ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 کانر و مبارزه ی بر سر عنوان؟|صحبت های ژانگ ویلی |وایدمن:حریف سختی برای ادسانیا هستم|و...

کانر و مبارزه ی بر سر عنوان؟|صحبت های ژانگ ویلی |وایدمن:حریف سختی برای ادسانیا هستم|و...

ماسویدال:عثمان در مبارزه اول سعی میکرد خودشو بهم بچسبونه!
    خورخه ماسویدال که در مبارزه اصلی رویداد UFC 261 به مصاف کامارو عثمان خواهد رفت در مورد تقابل اولشان گفت:
    "در مبارزه اولم با عثمان،او سعی میکرد بغلم کنه، انگار که در مجلس رقص هستیم و پاهایش را به پاهای من فشار میداد که وضعیت عجیب و مسخره ای بود. فکر میکنم مشکل اصلی من این بود که رقص پای خوبی نداشتم و به همین دلیل مبارزه بر خلاف میلم پیش رفت."

کانر و مبارزه ی بر سر عنوان؟|صحبت های ژانگ ویلی |وایدمن:حریف سختی برای ادسانیا هستم|و...

کانر مک گرگور در آستانه کسب مبارزه بر سر عنوان قهرمانی!
    کانر مک گرگور قهرمان سابق دسته سبک وزن و پر وزن سازمان یواف سی که قرار است در تاریخ 10 جولای (۲۰تیر) در تقابل سوم به مصاف داستین پویریر برود. حال مدیر برنامه های کانر معتقد است که اگر کانر پیروز این مبارزه باشد در اواخر امسال به مصاف برنده مبارزه مایکل چندلر/ چارلز اولیویرا خواهد رفت. او در این رابطه صحبت کرد.
    ""من فکر میکنم این مبارزه فقط منطقی است، فکر می*کنم مبارزه چندلر در مقابل اولیویرا اتفاق می*افتد و برنده این مبارزه به مصاف برنده مبارزه کانر/داستین خواهد رفت.""

مدیر برنامه های کانر در ادامه صحبت کرد:
    ""با این حال مبارزه های دیگری به کانر و تیمش پیشنهاد شده بود اما کانر قصد دارد تا میراث خودش را تقویت کند او به مردم ثابت کرده است که یکی از بهترین مبارز در تمام ادوار است او قصد دارد خودش را به چالش بکشد و مطمئن باشید که به تمام جهان ثابت خواهد کرد که بهترین مبارزه در تمام ادوار است.""

نظر ژانگ ویلی در مورد اظهارات بحث بر انگیز نامایوناس
    اخیرا رز نامایوناس قهرمان سابق دسته کاه وزن یو اف سی اظهارات بحث بر انگیزی در مورد تقابلش با ویلی مطرح کرد و این تقابل را سمبل مبارزه با کمونیسم دانست.
    از آنجا که ویلی از اهالی چین است نامایوناس معتقد است این مبارزه نمادی از مبارزه آزادی در برابر کمونیسم است و "مرده بودن بهتر از قرمز بودن(کمونیست بودن)است".

این نظرات نامایوناس موج انتقادات را به سمت او روانه کرد و برخی اعتقاد داشتند این صحبت ها نژاد پرستانه است.
    ژانگ ویلی در پاسخ به این اظهارات گفت:
    "من هیچ اهمیتی به این حرفا نمیدم.به نظرم هر ورزشکاری باید به فکر کار خودش باشه.این حرفا مثل یه جوک میمونه."

می دانم رقیب سر سختی برای آدسانیا هستم!
    کریس وایدمن،قهرمان سابق میان وزن سازمان یو اف سی، بار ها راجب مبارزه با اسرائیل آدسانیا صحبت کرده است. وایدمن معتقد است که سبک مبارزه او برای قهرمان میان وزن مشکل زا خواهد بود.
    کریس وایدمن: دیدن مبارزه آدسانیا و یان بلاهوویچ و نحوه ای که بلاهوویچ مبارزه را بر روی زمین برد باعث شد که بیشتر راجب مبارزه خودم با آدسانیا مطمئن بشوم. در حال حاضر بر روی هال تمرکز دارم و نمی گویم که بعد از هال باید مستقیم بر سر عنوان قهرمانی مبارزه کنم. اما می دانم که سبک مبارزه من باعث می شود رقیب سر سختی برای آدسانیا باشم.

بلاتور دو برابر یو اف سی به من پول داده است!
    کوری اندرسون،مدعی سابق نیمه سنگین وزن سازمان یو اف سی که به تازگی به سازمان بلاتور پیوسته، راجب دستمزد خود در این سازمان و تفاوت آن با یو اف سی صحبت کرده است.
    کوری اندرسون: یو اف سی به من یک دوران حرفه ای داد و بلاتور زندگی را! با دو مبارزه در ۶ ماه در سازمان بلاتور، دو برابر ۱۵ مبارزه ای که در طول هفت سال در یو اف سی انجام دادم پول گرفتم. حال من هر روز به همراه خانواده خودم از زندگی لذت می برم!

مایک تایسون و محمد علی ام ام ای خواهم شد!
    حمزه چیمائف در مصاحبه ی اخیرش بیان کرده:
    ""وقتی به کشورم برگشتم، آنها به من کمک کردند و کارهایی انجام دادند، نمیدونم چه جوری به زبان انگلیسی توضیح دهم.الان خیلی بهتر هستم.بیشتر از نود و سه کیلو وزن دارم و احساس میکنم قویتر هستم.میخواهم هرچه زودتر برگردم و همه رو نابود کنم و پول دربیارم.من فقط سه بار در UFC مبارزه کردم.هنوز خودم را نشان نداده ام.مردم میگویند که حریفانم ضعیف بودند.وقت آن است که به این مردم نشان دهم چه کسی هستم.من مایک تایسون و محمد علی ام ام ای هستم.به همه نشان خواهم داد.""

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)