ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 درگیری چندلر -گیچی|تایتل فایت واقعی مبارزه من و کوری است| دوس آنجوس -ماخاچف|و..

صحبت های جدید قهرمان سبک وزن درباره مبارزه با داستین پویریر!

درگیری چندلر -گیچی|تایتل فایت واقعی مبارزه من و کوری است| دوس آنجوس -ماخاچف|و..

صحبت های رافائل دوس آنجوس که خبر از ست شدن مبارزه اش با اسلام ماخاچف میدهد.

تایتل فایت واقعی مبارزه من و کوری است!
    تی*جی دیلاشاو قهرمان سابق خروس وزن یو اف سی، هفته آینده پس از گذشت بیش از دو سال و سپری کردن محرومیتش به قفس باز خواهد گشت.

او معتقد است مبارزه بین او و کوری سندهیگن تایتل فایت واقعی است:
    "مبارزه بین استرلینگ و یان من رو تحت تاثیر قرار نداد.واقعیت اینه که شاید اونا بر سر کمربند مبارزه کنند اما از نظر مهارت کوری از هر دوی اون ها بهتره و من هم قهرمان واقعی این دسته هستم.شنبه شب این موضوع رو به همه ثابت میکنم.مردم فکر میکنند که تمام قهرمانی های من به خاطر دوپینگ بوده اما من بهشون ثابت میکنم که اشتباه میکنند."

درگیری چندلر -گیچی

اخیرا مایکل چندلر در لایو اینستاگرام خود به طور واضح اعلام کرد که میخواهد با گیچی مبارزه کند.
    ""من از وقتی با این سازمان قرارداد امضا کردم، ۱۰۰بار جاستین گیچی را صدا زدم.سه یا چهار بار در زمان های مختلف از او پرسیده شد که با من مبارزه کند و هر بار جواب او منفی بود.اختلاف ما در جدول رنکینگ فقط ۲ رتبه هست و او از اکتبر سال پیش مبارزه نکرده.اگر او به دنبال مبارزه بر سر قهرمانیه، باید مبارزه کنه و برنده بشه، ولی انگار خودش و تیمش علاقه ای به مبارزه با من ندارند.به نظرم این مبارزه باید برگزار بشه، بین دوتا از بهترین مبارز ها.مطمئنم هواداران نیز خواهان دیدن این مبارزه هستند.هنوز متوجه نمیشم که چرا جواب او منفی است.""

جاستین نیز که اکنون در تعطیلات به سر میبرد، شدیدا از این صحبت ها شاکی شده و اینگونه واکنش نشان داد:
    ""مایکل چندلر فقط داره زر میزنه.من سه هفته منتظر ثبت این مبارزه بودم با اینکه در کمپ تمرینی در حال تمرین بودم که یک روز از خواب بیدار شدم و دیدم بابا دانا بهش مبارزه بر سر قهرمانی داده!!بعد از ناک اوت شدنش هیچ خبری ازش نبوده.من در تعطیلاتم به سر میبرم ولی این یارو داره به من تهمت میزنه.سه یا چهار بار؟! آره تو راست میگی.""

درگیری لفظی گیلبرت برنز و نیت دیاز!
    گیلبرت برنز نیت دیاز و ماسویدال را به مبارزه دعوت کرد که با واکنش نیت دیاز مواجه شد.

مورنو مبارزه سوم با فیگوردو را رد کرد!
    برندان مورنو قهرمان دسته مگس وزن یواف*سی،برای بازگشتش ماه دسامبر را در نظر دارد.
    او که به تازگی قهرمانی این دسته را از چنگ فیگوردو در آورد،برنامه ای برای مبارزه سوم با او ندارد و معتقد است مبارز برزیلی باید یک دسته وزنی بالاتر برود:
    "با توجه به اینکه توی مبارزه قبلی از اول تا آخر برتر بودم بنابر*این با ایده مبارزه سوم مشکلی ندارم اما فکر می*کنم اون لایقش نباشه و باید با یکی دیگه مبارزه کنه.در حقیقت اون باید یه دسته بالاتر بره چون به سختی به 125 پوند خودش رو میرسونه.من هم به دنبال یک حریف دیگه میگردم."

او در انتهای مصاحبه ذکر کرد که کودی گاربرند نیز می تواند رقیب خوبی باشد چون قبلا قهرمان بوده و اسم بزرگی دارد.

صحبت های جدید دانا وایت درباره کانر!

درگیری چندلر -گیچی|تایتل فایت واقعی مبارزه من و کوری است| دوس آنجوس -ماخاچف|و..مخاطبان عزیز هرگونه حمایت شما اعم از خرید اشتراک تا پرداخت حمایتی باعث سرپا ماندن سایت ایران یو اف سی میشود.پس حتما سایت رو در این مورد حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

✖️لازم به ذکر میباشد مبارزه ی "میسی چیاسون -آسپن لاد" به دلیل اسیب دیدگی چیاسون لغو شده و "لاد" بعد از یک دوره عدم مبارزه بدلیل پارگی رباط ACL و MCL خود باید زمان بیشتری را برای ورود به آکتگان صبر کند او حتی برای مبارزه با میشا تیت نیز ابراز علاقه کرده است.
    ✖️تمام مبارزان به سر وزن رسیدند
    ✖️نتایج وزنکشی را درعکس بالا مشاهده کنید.
    هایلایت رو در رو شدن مبارزان در مراسم وزنکشی

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)