارزاتی 17 پیروزی 8 شکست در ماه جولای (یکشنبه 27 تیر ) در برابر "ماریو رینو " کهنه کار با رکورد مبارزاتی 9 پیروزی 7 شکست و 1 مساوی قرار خواهد گرفت. گفته میشود این مبارزه در قالب رویداد فایت نایت برگزار خواهد شد.

در این مبارزه میشتا تیت 34 ساله بعد از 5 سال کار خود را از سر خواهد گرفت و رینو 43 ساله اخرین مبارزه ی خود را تحت قرار داد یو اف سی انجام خواهد داد و به بازنشستگی خواهد رفت.

بازگشت میشا تیت به مبارزه|گوردون رایان به وان چمپیونشیپ پیوست|اخبار ufc260|سه گانه  ی پویریر -مک گرگور|و..

دانا وایت معتقد است که داستین پوریر تصمیم درستی اتخاذ کرده است.
    او اخیرا در صحبت های خودش از تصمیم داستین پوریر مبنی بر انتخاب تکمیل سه گانه با کانر و ترجیح آن به مسابقه بر سر کمربند قهرمانی سبک وزن، ابراز خرسندی کرد.
    ""داستین مسابقه سوم با کانر را میخواهد و این عاقلانه است.این کاری است که او باید انجام دهد، ما قبلا نیز در موقعیتی مشابه با مبارزان دیگری بوده ایم که آنها تصمیم اشتباهی گرفتند و از مسابقه ی سوم و ریمچ، استقبال نکردند.بزرگترین اشتباه زندگیشان!""

بازگشت میشا تیت به مبارزه|گوردون رایان به وان چمپیونشیپ پیوست|اخبار ufc260|سه گانه  ی پویریر -مک گرگور|و..

استیپه میوچیچ -فرانسیس انگانو-آمار و ارقام

➕استیپ میوچیچ:
    ➖نفر سوم رنک در زمین زدن حریفان (تیک داون)در تاریخ دسته ی سنگین وزن
    ➖رکورددار بیشترین استراکینگ در یک مبارزه(در برابر مارک هانت)
    ➖رکورد دار بیشترین پیروزی در مبارزات بر سر عنوان در تاریخ دسته ی سنگین وزن

➕فرانسیس انگانو
    ➖رکورد مبارزات در ام ام ای: 15 پیروزی 3 شکست
    ➖دارنده ی کمترین میانگین زمانی مبارزه در دسته سنگین وزن با 5 دقیقه 37 ثانیه
    ➖نفر دوم بیشترین ناک اوت از سال 2015 (9 ناک اوت)
    ➖رکورد دار بیشتر میانگین ضربات کاری و کارساز در بین مبارزان فعال در دسته ی سنگین وزن (در هر 2 دقیقه و 3 ثانیه)

کاما ورتی:""من کله ی مایکل چندلر را میترکونم!""
    او در مصاحبه ی اخیر خودش راجب مایکل چندلر صحبت کرده است:
    ""بیاید واقع بین باشیم.من ۳۴ ساله هستم. در دسته ی وزنی سبک وزن ۵سال زمان میبرد تا به مسابقه بر سر عنوان قهرمانی دست پیدا کنی.مگر اینکه مایکل چندلر باشی که تازه وارد باشی و فقط با انجام یک مبارزه ، به مسابقه بر سر عنوان قهرمانی برسی!من او را دوست دارم ، اشتباه برداشت نکنید.ولی فکر میکنم میتونم کله ی مایکل را بترکونم!! او مبارز خوبی است ،کشتی گیر عالی و کیک بوکسر خوبی است ولی فکر نمیکنم به آن اندازه خوب باشد.او توسط یه مرد ۱۳۰سانتی و ۷۰کیلویی ناک اوت شد.من فراموش نمیکنم.پاتریسیو فریر هم اندازه ی بچه ی من است و توانست او را ناک اوت کند.""

دنیل کورمیر معتقد است که فرانسیس انگانو ،
    سوپر استار بزرگ بعدی UFC خواهد بود.

دنیل کورمیر اعتقاد دارد که اگر فرانسیس انگانو بتواند استیپه میوچیچ را شکست دهد ، به یک ستاره ی بزرگ مانند براک لزنر تبدیل خواهد شد.

""براک لزنر آخرین قهرمان سنگین وزن جهان بود که به یک موفقیت جهانی دست پیدا کرد ، کسی که همه ی آدم ها مشتاق دیدن مبارزاتش بودند. با توجه به استایل مبارزه ی فرانسیس ، اگر او بتواند قهرمان بشود ، شرایطی مشابه براک لزنر برای او رقم خواهد خورد و همه ی نگاه ها را به سوی خودش جلب خواهد کرد.به نظر من ، در حال حاضر فرانسیس انگانو بر روی سکوی پرتاب جهانی شدن قرار دارد.میتوانید تصور کنید اگر او استیپه میوچیچ را شکست دهد و قهرمان شود و بعد از آن ، جان جونز را شکست دهد ؛ به چه ستاره ای تبدیل خواهد شد؟!""

هایلایت کنفرانس خبری ufc260

ورود قهرمان جوجیتسوی برزیلی به ام ام ای
    گوردن رایان یکی از بزرگ ترین نام های تاریخ ورزش جوجیتسوی برزیلی است. رایان ۲۵ سال سن دارد و در حال حاضر رکورد او در جوجیتسو 2-9-143 می باشد. گوردن دو سالی است که شکست نخورده و ۴۵ پیروزی پیاپی دارد.
    حال مدیر عامل سازمان ONE FC اعلام کرده که با این قهرمان جوجیتسو قرار داد بسته و رایان قرار است در دو ورزش ام ام ای و گرپلینگ این سازمان رقابت کند.

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید. بازگشت میشا تیت به مبارزه|گوردون رایان به وان چمپیونشیپ پیوست|اخبار ufc260|سه گانه  ی پویریر -مک گرگور|و..

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)