ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما نتیجه ی مبارزه ی Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao کدام است؟

رأی دهندگان
34. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • پیروزی Mayweather با ناک اوت

4 11.76%
  • پیروزی Mayweather با RTD(تصمیم فنی داور)

5 14.71%
  • پیروزی Mayweather با رای قضات

12 35.29%
  • مساوی

1 2.94%
  • بدون نتیجه

0 0%
  • پیروزی Pacquiao با ناک اوت

8 23.53%
  • پیروزی Pacquiao با RTD(تصمیم فنی داور)

1 2.94%
  • پیروزی Pacquiao با رای قضات

3 8.82%
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012

Icon154 ***) پیش بینی Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao (***

به نام خدا

دوستان عزیز ، در این تاپیک پیش بینی هایی که توسط کارشناسان ارائه شده است قرار می گیرد

شما می توانید با کمکِ این پیش بینی ها نتیجه ی مبارزه را حدس بزنید

مهلت شرکت در نظرسنجی تا قبل از آغاز PPV است

دوستان توجه داشته باشند که هر زمان کارشناسان دیگر پیش بینی خود را انجام دهند ، تاپیک آپدیت خواهد شد

....(Manny Pacquiao (C..... .vs (Floyd Mayweather, Jr. (C
    قهرمان welterweight) WBO)
    قهرمان سابق Light Middleweight) WBC)
    قهرمان سابق Light Welterweight) IBO)
    قهرمان سابق Light Welterweight) The Ring)
    قهرمان سابق Lightweight) WBC)
    قهرمان سابق Super Featherweight) The Ring)
    قهرمان سابق
    Super Featherweight) Int
    WBC)
    قهرمان سابق Featherweight) The Ring)
    قهرمان سابق Super Bantamweight) IBF)
    قهرمان سابق
    Super Bantamweight) IBC)
    قهرمان سابق
    Super Bantamweight) Int
    WBC)
    قهرمان سابق Flyweight) WBC)

.
    ..

..: استایل بوکسینگ:.
    Boxer-Puncher
    (ترکیبی)
    .

***) پیش بینی Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao (***
    مبارزه برای عناوین قهرمانی
    The Ring ، WBO ، WBC ، (Super)WBA
    Welterweight

***) پیش بینی Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao (*** کشور
    ​.
    57-5-2

​.
    رکورد
    ​.
    47-0-0
    .
    (66%)38
    .
    ناک اوت
    .
    26(55%)
    36 سن 38
    169cm قد 173cm
    63.5-67kg وزن 63.5-67kg
    170cm دسترسی 183cm
    Southpaw گارد Orthodox
    40.6cm دور گردن 42cm
    96.5cm دور سینه 97.8cm
    33cm دور بازو 31.7cm
    20.3cm دور مچ 17.8cm
    25.4cm دور مشت 20.3cm
    50.8cm دور پا 56cm

.
    قهرمان welterweight) (Super)WBA)
    قهرمان Light Middleweight) (Super)WBA)
    قهرمان welterweight) WBC)

قهرمان Light Middleweight) WBC)
    قهرمان welterweight) The Ring)
    قهرمان Light Middleweight) The Ring)

قهرمان سابق welterweight) IBA)

قهرمان سابق welterweight) IBO)

قهرمان سابق welterweight) IBF)

قهرمان سابق Light welterweight) WBC)

قهرمان سابق Lightweight) The Ring)

قهرمان سابق Lightweight) WBC)

قهرمان سابق Super Featherweight) WBC)
    .

.

..: استایل بوکسینگ :.
    Out-Boxer
    (سرعتی،ضدحمله،مبارزه از فاصله)
    .

بیشتر مردم فکر میکنند که فلوید میودر دوم مِی منی پکیاو را خواهد زد.
    میودر طرف مورد علاقه ی شرطبندی است،و منی پکیاو به طور جامعی
    تصور میشود دوران اوج او بعد از تحمل دو.شکست در پنج مبارزه.ی اخیر
    خود به اتمام رسیده است.
    در رادیوی اینترنتی "The Ropes" گرانتلندز،بوکسور و آنالیزگر Showtime
    پائولی.مالیگناگی.توضیح.بسیار.عالی.و.جامعی.درمورد.اینکه.او.این.مبارزه
    .را چطور میبیند ارائه کرده است.

Paulie Malignaggi
    Grantland's "The Ropes" podcast

مالیگناگی میگوید مبارزه آرام و همراه با دیکته کردنِ گام ها توسط میودر اغاز میشود:

من فکر.میکنم در اوایل کار،فلوید،.فلوید خواهد بود و این یه کارِ واقعا خسته کننده خواهد بود.من
    انتظار ندارم که مبارزه سریع آغاز بشه با این
    .حال انتظار.دارم که پکیاو سعی کنه مبارزه.رو سریع
    شروع کنه.
    .من فکر.نمیکنم که شما سورپرایز بشین و ببینین که منی.پکیاو آهسته شروع میکنه
    چرا که هرچه گام ها آهسته
    .تر باشن این برای منی بدتره.. بنابراین فکر نمیکنم هیچ سورپرایزی
    تو این زمینه وجود داشته باشه.
    اگر پکیاو قراره که شانسی برای پیروز شدن این مبارزه داشته باشه بهتره که سرعتی آغاز کنه.
    زیان این به گردن خودشه اگر سریع شروع نکنه،بنابراین فکر میکنم شما یه اقدام برای سرعتی
    کردنِ مبارزه رو تو شروع کار از سمت پکیاو میبینید.

اوایل
    .مبارزه فلوید.برای کسب برتری.روانی،روی جاخالی.و از.دست.رفتن ضربات.پکیاو
    تمرکز میکنه:

من میبینم که فلوید
    .زمان میخره و سعی میکنه پکیاو ضرباتش رو از.دست بده و اعتماد به نفس
    اون رو تو حملاتِ خود پکیاو ازش بگیره. شما این کارو نه فقط با بی
    .اثر کردن ضربات اون میکنین،
    بلکه با از دست رفته کردنِ ضرباتش و همینطور پرتابِ ضربات کوتاه ضدحمله
    .جایی که شما برای
    انجامش بطور
    .کامل وارد گارد حریف نمیشین،.چرا که قدم جلو گذاشتن با تمام حملاتتون میتونه
    ریسک ضربه
    .خوردن با یه مشتِ دنبال.کننده و ضدحمله رو داشته.باشه.بنابراین فکر.میکنم.شما
    بیشتر میبینین که میودر با ضدحملات کوتاه.و سریع گام به جلو میذاره،و یا کلا با ضدحملات جلو
    نمیره و سعی میکنه فقط حملاتِ پکیاو رو جاخالی کنه.

بالاخره پکیاو متوجه میشه که نمیتونه به میودر صدمه بزنه:

کم کم و کم کم حیله اینه، اگر فلوید روش خودشو بتونه پیاده کنه، میتونه پکیاو رو خنثی کنه و
    اون با خودش بگه "هجومی که من دارم و خیلی خوب کار میکنه، اینجا کار نمیکنه." و بعد چنان
    که راند ها جلوتر میرن و. اون با زمانبندی کردنِ بهترِ حملاتِ از دست رفته ی پکیاو اونو مجبور به
    تاوان دادن میکنه،برای.جلو رفتن با حملات.احساس.راحتیِ بیشتری.میکنه و.برای.نفوذ احساس
    راحتی.بیشتری.میکنه نسبت.به نفوذی که تا اونجای کار داشته، چرا که فکر میکنم تو اوایل کار
    نفوذ چندانی نخواهد داشت.

از راند 4 میودر شروع میکنه به کشاندن مبارزه به سمت پکیاو:

من فکر میکنم همینطور که مبارزه جلوتر میره و جا میافته،.اون ابتکار عمل رو به دست میگیره و
    بیشتر نفوذ میکنه،.احتمالا بعد از راند 4 یا همون حدودا و در اون نقطه به مجرد اینکه پکیاو زمین
    بخوره و به.مجرد اینکه میودر.باورِ بیشتری نسبت به هجوم خودش در.کنارِ ضدحمله بدست.بیاره
    موجب نفوذ بیشتر و بیشتر فلوید میشه.

اگر.چنین.اتفاقی بیافته مبارزه تمام خواهد.بود چرا.که پکیاو نمیتونه روی پای.عقبش
    مبارزه کنه:

و من مطمئن نیستم که منی پکیاو بتونه رو پای عقب(در حالت تدافعی) مبارزه کنه. ما هنوز که
    هنوزه ندیدیم اون روی پای عقب مبارزه کنه. .ممکنه فکر کنین تو مبارزه با خوان مانوئل مارکز در
    تمام اون درگیری های نزدیک اون باید سعی میکرد تنظیم کنه و رو پای.عقب مبارزه.کنه اما اون
    هرگز این کارو نکرد. من نمیدونم اون اصلا میدونه چطور باید با پای عقب مبارزه کرد یا نه. .بنا بر
    این.اگر شما از.منی.پکیاو پشتیبانی.میکنین آیا اون حتی.میدونه.چطور از.خودش دفاع کنه؟ من
    فکر میکنم این یه نقطه ی کلیدی تو مبارزس. .اگر پکیاو ندونه توی اون موقعیت. چطور دفاع کنه
    مبارزه یک طرفه میشه.

فردی روچ ، مربیِ پکیاو .آشکارا به فرضیه ی اینکه پکیاو نمیتواند در شروع مبارزه میودر را لمس
    کند معترض است. روچ معتقد.است پکیاو یک برتری ذاتی دارد بخاطر اینکه او
    Southpaw است
    (راست گارد) .که چرخشِ.شانه ی میودر، که یک تاکتیک مسلط دفاعی ست را کم تاثیر میکند.

میودر در بسیاری از نشریه های ورزشی در حدود. 200-.سمتِ مورد علاقه ی شرط بندی ست
    که این به معنی آن است که شما باید 100.دلار شرط ببندید تا 50 دلار برنده شوید. ..احتمالات
    پکیاو 175+ است که نشان میدهد 100 دلار شرطبندی 175 دلار میبرد.

کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    با سلام
    دوستان من یه توضیحی راجع به دوتا چیز تو مطلب عرض کنم.
    اول راجع به RTD، این حروف که مخفف جمله ی Referee technical decision به معنی تصمیم فنی داور هست یکی از انواع روش های به اتمام رسیدن مسابقه در بوکس حرفه ای هستش که شباهت هایی به ناک اوت فنی هم داره اما در کلیت با اون متفاوته و چیز دیگه ایه. این روش بطور کلی شامل حالتی میشه که یک مبارز یا تیم مربیگری اون نخواد به رقابت ادامه بده و یا به نوعی از مبارزه سر باز بزنه که تو چنین شرایطی داور تصمیم میگیره مبارز مقابل رو پیروز اعلام کنه. بعنوان مثال تو مبارزه ی اول محمدعلی با سانی لیستون، لیستون بعد از اتمام وقت بین راند از رو صندلی بلند نشد و تعلل زیادی کرد که درنتیجه داور تصمیم گرفت محمدعلی رو پیروز رقابت اعلام کنه. در چنین موردی گفته میشه مبارز با RTD پیروز رقابت شد.

توضیح دوم که شاید بعضی دوستان اطلاع نداشته باشن درمورد سیستم احتمالات و شرطبندی ها هست که زمانیکه عدد احتمالات یا همون adds برای یک مبارز منفی هست یعنی اون مبارز طرفِ مورد علاقه تو شرطبندی از نظر احتمال پیروزی هست،و مبارزی که عدد احتمالات اون مثبته درواقع احتمال باخت اون بیشتر درنظر گرفته شده،بنابراین شرط بستن روی "پیروزی" مبارز Underdog یعنی مبارزی که احتمالات اون مثبته و طرف موردعلاقه در شرطبندی نیست اگر به ثمر برسه مبلغ بالاتری جایزه داره نسبت به شط بستن روی پیروزی مبارز مورد علاقه و با احتمال بالای برد.
    666
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    5
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    دستتون درد نکنه بابت توضیحات
    خیلی دلم می خواد پاکیاو کف رینگو با میودر برق بندازه ... با اینکه احتمال قوی میودر میبره ولیکن در نا امیدی بسی امید است
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ،مایک تایسون قهرمان اسبق بوکس سنگین وزن جهان که از ادعای جنجالی می ودر سخت آزرده شده ، دوست دارد پاکویائو برنده باشد. می ودر چندی قبل در مصاحبه ای مدعی شده بود از محمد علی کلی بزرگتر و مهم تر است .
    تایسون درباره می ودر و این ادعای عجیبش گفت :« به نظرم می ودر خیلی متوهم است . اگر او مثل محمد علی کلی بود لااقل بچه هایش را همانند علی هر روز به مدرسه می برد ! دیگر به جنبه های فنی اش کاری نداریم! او فردی کوچک اندام و ترسو است . بزرگی به این نیست که مردم را از خود فراری دهی بلکه بزرگی به پذیرفته شدن از سوی مردم است . او تاکنون تمامی مسابقاتش را با محاسبات پیش هنگام برده . او روی نقاط ضعف حریفانش کار می کند و بدون دلیل مشتهایش را حواله حریف نمی کند. به نظرم در مسابقه با پاکویائو هم او سعی می کند از همین تکنیک استفاده کند . اما پاکویائو مشت زنی حرفه ای به تمام معنا است و برای این قضیه کاملا آماده خواهد بود. او در این مسابقه پیروز می شود. »
    کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    اقا یه تحقیقی منو داداشم کردیم درامد این مسابقه حدودا میفته سیصد میلیون دلار واین درامد واسه دو فایتر اول به فلوید 60درصد و به پکیاو 40درصد میرسه و حدود به یک میلیارد نفر ااین مسابقه رو انلاین و زنده مشاهده میکنن اگه این مبارزه به دوازده راند برسه درهر ثانیه 458میلیون تومننننننننننن اینا پول به جیب میزنن و میگن پکیاو تنها کسی خواهد بود که فلوید رو میبره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ،مایک تایسون قهرمان اسبق بوکس سنگین وزن جهان که از ادعای جنجالی می ودر سخت آزرده شده ، دوست دارد پاکویائو برنده باشد. می ودر چندی قبل در مصاحبه ای مدعی شده بود از محمد علی کلی بزرگتر و مهم تر است .
    تایسون درباره می ودر و این ادعای عجیبش گفت :« به نظرم می ودر خیلی متوهم است . اگر او مثل محمد علی کلی بود لااقل بچه هایش را همانند علی هر روز به مدرسه می برد ! دیگر به جنبه های فنی اش کاری نداریم! او فردی کوچک اندام و ترسو است . بزرگی به این نیست که مردم را از خود فراری دهی بلکه بزرگی به پذیرفته شدن از سوی مردم است . او تاکنون تمامی مسابقاتش را با محاسبات پیش هنگام برده . او روی نقاط ضعف حریفانش کار می کند و بدون دلیل مشتهایش را حواله حریف نمی کند. به نظرم در مسابقه با پاکویائو هم او سعی می کند از همین تکنیک استفاده کند . اما پاکویائو مشت زنی حرفه ای به تمام معنا است و برای این قضیه کاملا آماده خواهد بود. او در این مسابقه پیروز می شود. »

کاملا نظر تایسون صحیحه منم به شدت از سبک مبارزه ی میودر بدم میاد و با اینکه پیش بینیم برد ایشون از طریق همین سبک گریز و محاسبه هستش اما قلبا دوست دارم پکیاو پیروز بشه.
    از بین سبک های بوکس فقط سبک swarmer و Slugger و از بین بوکسورهای صاحب این سبکها فقط مایک تایسون... رکورد 50 پیروزی،44 ناک اوت،23 ناک اوت راند اول این اسطوره که هنوز هم تو تاریخ بوکس حرفه ای بالاترین رکوردِ نسبتِ ناک اوت های راند اول به تعداد پیروزیه خودش به تنهایی نشون دهنده ی سبک فوق العاده تماشایی و هجومی مبارزاتشه.. چه بوکسورها و قهرمانهایی با سبک سوارمر و اسلاگر بودن تو دنیای بوکس چه مسابقاتی میخکوب میکرد بیننده رو جلو تلوزیون...تایسون،فورمن،مار یانو ،چاوز و... من نمیدونم چی شدن اونا کجا رفتن،گاهی واقعا فکر میکنم غصم میگیره که لنگه ی اون بوکسورا دیگه تو نسل جدید نیست.
    بوکسورهای تموم کننده و صاحب سبک جذاب هنوزم هستن تو دسته های مختلف اما واقعا اون انبوه و تراکم نسل قبلی وجود نداره دیگه. بین این دو قهرمان هم پکیاو سبک هجومی و زیباتری داره و دوست دارم پیروز بشه. اما میودر سرعت خیلی بالایی داره و واکنش دهی و زمانبندیش برای ضدحمله و استفاده کردن از فضای باز شده موقع حمله ی حریف در سطح نخبه ست. بخاطر این استایلش و توانایی های تدافعیش احتمال پیروزیش با رای قضات میشه گفت محتمل تر از گزینه های دیگه بنظر میرسه. درمقابل، پکیاو اگر نتونه راهشو به چونه ی میودر باز کنه و مبارزه به فاز فرسایشی وارد بشه و تا پایان وقت ادامه پیدا کنه تو تصمیم قضات شانسی مقابل میودر نداره،بنابراین به احتمال قوی این مبارزه یا با تصمیم قضات به نفع میودر و یا با ناک اوت به نفع پکیاو به اتمام میرسه.
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    1
    مبارز مورد علاقه MaximoBlanco_Headshot
    به شدت منتظر لینک هستیم ....
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)