ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt

1 دینا وایت : مچ میکرها نگران بازگشت حمزه چیمایف به ولترویت هستند

دینا وایت : مچ میکرها نگران بازگشت حمزه چیمایف به ولترویت هستند

مسائل مربوط به وزن حمزه چیمایف بحث بین مچ میکرها بود . همانطور که مطلع هستید حمزه چیمایف به دلیل سر وزن نرسیدن
    در کارت قبلی به مصاف کوین هالند رفت و در نهایت حریف خود را تحقیر امیز شکست داد . اما سوال اینجاست اینده حمزه در ولترویت هست یا میدل ویت ؟
    وایت میگوید بحث جدل درمورد اینده فایتر چچنی باعث سردرگمی مچ میکرها شده است . مشخصا 2 اپشن بیشتر وجود ندارد . 170 و 185 .
    چیمایف در حال حاظر رنک #3 ولترویت UFC را دارد . او برای فایت بعدی خود گویا کسی را در میدل ویت مدنظر دارد . اما اینکه بیخیال کمربند ولترویت شده را رد کرد .
    وایت گفت که UFC درمورد این وضعیت با حمزه و تیمش صحبت خواهد کرد . او اضافه کرد که هرچه چیمایف بخواهد در نهایت از ان حمایت خواهد کرد .
    من این وسط گیر کردم . اون میخاد چی کنه ؟ کجا میخاد باشه . اون میخاد تو 170 بازی داشته باشه بره برا تایتلش یا نه میخاد بره 185 بره برا تایتلش.
    این بحثی بود که امروز تو جلسه ای با مچ میکرها داشتیم . یکی چیزی میگفت . یکی یک چیز دیگه میگفت . یکی بیاد اینجا و واقعا بفهمه ببینه این میخاد چیکار کنه ؟
    بیاین حلش کنیم و یک فایت بزاریم

داستین پویریر : ای کاش فایتم با چندلر 5 رانده بود

داستین قرار است 12 نوامبر در UFC 281 به مصاف مایکل چندلر در فایتی در دسته لایت ویت برود . این فایت قرار است در 3 راند انجام شود .
    الماس UFC در مصاحبه ای گفت :
    من واقعا میخاستم یک فایت 5 رانده انجام بدم . من دوست دارم یک ریتم و زمان بندی مشخصی داشته باشم . احساس میکنم فایتر بهتریم . مگه اینکه تو 2 راند
    اول اتفاقی بیوفته . فایتر بهتر مشخصا تو طول نهایت مدت معموله که برندس .

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)