ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt

1 جماهال هیل : من شاخصه های بیشتری نسبت به جیری پروچازکا دارم

جماهال هیل : من شاخصه های بیشتری نسبت به جیری پروچازکا دارم

در یکی از اپیزود های UFC Unfiltered جاماهال هیل در مورد جیری پروچازکا صحبت کرد و علیرغم تمجید از همتای چکی خود
    در دسته لایت هوی ویت این احتمال را داد که شاید او بهتر از قهرمان فعلی باشد . جاماهال هیل از زمان بستن قرارداد با UFC
    عملکرد بسیار عالی از خود نشان داده است . این فایتر در UFC رکورد 1-1-5 را داشته و در مجموع رکوردش 1-1-11 است .
    او در صحبتی که اخیرا داشته گفته است که هرکاری را که جیری پروچازکا در کیج انجام میدهد او خیلی بهتر انجامش میدهد .
    " از اولین باری که اونو دیدمش میدونستم که فایتمون جالب میشه . اون یک فایتر هجومیه . چیزی که منم هستم . اون دوس داره
    بزنه درب داغون کنه بعدشم با تکیه به مهارت ها و توانایی هایی که توش خوبه شرایط پیش ببره . جیری همینطوره . اون ضربات سنگین
    قوی رو میزنه . اون از نظر بعد فیزیکی خاصه . میبینین قد قامت و فیزیک بدنیشو و این قبیل چیزارو .
    اره منم فکر میکنم که کاری که اون انجام میده تو کیج رو من بهتر از چیزی که میبینم ازش انجامش میدم . هجوم من به طرف حریف مستحکم تر از اونه . تکنیک
    من بررنده تر از اونه . من پرانرژی ترم . من شاخصه های بیشتری دارم "

نظر الجامین استرلینگ درمورد رائول روزاس جونیور 17 ساله

الجامین استرلینگ قهرمان بانتم ویت UFC اخیرا واکنش سرسنگینی نسبت به فایتر نوجوان و تازه وارد UFC داشته است .
    پس از پیروزی قاطع روزاس بر ماندو گوتیرز که منجر به ورودش به UFC شد از استرلینگ درمورد این فایتر پرسیده شد
    که در صورت مچ اپ شدن میتواند او را شکست دهد یا خیر ؟
    بعد از خنده ای معنی دار استاد وحشت گفت که روزاس با بالا رفتن سنش میتواند گام عالی بلندی بردارد . با این حال او بر این
    باور است که هوش مبارزه ای او بسیار بیشتر از یک نوجوان 17 ساله است که هنوز دیبوت خودش را هم در سازمان انجام نداده .
    الجامین مهارت های روزاس را ستود و مدعی شد که ال نینو احتمالا میتواند دربرابر استرایکری که روی زمین خیلی خوب نیست عملکرد مناسبی
    داشته باشد ولی در ادامه اضافه کرد که تردید دارد دربرابر یک گراپلر باتجربه خوب عمل کند . الجامین در یوتیوب گفت :
    " بچه ها قضاوتش با شما . شما بهم بگین . اما بازم تو 17 سالگی , اسمون واسه این بچه محدوده ( منظورش اینه که رویاهای بزرگتری داره ). من 33 سالمه .
    من این کار انجامش دادم . فراز نشیب هایی داشتم . ورم کبودی هایی داشتم . دوست دارم فکر کنم هوش مبارزه ای من خیلی بالاتر از یک نوجوان 17 سالس .
    این بچه خطرناکه اون تو کیج کارشو خوب انجام میده . من فکر میکنم اون اگه به یک استرایکر خوبی که رو زمین خیلی خوب نیست برخورد کنه میتونه سابش کنه .
    اما میبینیم اگه با یک گراپلر فایت کنه که از نظر قد قامت مچ نباشن بدجور به مشکل میخوره . روزای سختی در پیش داره "

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)