ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان

11 تاریخ احتمالی بازگشت راندا رازی ... راندا رازی جزء کاندیدهای صد چهره تاثیر گذار سال .... میوذر در mma ... تمدید قرارداد مارک هانت و ...

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ احتمالی بازگشت راندا رازی ... راندا رازی جزء کاندیدهای صد چهره تاثیر گذار سال .... میوذر در mma ... تمدید قرارداد مارک هانت و ...

قهرمان اسبق دسته خروس وزن زنان UFC راندا رازی عنوان کرد که :
    من میخوام در مکان تاریخی مثل اینجا (Madison Square Garden) باشم و دوست دارم به شکل خوبی از من یاد بشه ، من دوست دارم که فرصت مبارزه در این مکان رو داشته باشم چون احساس میکنم لیاقت من اینه که اینجا مبارزه کنم چون این چیزی هست که من قبلا براش مبارزه کرده بودم ( راندا از جمله فایترهایی بوده که همواره به دنبال قانونی کردن مسابقات MMA در نیویورک بوده ) و این ارزوی هر ورزشکاری هست که در خانه و شهر خودش مبارزه کنه .
    این رویدادی که راندا رازی از اون صحبت میکنه رویداد بزرگ UFC 205 هست که در استادیوم تاریخی مدیسن اسکوئر گاردن شهر نیویورک اتفاق می افته .

و اما خبر دوم که بازهم مربوط به راندا رازی هست مجله معتبر تایم طبق روال همه سالشون یک سری نامزد برای 100 شخصیت تاثیر گذار سال انتخاب کرده که در این لیست اسم راندا رازی هم به چشم میخوره و دوستانی که میخوان به راندا یا هر شخص دیگه ای رای بدن میتونن از طریق لینک زیر همین کارو انجام بدن .

تاریخ احتمالی بازگشت راندا رازی ... راندا رازی جزء کاندیدهای صد چهره تاثیر گذار سال .... میوذر در mma ... تمدید قرارداد مارک هانت و ...

فلوید میوذر قهرمان سابق بوکس که با رکورد فوق العاده 0-49 از این رشته خداحافظی کرده در جدیدترین مصاحبش صحبت های جالبی کرده که یه قسمت هایی از صحبت هاش رو رو در زیر میتونید بخونید :
    اون ها ( احتمالا مسولین بوکس ) از من خواستن که به بوکس برگردم ولی الان برای من زمانش رسیده که به MMA برم . من الان اماده هستم که قاطی مسابقات بشم .
    میوذر یه چیزهایی هم در مورد پول دراوردن صحبت کرد و از وکیلش برای ترتیب دادن قرارداد مبارزش با منی پاکاو تشکر کرد که اونو به یکی از ثروتمندترین افراد دنیای ورزش تبدیل کرد .

من امیدوارم که میوذر به سازمان UFC بیاد و احتمالا در دسته Feather Weight دسته ای که الان قهرمان فعلیش کانر مک گرگور هست بیاد مبارزه کنه ، این دوتا قبلا باهم درگیری لفظی داشتن
    باید دید که چه اتفاقی می افته

مارک هانت فایتر دسته سنگین وزن UFC برای 6 فایت دیگر قرارداد خودش رو تمدید کرد مثل اینکه قرارداد هانت از لحاظ مالی بسیار خوب و پر سود و منفعت بوده

این در مورد پول نیست صد البته من باید به خاطر کاری که میکنم حقوق بگیرم ولی من اون کمربند طلایی رو میخوام . دینا وایت به من یه پیامی داد و ما در موردش صحبت کردیم . من فکر کنم که لایق تایتل شات هستم و فکر کردم که 6 مبارزه این کار رو انجام میده من خیلی خوشحالم که کارم رو در UFC تموم میکنم . من میخوام اون طلا (کمربند) رو پیش خودم داشته باشم

بلافاصله پس از کنسل شدن فایت دن هندرسون در مقابل لیوتو ماچیدا به خاطر اتهام دوپینگ به ماچیدا که احتمالا تا چند وقت دیگه تایید بشه سازمان UFC دن هندرسون رو در مچ کارد رویداد 199 گذاشت و حریف هندرسون هکتور لمبارد خواهد بود
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    همین الان اعلام شد که هافایل دوس انجوس باید در تاریخ 7 july به مصاف ادی الوارز بره این فایت بر سر عنوان قهرمانی دسته Lightweight هست و در MGM Grand برگزار میشه

ویرایش توسط phenome : 2016/04/15 در ساعت 21:33
    کاربر سایت

عضو انجمن
    104
    مبارز مورد علاقه AlistairOvereem_Headshot
    میودر بیاد ب یو اف سی عالی میشه مخصوصا مبارزش با کانر
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط lola نمایش پست ها
    میودر بیاد ب یو اف سی عالی میشه مخصوصا مبارزش با کانر
    منم دوست دارم که بیاد ولی فکر نکنم این اتفاق بیفته
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    با کنسل شدن مبارزه هندرسون و ماچیدا این رخداد هم نابود شد، قبل از این هم که تونی فرگوسن از مبارزه با نورماگمدوف جا زده بود.
    حیف شد رخداد خوبی بود که خراب شد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    369
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    اینکه میودر بیاد mma شبیه یک جوکه،میودر به محافظه کاری شهرت داره و هیچ وقت نمیاد اعتبارشو به خطر بندازه... مبارزه دوس سانخوس و ادی آلوارز هم به راند 3 نمیرسه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    69
    مبارز مورد علاقه Alan_Omer_Headshot
    میودر اگرم به ام ام ای بیاد به عنوان پروموتر میاد نه مبارز.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    عجب! دوس آنجوسم که رفت، دانا وایت گفته رابی لاولر احتمالا تو UFC202 یا UFC201 با تایرون وودلی مبارزه داره.. پس این کومین ایونت UFC200 که قرار بود همه رو شگفت زده کنه چیه؟ نکنه CM Punk باشه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    الان یه خبر خوندم که فوق العاده بود حالا درست یا دروغش گردن اونها
    فیدور املیاننکو قرار(1-4-35) هست به تاریخ 17 june در فایت نایت روسیه مبارزه کنه و مثل اینکه حریفش هنوز مشخص نشده
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط adibio نمایش پست ها
    اینکه میودر بیاد mma شبیه یک جوکه،میودر به محافظه کاری شهرت داره و هیچ وقت نمیاد اعتبارشو به خطر بندازه... مبارزه دوس سانخوس و ادی آلوارز هم به راند 3 نمیرسه
    به نظرتون کی میبره جفتشون الان تو بهترین شرایط خودشون هستن؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)