ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 مبارزه علی ایسائف و هاتف معیل لغو شد|مبارزه ی نیت دیاز و لئون ادواردز لغو شد|صحبت های GSP|ادسون بابوزا: بورگوس را شکست خواهم داد.

مبارزه علی ایسائف و هاتف معیل لغو شد|مبارزه ی نیت دیاز و لئون ادواردز لغو شد|صحبت های GSP|ادسون بابوزا: بورگوس را شکست خواهم داد.

مبارزه علی ایسائف و هاتف معیل لغو شد
    مبارزه ی علی ایسائف و هاتف معیل از رویداد PFL 3 خارج شد.سازمان PFL در نظر دارد این مبارزه را مجددا برای ماه ژوئن برنامه ریزی کند.
    از دیگر مبارزات مهم این رویداد می*توان به مبارزه فابریسیو وردوم قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی و رنان فریرا اشاره کرد.

مبارزه علی ایسائف و هاتف معیل لغو شد|مبارزه ی نیت دیاز و لئون ادواردز لغو شد|صحبت های GSP|ادسون بابوزا: بورگوس را شکست خواهم داد.

مبارزه ی نیت دیاز و لئون ادواردز لغو شد!
    متاسفانه امروز اعلام شد که نیت دیاز مصدوم شده است و به احتمال زیاد مبارزه اش با لئون ادواردز به رویداد UFC 263 موکول خواهد شد.
    اطلاعاتی راجب نوع مصدومیت منتشر نشده است.

جورج سنت پیر:اگر با حبیب مبارزه میکردم به زمین میزدمش!
    جورج سنت پیر اسطوره و یکی از بزرگترین مبارزان تاریخ یو اف سی معتقد است اگر مبارزه بین او و حبیب نورماگومدوف اتفاق می*افتاد میتوانست او را شکست دهد.
    سنت پیر در این باره گفت:
    "من فکر میکنم حبیب وقتی پشتش به قفسه خیلی خوب عمل میکنه.من برای بردن باید وسط قفس رو در دست بگیرم و در حالی که سعی میکنم فاصلم رو باهاش حفظ کنم سعی کنم فشار سنگینی روی حبیب قرار بدم.من هر کسی رو که باهاش مبارزه کردم به زمین زدم پس میتونید تصور کنید که در مورد حبیب هم این اتفاق خواهد افتاد البته احتمالا اون هم من رو به زمین خواهد زد.فکر میکنم میتونست مبارزه جالبی باشه."

حریف دونالد سرونی در UFC ESPN 24 مشخص شد، سرونی در برابر الکس مورونو قرار خواهد گرفت.
    دونالد سرونی - دیگو سانچز قرار بود در فایت نایت یکشنبه ی آینده در برابر یکدیگر قرار گیرند،که دیگو سانچز از کارد مبارزه خارج شد و در ادامه به طور کلی یو اف سی با این مبارز قطع همکاری کرد.

به گزارش ام ام ای جانکی خبر مبارزه ی مورونو - سرونی از منابع بسیار معتبر تایید شده و به زودی رسما توسط سازمان یو اف سی اعلام می*شود.

کارد مبارزه تا این لحظه:
    ✖️Marina Rodriguez vs. Michelle Waterson
    ➖alexmorono vs donaldcerrone
    ➖Neil Magny vs. Geoffrey Neal
    ➖Maurice Greene vs. Marcos de Lima
    ➖Carlos Ferreira vs. Gregor Gillespie
    ➖Amanda Ribas vs. Angela Hill
    ➖Ben Rothwell vs. Philipe Lins
    ➖Phil Hawes vs. Kyle Daukaus
    ➖Ludovit Klein vs. Mike Trizano
    ➖Christian Aguilera vs. Carlson Harris
    ➖Ryan Benoit vs. Zarrukh Adashe
    ➖Tafon Nchukwi vs. Yoon Young Park

ادسون بابوزا: شِین بورگوس را شکست خواهم داد.
    ادسون باربوزا مبارز دسته پر وزن سازمان یو اف سی که قرار است در رویداد UFC262 به مصاف شِین بورگوس برود. حال او در این رابطه واکنش نشان داد و صحبت کرد.

""من از بازگشت هواداران بسیار خوشحال هستم،این باعث شده تا من برای این مبارزه بسیار هیجان زده باشم، من نمی توانم صبر کنم تا همه طرفدارانم را در آنجا ببینم، شب خوبی خواهد بود، من می خواهم کار شِین بورگوس را در طول مبارزه تمام کنم، اما برای 15 دقیقه مبارزه هم آماده هستم.""
    ادسون باربوزا در آخرین مبارزه خود به مصاف مکوان امیر خانی رفت که توانست او را شکست دهد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)