ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

17 واکنش عثمان به صحبت های کانر |واکنش ماسویدال به بازگشت نیک دیاز|کمک پانصد هزار دلاری کانر مک گرگور به یک بنیاد خیریه

واکنش عثمان به صحبت های کانر |واکنش ماسویدال به بازگشت نیک دیاز|کمک  پانصد هزار دلاری کانر مک گرگور به یک بنیاد خیریه

رابرت ویتاکر:مبارزه با آدسانیا اول به من پیشنهاد شد!
    رابرت ویتاکر قهرمان سابق میان وزن یو اف سی می گوید مبارزه با آدسانیا اول به او پیشنهاد شده بود اما از لحاظ فیزیکی توانایی آماده سازی برای تاریخ پیشنهادی یو اف سی را نداشته است:
    "این مبارزه یک ساعت بعد از مبارزم با گستلوم بهم پیشنهاد شده بود اما از لحاظ بدنی قادر به آماده سازی برای مبارزه در ژوئن نبودم."

به نظر می رسد برنده تقابل آدسانیا و وتوری با ویتاکر رو به رو خواهد شد.ویتاکر در مورد اینکه دوست دارد با کدام یک رو به رو شود گفت:
    "حقیقتا برای من فرقی نمیکنه با کدومشون رو به رو بشم فقط امیدوارم حسابی از خجالت همدیگه در بیان."

واکنش عثمان به صحبت های کانر |واکنش ماسویدال به بازگشت نیک دیاز|کمک  پانصد هزار دلاری کانر مک گرگور به یک بنیاد خیریه

واکنش کامارو عثمان به صحبت های کانر!
    کانر مدعی شده بود که عثمان دوپینگ کرده و از استرویید استفاده میکرده و از استایل مبارزه ای او تقلید میکند.
    ????️حالا عثمان پاسخ او را اینگونه داده است:
    ""من به تو پیشنهاد یک مبارزه دادم اما تو غیب شدی.یکم متواضع باش مرد.همین الانشم غرور و افتخارتو ازت گرفتم.کاری نکن که نوشیدنی ات را هم بگیرم.(اشاره به شرکت و -یسکی کانر)""

آخرین وضعیت کریس وایدمن
    ➖همسر وایدمن در صفحه ی شخصی خود اعلام کرد :
    "این یک اتفاق وحشتناک بود . اتفاقات عجیب در زندگی رخ میدهند و برنامه ریزی ها رو تحت تاثیر قرار میدند اما بعد از یک روز طولانی خوشحالم که بلاخره این مرد رو بعد از عمل جراحی مشاهده میکنم.

عمل جراحی کریس خوب پیش رفت ، ممنون پرودگار، تشکر از کادر پزشکی ، خانواده ، تیم ، دانا وایت و دوستان و همه ی کسانی به ما برای عبور از این وضعیت کمک کردند."

نیک دیاز در یو اف سی مبارزه خواهد کرد!
    نیک دیاز،قهرمان سابق استرایک فورس، در محل برگذاری رویداد UFC 261 حضور داشت و به نظر می رسد مذاکرات او با دانا وایت به نتایج خوبی رسیده است.
    دانا وایت در این رابطه گفت: نیک می خواهد مبارزه کند! ما یک شانس دیگر به او می دهیم و سپس باید ببینم که چطور پیش می رود. همین الان او منتظر است تا با من صحبت کند.

ماسویدال:با نیک دیاز مبارزه خواهم کرد!
    دو روز پس از ناک اوت غیر منتظره در UFC 261،خورخه ماسویدال در مورد برنامه اش برای آینده صحبت کرد.
    او در مصاحبه با آریل هلوانی در مورد تمایلش برای مبارزه با نیک دیاز گفت:
    "اگه نیک اینو بخواد من قطعا حاضرم باهاش مبارزه کنم.من هنوز عطش رقابت دارم.توی چند تا مصاحبه شنیده بودم که نیک از کاری که با برادر کوچکترش کردم خوشحال نیست.من این احساسش رو درک میکنم.پس اگه خواستی تا پایان سال صبر کنی میتونیم با هم مبارزه کنیم.
    "

کمک* پانصد هزار دلاری کانر مک گرگور به یک بنیاد خیریه واقع در لوییسیانا!
    مدتی قبل داستین پویریر در توئیتر اعلام کرده بود کانر مک گرگور به وعده اش برای اهدای ۵۰۰ هزار دلار به بنیاد خیریه او عمل نکرده است.این ادعا در نهایت به درگیری لفظی پویریر و مک گرگور انجامید و حتی مگ گرگور تهدید به کنار کشیدن از مبارزه شان در دهم جولای کرد.

حال به نظر می رسد مک گرگور این ۵۰۰ هزار دلار را به بنیاد خیریه کلاب دختران و پسران آکادیانا واقع در لوییسیانا،شهری که پویریر در آن زندگی می کند،اهدا کرده است.این بنیاد خیریه با انتشار پستی در اینستاگرام از مک گرگور به خاطر اهدای این مبلغ تشکر کرد.
    به نظر می رسد بد نام ایرلندی پس از اتفاقات اخیر از پویریر به خاطر خدشه دار کردن نامش دلخور است و از اهدا ۵۰۰ هزار دلاری که پیش از این اعلام کرده بود امتناع ورزیده است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)