ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,442
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 اسیب دیدگی کتف چان سونگ|زامبی کره ای به دنبال مبارزه با هالووی|ویتور بلفورت و بوکس|نظر بلاهوویچ در مورد حریفان احتمالی خود

اسیب دیدگی کتف چان سونگ|زامبی کره ای به دنبال مبارزه با هالووی|ویتور بلفورت و بوکس|نظر بلاهوویچ در مورد حریفان احتمالی خود

کتف چان سونگ در رفته بود!""
    در رویداد UFC on ESPN 25 ، زامبی کره ای به مصاف دن ایگ رفت که با پیروزی او همراه بود.
    اما این پیروزی بدون دردسر هم به دست نیامده است.مربی او اعلام کرده است که در حین مبارزه ، کتف چان سونگ در رفته بوده است.
    ""در راند دوم مسابقه ، کتف او در میرود و همانطور که او در مصاحبه ی بعد از فایت گفته است این موضوع باعث ناامیدی شده است زیرا که این همان کتفی است که در مبارزه با خوزه آلدو آسیب دیده بود.در راند دوم وقتی که او اقدام به زیرگیری میکند و پشت حریف را در اختیار میگیرد ، کتف او از جای اصلیش تکان میخورد .ما به طور مرتب به او میگفتیم که دستهایش را بالا بگیرد که او این کار را نمیکرد.بعد از فایت او به ما گفت که این اتفاق افتاده است و به این دلیل نمیتوانسته دستش را بالا ببرد.""

اسیب دیدگی کتف چان سونگ|زامبی کره ای به دنبال مبارزه با هالووی|ویتور بلفورت و بوکس|نظر بلاهوویچ در مورد حریفان احتمالی خود

زامبی کره ای به دنبال مبارزه با مکس هالووی
    چان سونگ جونگ ملقب به زامبی کره ای پس از شکست دادن دن ایگه حال به دنبال مبارزه با مکس هالووی برای تعیین مدعی اصلی مبارزه بر سر عنوان است.

او درباره مبارزه با هالووی گفت:
    "مکس مشتاش قدرت نداره.من مشتای قدرتمندی دارم.میتونم شکستش بدم."

این در حالی است که هفته قبل مبارزه مکس هالووی و یائیر رودریگز به علت مصدومیت هالووی لغو شد و هالووی فعلا مبارزه ای در پیش ندارد.

ویتور بلفورت: بعد از مبارزه با اسکار دلاهویا با ایواندر هالیفیلد مبارزه خواهم کرد.
    ویتور بلفورت قرار است در 18 سپتامبر (۲۸شهریور) به مصاف اسکار دلاهویا برود. او جدیدا اعلام کرده که تصمیم دارد سه ماه پس از مبارزه با اسکار دلاهویا به مصاف ایواندر هالیفیلد برود. او در این باره صحبت کرد.
    "" بعد از مبارزه در ماه سپتامبر، اماده مبارزه در ماه دسامبر با ایواندر هالیفیلد خواهم شد.""

نظر بلاهوویچ در مورد حریفان احتمالی خود
    یان بلاهوویچ که باید در رویداد UFC 266 ، از کمربند نیمه سنگین وزن خود در برابر گلاور تشیرا دفاع کند، در مورد حریف مناسب برای او پس از دفاع از کمربند صحبت کرده است.
    ""من باور دارم که تشیرا را شکست خواهم داد و از کمربندم دفاع خواهم کرد.بعد از او فکر میکنم یک مبارزه بین الکساندر راکیچ و جیری پروچازکا برای تعیین حریف من مناسب باشد.البته نباید ماگومد آنکالایف را نیز فراموش کنیم. هر یک از این سه نفر ممکن است حریف بعدی من باشند.""

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)