ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 حمله لفظی مک گرگور به کورمیر +پاسخ کورمیر |درگیری لفظی نیت دیاز - پویریر |چیمائف:با حبیب مشکلی ندارم|و..

حمله لفظی مک گرگور به کورمیر +پاسخ کورمیر |درگیری لفظی نیت دیاز - پویریر |چیمائف:با حبیب مشکلی ندارم|و..

حمله لفظی مک*گرگور به کورمیر
    هفته قبل پس از اظهارات کانر مک*گرگور در مورد پدر حبیب نورماگومدوف،دنیل کورمیر دوست و هم*تیمی سابق حبیب این اظهارات را شرم آور خواند و آن را نشانه ای برای درخواست و التماس کانر برای کمک خواند.مک*گرگور هم طبق معمول این حرف*های کورمیر را بی پاسخ نگذاشت و با انتشار عکسی از کورمیر نوشت:"درخواست و التماس برای دریافت کمک اگه آدم بود این شکلی بود."
    او اما به این پاسخ بسنده نکرد و امروز با انتشار عکسی از مبارزه خودش و داستین پویریر که در آن ضربه ای به پای پویریر وارد کرده است به تمسخر دنیل کورمیر که معتقد بود پویریر ضربه کانر را دفاع کرده است پرداخت و او را "احمقِ مست" خطاب کرد.

حمله لفظی مک گرگور به کورمیر +پاسخ کورمیر |درگیری لفظی نیت دیاز - پویریر |چیمائف:با حبیب مشکلی ندارم|و..

جدال لفظی کورمیر و مک*گرگور ادامه دارد!
    پس از توییت های کانر مک*گرگور و حمله لفظی به دنیل کورمیر،کورمیر به این توییت ها اینگونه واکنش نشان داد:

"گوش کن کانر،به حرفای من اهمیت نده.کاری به اینکه من چی هستم و چکار میکنم و چی میپوشم نداشته باش.تو باید به فکر کسایی باشی که هر بار که مبارزه میکنی بهشون میبازی.من بازنشسته شدم و دارم زندگیمو میکنم.پس به فکر مبارزاتت باش و انقدر تو اینترنت نچرخ."

داستین پوریر و نیت دیاز قرار بود که در UFC 230 به مصاف یکدیگر بروند که به دلیل مصدومیت و جراحی داستین پوریر برگزار نشد.
    در این مدت درگیری های لفظی ای بین این دو نفر وجود داشته که تازه ترین آن مربوط به دیروز است که داستین در توییتی،نیت را صدا میزند و نیت دیاز نیز در پاسخ میگوید:
    ""بیا مبارزه کنیم.این دفعه نترس!""

چند وقت پیش بود که کاربری در صفحه اینستاگرام حمزه چیمائف، کامنتی گذاشت مبنی بر اینکه حبیب تو را نابود خواهد کرد و حمزه نیز در پاسخ گفت که من نیز او را نابود خواهم کرد.که این باعث شد اختلافاتی بین حمزه و تیم حبیب به وجود آید.
    حمزه در صحبت های اخیرش گفته است که این فقط سوتفاهم بوده است و با حبیب مشکلی ندارد:
    ""من فقط میخواستم که جواب اون کاربر رو بدم و قصد خاصی از صحبتم نداشتم.اگر یک نفر به شما بگوید که فلانی میخواهد شما را نابود کند شما چه جوابی میدهید؟! من فراموش میکنم که معروف شده ام و باید سنجیده تر و محتاطانه تر در فضای مجازی صحبت کنم.من نه تنها با حبیب مشکلی ندارم بلکه همیشه او را تشویق کرده ام.حتی زمان دفاع او از کمربندش در مقابل کانر مک گرگور، مادرم برای او دعا کرد.مردم فکر میکنند من از او متنفرم ولی من او را دوست دارم.چون مثل خودم مسلمان است.ما هر دو از یک منطقه و جغرافیا میایم و او هم مثل دیگر برادران من میباشد.""

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)