ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,442
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 صحبت های الدو در باره ی کانر | مجادله کانر - بیسپینگ|صحبتهای کانونیر|صحبت های ادسانیا|و..

صحبت های جدید جوزه آلدو در مورد حریف قدیمی اش کانر مک گرگور!
    صحبت های الدو در باره ی کانر | مجادله کانر - بیسپینگ|صحبتهای کانونیر|صحبت های ادسانیا|و..

نظر الیستار اووریم در باره ی کشتی کج
    "او در همین صحبت ها به انتقاد از افرادی همانند سی ام پانک و.. که از کشتی کج به سازمان یو اف سی آمده اند پرداخت."
    صحبت های الدو در باره ی کانر | مجادله کانر - بیسپینگ|صحبتهای کانونیر|صحبت های ادسانیا|و..

اسرائیل آدسانیا، قهرمان میان وزن سازمان UFC در مصاحبه اخیر خودش گفته است که باز هم به دنبال قهرمانی هم زمان در دو دسته وزنی خواهد رفت:
    ""هنوز این ماجرا تموم نشده است.من اهل فرار کردن نیستم.من یک بار شانسم رو امتحان کردم اما موفق نبودم. ولی قطعا دوباره به نیمه سنگین وزن خواهم رفت و مبارزه خواهم کرد.مهم نیست در آن زمان قهرمان چه کسی باشد حتی اگر جان جونز باشد.من از شکست قبلی در نیمه سنگین وزن ناراحت نیستم، چون ازش درس گرفتم و پیشرفت کردم.وظیفه اصلی من قهرمانی در میان وزن هست که انجام داده ام.قهرمانی در نیمه سنگین وزن یک مرحله جانبی است و از شکست قبلی ام خیلی ناراحت نیستم.""

جارد کانونیر: قصد دارم به مصاف اسرائیل ادسانیا بروم!
    جارد کانونیر در رویداد شنبه شب توانست با تصمیم متحد داوران کلوین گاستلوم را شکست دهد حال او در کنفرانس خبری پس از رویداد صحبت کرد.
    "" دوست دارم به مصاف اسرائیل ادسانیا برم ، تا اون موقع امیدوارم انقدر خوب باشم که مثل یک ابر قهرمان در برابر این شخص قرار بگیرم .

پاسخ بیسپینگ به ادعای مک گرگور
    در جدال توییتری چند روز قبل بین مایکل بیسپینگ و کانر مک*گرگور،مک*گرگور بیسپینگ را به فرار از شهر محل زندگی*اش متهم کرد.این اتهام برای عموم نا*آشنا بود و اغلب مردم اطلاع نداشتند کانر از چه چیزی حرف می*زند.حال خود بیسپینگ در مورد این موضوع شفاف سازی کرده است:
    "دادگاه در مورد این مسئله رای خودش رو صادر کرده و من مقدار زیادی پول از اونا طلب دارم که قطعا به دنبال گرفتنش خواهم بود.وقتی قرار بود با چیل سونن مبارزه کنم و در شیکاگو بودم،یه تماس تلفنی از مادرم دریافت کردم.گروه مدیریت قبلی که باهاشون کار می*کردم رفته بودن پیشش و یه جورایی می*خواستن تهدیدم کنند و بگن خونه مادرتو بلدیم."
    "حرف مک*گرگور واقعا خنده داره چون اولا کاملا اشتباهه و من اون موقع شش ماه بود توی آمریکا زندگی می*کردم و فرار نکردم و دوما حتی خنده دار تر اینه که اون چیزی برای گفتن نداشت و رفت سراغ مسائل شخصی من.دیگه تصمیم ندارم جوابش رو بدم و فقط خواستم شفاف سازی کنم."

واکنش کلوین گاستلوم به نتیجه مبارزه با جارد کانونیر!
    در رویداد شنبه شب جارد کانونیر توانست پس از پنج راند مبارزه با تصمیم متحد داوران کلوین گاستلوم را شکست دهد. اما گاستلوم در کنفرانس خبری پس از رویداد معتقد بود که اشتباه داوران باعث شد نتیجه بازی متفاوت باشد او در ادامه صحبت کرد.

"" فکر می کنم که برنده مبارزه من بودم.""

با خرید اشتراک ویژه و دانلود فایل مد نظر ؛از ایران یو اف سی حمایت کنید. صحبت های الدو در باره ی کانر | مجادله کانر - بیسپینگ|صحبتهای کانونیر|صحبت های ادسانیا|و..

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)