ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 نتایج رویداد بوکس : floyd mayweather vs logan paul+درامد ها

نتایج رویداد بوکس : floyd mayweather vs logan paul+درامد ها

"فلوید میودر - لوگان پاول" مبارزه ای که در پایان 8 راند ، برنده ای نداشت.
    فلوید میودر در طول 8 راند اگرچه میتوانست کار را تمام کند ، اما این کار را انجام نداد ، و با توجه به غیر رسمی بودن مبارزه و توافقی بودن قوانین و رقم خوردن نتیجه ی پیروزی، نیازمند به ناک اوت شدن یکی از مبارزان بود. با رخ ندادن ناک اوت ، این مبارزه بدون نتیجه به پایان رسید. فلوید در سرتاسر مبارزه سعی در کنترل کردن مبارزه داشت ، امری که توانست انجام دهد و با دلار های بدست امده و بدون ریسک به خانه بازگشت.

بعد از پایان راند هشتم ، هوادارن حاضر در استادیم هر دو مبارز را هو کردند ،کاری که درر اند های دیگر هم انجام شد.قطعا هر دو مبارز میلیون دلار درامد زایی کرده اند اما چون مبارزه به صورت رسمی نبوده ارگان رسمی یا کمیسیونی برای اعلام درامد رسمی وجود نخواهد داشت.

فلوید میودر در پایان مبارزه گفت که بالا رفتن سنش را احساس میکند اما خوب است که میتواند با مبارزان جوانتر وارد رینگ شود.

درآمد میودر - پاول از مبارزه ای که برگزار کردند چقدر بود؟
    ➖همانند سایر مبارزات بوکس ، درآمد ها متشکل از یک درامد پایه ای و اولیه میباشد. و در کنار آن به همراه سهم مشخص از فروش (ppv) پرداخت به ازای هر نمایش.

➖گفته میشود حقوق پایه ای که میودر در این مبارزه گرفت 10 میلیون دلار میباشد. در طرف مقابل لوگان پاول 250 هزار دلار دریافت خواهد کرد.
    ضمن اینکه سهم میودر از پرداخت برای هر نمایش ، 50 درصد میباشد. و پاول نیز 10 درصد از درامد حاصل از هر نمایش را بدست خواهد آورد.

با حمایت از سایت یا خرید اکانت ویژه ؛به سایت برای تامین هزینه های خودش کمک نمایید.نتایج رویداد بوکس : floyd mayweather vs logan paul+درامد ها

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

درآمد میودر - پاول از مبارزه ای که برگزار کردند چقدر بود؟
    ➖همانند سایر مبارزات بوکس ، درآمد ها متشکل از یک درامد پایه ای و اولیه میباشد. و در کنار آن به همراه سهم مشخص از فروش (ppv) پرداخت به ازای هر نمایش.

➖گفته میشود حقوق پایه ای که میودر در این مبارزه گرفت 10 میلیون دلار میباشد. در طرف مقابل لوگان پاول 250 هزار دلار دریافت خواهد کرد.
    ضمن اینکه سهم میودر از پرداخت برای هر نمایش ، 50 درصد میباشد. و پاول نیز 10 درصد از درامد حاصل از هر نمایش را بدست خواهد آورد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    سلام. فکر میکنم یکی از بزرگترین دزدی های تاریخ در این به اصطلاح مبارزه رخ داد و من معتقدم دلیلش سقوط سطح فکری و فرهنگی جوامع امروزی به خصوص آمریکا هست.
    واقعا اسم این و چی میشه گذاشت؟ بوکس ؟ مبارزه؟ نمایش؟
    واقعا چه نتیجه ای میشه از این نمایش گرفت؟ اینکه لوگان پُل بوکسور خوبی هست؟ میودر با اسم کسی مثل پُل در رزومه خودش میخواد چیکار کنه؟ قطعا برای خودش مهم نیست چون این کارو بخاطر پول کرده. پس بهتره حالا که به خاطر پول این کارو کرده خودش و با بزرگان این حرفه مقایسه نکنه.
    متاسفانه این مشکل فکری و فرهنگی نظام مدرن و آمریکا هست. همش دنبال دیدن یک چیز جدید هستند. حالا هر چی که بود. تا دهه های قبل شما شاهد ظهور بهترین ها در هر عرصه ای بودید ولی ظاهرا مردم بعد از دیدن و شنیدن و لذت بردن از هنرمندان فوقالعاده با استعداد خسته شدند و فقط دنبال یک چیز جدید هستند. شاید قبل از این نمایش پُل و میودر همه میدونستن که قرار نیست چیزی ازش در بیاد ولی سوال اینه که با این حساب این مردم چرا مجدد رفتند و برای چنین چیزی پول پرداخت کردند؟! تو خود همین سایتمون چند نفر این مبارزه و دیدن علارغم اینکه میدونستن تهش قرار نیست به چیزی برسن. مثلا اگر پُل میودر و ناک اوت میکرد چی میشد؟ ما میگفتیم پُل یهترین بوکسور دنیاست؟
    متاسفانه این تقاضا برای دیدن و یا خواستن یک چیز جدید باعث چنین اتفاقات شرم آوری میشه. مردمی که پول پرداخت کردند و حالا ناراضی هستند بیخود ناراضی هستند. اونا خودشون از اول میدونستن قرار هست یک مبارزه بی نتیجه و ببینند. بی نتیجه بودن این مبارزه به اتفاق داخل رینگش نبود بلکه کلا از پایه و اساس بی نتیجه بود. پس اون مردم خودشون قبول کردند این پول و پرداخت کنند.
    شما این بی کیفتی و در همه عرصه ها میبینید. حتی فیلمهاشون روز به روز بیخود تر و فقط پر زرق وبرق تر میشه و داستان چرت و پرت تر و تخیلی تر. چون مردم این طوری خواستند.
    حالا هم تایرون وودلی داره با جیک پُل نمایش اجرا میکنه. اگر از فردا شنیدید ستاره های هالیوود میخوان با بسکتبالیست ها بوکس انجام بدن تعجب نکنید.
    گرچند میدونم بچه های سایت این نمایش را بر حسب رسالت منتشر کردند ولی فکر میکنم اصلا ارزش بودن در سایت و نداره.
    من به شخصه ندیدم ولی بعید میدونم غیر از این چیزی که گفتم اتفاق افتاده باشه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر امیر جان من این مسابقه رو از سایت دان نکردم البته برادر چرا دروغ بگم چند روزی هست که اشتراکم تموم شده حتی اگه میخواستم هم نمیتونستم
    امیر جان اگه بگم من این مسابقه رو ندیدم دروغ گفتم من کاملشو ندیدم .ولی تو یوتیوب هایلایتشو تماشا کردم موافقم برادر مسابقه خوبی نبود
    امیر جان من تو این مدت فقط مسابقات کانلو رو از این سایت گرفتم و دیدم تو بخش بوکس
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    سلام. فکر میکنم یکی از بزرگترین دزدی های تاریخ در این به اصطلاح مبارزه رخ داد و من معتقدم دلیلش سقوط سطح فکری و فرهنگی جوامع امروزی به خصوص آمریکا هست.
    واقعا اسم این و چی میشه گذاشت؟ بوکس ؟ مبارزه؟ نمایش؟
    واقعا چه نتیجه ای میشه از این نمایش گرفت؟ اینکه لوگان پُل بوکسور خوبی هست؟ میودر با اسم کسی مثل پُل در رزومه خودش میخواد چیکار کنه؟ قطعا برای خودش مهم نیست چون این کارو بخاطر پول کرده. پس بهتره حالا که به خاطر پول این کارو کرده خودش و با بزرگان این حرفه مقایسه نکنه.
    .
    من که مسابقه رو استریم کردم ناراحتم خدا به داد اون کسی که ppv خریده برسه
    ولی جد از شوخی منم با همه ی حرفای شما موافقم ولی بزرگان بوکس قبلا از این کارها کردند محمد علی کلی که خیلیها اون را بهترین و مهم ترین بوکسور تاریخ می دونند رفت توکیو و با انتونیو اینوکی مبارزه غیر رسمی انجام داد یا جرج فورمن رفت کانادا و در یک شب با پنج بوکسور مسابقه داد و ...
    این یک مبارزه بیزینسی بود همونطور که مبارزه می ودر و مک گروگر همین شکلی بود ولی حداقل کانر برای برد اومده بود نه اینکه 8 راند مشت بخوره و بعدش بخنده
    در مورد مبارزه جک پاول و تایرون وودلی نتیجه از همین الان مشخصه جک واقعا بوکس بلده و مثل برادر ش نیست درسته شعور نداره وی حتما وودلی ناک اوت میکنه
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)