ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

اخبار روزانه ی فوتبال جهان به تاریخ 16 دسامبر ا لام : دوست نداشتیم به آرسنال بخوریم..

ویرایش توسط King Of Darkness : 2013/12/16 در ساعت 20:59
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404
    اخبار روزانه ی فوتبال جهان به تاریخ 16 دسامبر 2013 ا کاپلو جانشین احتمالی ویاس بواش..

لام : دوس نداشتیم به آرسنال بخوریم

همانطور که میدانید دیشب مراسم قرعه کشی مرحله ی 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و مشخص شد که بایرن مونیخ باید مقابل آرسنال به میدان برود .

این دو تیم فصل پیش هم به هم خوردند و بایرن مونیخ به مرحله ی بعد رفت اما به زحمت و حتی تنها باخت بایرن در چمپیونزلیگ را هم همین آرسنال رقم زد .

فیلیپ لام به خبرنگاران گفت : " از نظر من آرسنال سخت ترین قرعه ای بود که میتونست به ما بخوره , ما امید زیادی نداریم . "

" آرسنالی ها امسال خرید های خوب و با کیفیتی داشتند که کار را برای ما سخت میکند ولی تنها هدف ما رفتن به دور بعدی است . "

همچنین دیگر دفاع تیم بایرن یعنی بواتنگ نیز گفت :

" قرعه ی سختی به ما افتاد ولی ما آنها را سال پیش حذف کردیم و امسال هم میتواینم . انتظار دو بازی شدید را داریم . "
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404
    اخبار روزانه ی فوتبال جهان به تاریخ 16 دسامبر 2013 ا کاپلو جانشین احتمالی ویاس بواش..

پلگرینی خوشحال از برخورد به بارسلونا در 1/8 نهایی چمپیونز لیگ

حساس ترین بازی مرحله ی 1/8 نهایی چمپیونزلیگ را میتوان دیدار دو تیم بارسلونا در مقابل من سیتی دانست که در خبرگزاری ها توجه همگان را جلب کرد .

اما مانوئل پلگرینی امروز مصاحبه ای انجام داد که نشان میدهد که از برخورد به بارسلونا خوشحال است و رضایت دارد .

او گفت : " یک بازی بسیار زیبا بین دو تیم یک دست در فوریه برگزار میشود "

" 16 تیمی که به این مرحله رسیدند 16 تیم برتر اروپا هستند که من دوست دارم به تیم های اسپانیایی این دوره بخورم. ( رئال مادرید - بارسلونا - اتلتیکو مادرید )"

من سیتی پس از درخشش در آلیانز آرنا پا به این مرحله گذاشته که تیم بایرن رو 3-2 شکست داد و پلگرینی در این باره میگوید .

" ما بازی را 3-2 بردیم ولی دست از تلاش بر نداشتیم و میخواستم تا گل چهارم و پنجم هم به بایرن بزنیم ولی نشد . "

او ادامه داد : " ما نیاز به اعتماد به نفس داشتیم که بعد از برد در برابر بایرن آن را به دست آوردیم و تجربه ی کافی برای بازی های آینده را کسب کردیم و میخواهیم تا موفق شویم . "
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    404

باکاری سانیا خبر تمدید قراردادش را تکذیب نکرد

همانطور که چند روز پیش خبری منتشر شد و نشان از علاقه مندی ونگر به تمدید قرار داد سانیا می داد امروز هم سانیا این خبر را تکذیب نکرد .

سانیا در مصاحبه با Bein Sport گفت :

" من ناراحتم که چرا بازیکنای بزرگی را تیم اجازه داد تا جدا شوند . اگر آنها می ماندند تا الان تو جمع مدعیان قهرمانی برای جام های مختلف بودیم . "

" من دوست دارم تا با این باشگاه جامی بگیرم . آرسنال باشگاهی هست که من علاقه ی زیادی بهش دارم . هنوز چیزی از دست نرفته , فعلا من 6 ماه از قراردادم با آرسنال مانده . "

او ادامه داد : " یکی از گزینه ها جدایی در ژانویه هست ولی من روابط خوبی با دوستانم در این تیم داشته ام "

" من هفت سال در این باشگاه بازی کرده ام و امیدوارم پایان خوبی در این باشگاه داشته باشیم در این فصل. "
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)