ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt

1 جاستین گیچی به دنبال ریمچ با داستین پویریر

جاستین گیچی به دنبال ریمچ با داستین پویریر

جاستین گیچی در حال حاظر اسوده خاطر ترین فایتر در بین مدعیان دسته لایت ویت میباشد .
    پیش از پایان سال 2022 برترینان این دسته قرار است با یکدیگر جدالی داشته باشند . ابتدا در UFC 280 چارلز اولیویرا * اسلام ماخاچف
    بر سر کمربند لایت ویت با یکدیگر به فایت میپردازند . در اول ان شب دیگر خوب های این دسته بنیل داریوش * متئوس گامروت رودرروی یکدیگر
    قرار خواهند گرفت . گیچی همانند همه ما منتظر ان شب شگفت انگیز است ولی به نظر تمرکز او بر روی UFC 281 روز 12 نوامبر میباشد . گیچی در
    مصاحبه ای گفت :
    فایت های خیلی قشنگی قراره اتفاق بیوفته . چمپیونشیپ داریم . داریوش و گامروت . چندلر و پویریر . بالاخره یکی باید با برنده ها و بازنده های
    همه ی این فایت ها مبارزه کنه . فکر نکنم با برنده تایتل فایت مبارزه ای انجام بدم . اما میتونم با برنده حالا هر کدوم از اون فایترا فایتی رو انجام بدم . فایت با بنیل نمیخام
    . تو حالت ایده ال اگه داستین چندلر شکست بده من دوس دارم با داستین فایتی رو انجام بدم . منظورم اینه که اون منو زد . این یک برد دوس دارم ازش
    پس بگیرم . این فایت ساله . احتمالا فایت چند سال . فایت دهه . این یک فایت خفنه . اون رنک 1 یا 2 . من به 2 3 برد نیاز دارم تا به تایتل شات برگردم . ایده الش اینه .
    من بهشون گفتم تا سال اینده امادم تا حالا ببینم چطور پیش میره .
    گذرنامه حمزه چیمایف در روسیه ضبط شد

حمزه چیمایف فایتر دسته میدل ویت UFC پس از توقیف گذرنامه اش توسط دولت روسیه در حال حاظر در سن پترزبورگ بازداشت شده است .
    گرگ چچن قصد دیدار با خانواده اش را داشت و بعد از ان برنامه سفر به برزیل را در دستور کار خود داشت اما حالا برنامه هایش برای اینده به کل
    بهم ریخته است .
    خبرگزاری های دیگری دلیل این امر را مربوط به جنگ روسیه و اوکراین میدانند .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    برت اوکاموتو :
    من فقط با مجدی شاماس منیجر حمزه چیمایف صحبتی داشتم . اون بهم گفت که شایعات مربوط به دستگیری حمزه و گزارش های مربوط به توقیف گذرنامش صحت نداره .
    حمزه روسیس و هیچ محدودیتی هم برا سفر نداره

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)