ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 واکنش پائولو کاستا به ماروین ویتوری|جاستین گیچی و بازنشستگی|فیگوئردو به دنبال مبارزه سوم|صحبت های براندون مورنو|و..

واکنش پائولو کاستا به  ماروین ویتوری|جاستین گیچی و بازنشستگی|فیگوئردو  به دنبال مبارزه سوم|صحبت های براندون مورنو|و..

واکنش پائولو کاستا به درخواست مبارزه ماروین ویتوری
    بعد از شکست برابر آدسانیا ، ماروین ویتوری در مصاحبه اش پائولو کاستا را صدا زد و گفت که میخواد اون آدم مست رو که نمیتونه دست از نوشیدن الکل بکشه نابود کنه.
    حالا پائولو کاستا به این درخواست مبارزه واکنش نشان داده است:
    ""اگه این ادم ابله و سبک مغز بخواهد مثل فایت قبلی اش ظاهر شود ، حتما با او مبارزه خواهم کرد.""

واکنش پائولو کاستا به  ماروین ویتوری|جاستین گیچی و بازنشستگی|فیگوئردو  به دنبال مبارزه سوم|صحبت های براندون مورنو|و..

تکذیب شایعه بازنشستگی جاستین گیچی
    اخیرا شایعاتی مبنی بر بازنشستگی جاستین گیچی مطرح شده است که شکست در برابر حبیب ، او را خسته و بی انگیزه کرده است.
    رایان چارلبویز که حریف تمرینی جاستین گیچی میباشد ، مدعی شده است که جاستین به این زودی ها مبارزه نخواهد کرد و یا شاید اصلا بازنشسته شود.
    حالا خود جاستین در توییتر ، به طور کامل این شایعه را رد میکند :
    ""این حرف مزخرفه! من خیلی از خط پایان فاصله دارم و حالا حالا ها به دنبال بالاتر رفتن هستم.حدس میزنم این رفیقمون همه این حرف ها رو از خودش دراورده است.""

فیگوئردو به دنبال مبارزه سوم با برندان مورنو
    دیویسون فیگوئردو قهرمان سابق مگس وزن ufc پس از شکست در مبارزه دومش با برندون مورنو و از دست دادن کمربند،حال به دنبال مبارزه سوم است.

او با ذکر اینکه برنده مبارزه اول بود اما امتیازی که از او کم شد باعث شد نتیجه مبارزه اول مساوی شود گفت:
    "من برای این مبارزه احساس بسیار بدی داشتم و به خاطر کاهش وزن سنگین در وضعیت مناسبی نبودم اما تصمیم گرفتم همه چیز را به دستان خدا بسپارم.در هر حال با توجه به اینکه یک مبارزه را من بردم و یک مبارزه مورنو،مبارزه سوم منطقی است."

نظر برندون مورنو در مورد کاهش وزن شدید فیگوئریدو
    در کنفرانس خبری پس از رویداد UFC 263 ، راجع به کاهش وزن شدید فیگوئریدو که مشکلاتی برای او به وجود آورده بود از مورنو سوال پرسیده شد.

نظر مورنو اینگونه بود:
    ""باید رو راست باشم.او خیلی وزن کم کرده است.به نظر من غیر ضروری بود.این ورزش خیلی سخت است چون به سختی وزن کم میکنی تا احساس قدرت و انرژی بیشتری داشته باشی.ولی فیگوئریدو بعد از وزن کشی گریه میکرد ، چون در لحظات پایانی زمان وزن کشی موفق شد به سر وزن برسد.به نظر من این همه فشار و سختی لازم نیست ، البته واضح است که این تصمیم من نیست.تصمیم خودش و تیمش بوده است.""

مبارزه بعدی سه تا چهار ماه بعد
    پس از شکست برابر لئون ادواردز در رویداد UFC 263،نیت دیاز به دنبال بازگشت سریع به قفس می*باشد.او شایعات مبنی بر بی انگیزگی خودش را رد کرد و در کنفرانس خبری پس از رویداد گفت :
    "من میخوام سریعا به قفس برگردم.به خاطر زخمای صورتم و آسیبام مجبورم سه-چهار ماه صبر کنم.اگه آسیب ندیده بودم میخواستم همین هفته بعد برگردم."
    او همچنین در مورد باختش به لئون ادواردز گفت:
    "در زندگی واقعی من برنده این مبارزه محسوب میشم.چون در زندگی واقعی فقط آخر مبارزه مهمه که چه اتفاقی میفته."

پایان راه دیمین مایا در UFC
    در رویداد UFC 263 ، دیمین مایا به مصاف بلال محمد رفت که با شکست خوردن مایا همراه بود.
    حالا دانا وایت در کنفرانس خبری پس از رویداد UFC 263 ، اعلام کرده که شاهد آخرین مبارزه ی دیمین مایا بوده ایم.
    ""فکر میکنم که آخرین مبارزه ی او بود.او ۴۳ ساله است.او آدم خیلی خوبی است. کریر فوق العاده ای برای خود ثبت کرده است ولی فکر میکنم که الان دیگر پایان مسیر است.""

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)