ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

صحبتهای کورمیه در رابطه جان جونز + کانر مک گروگر و موضوع نژاد پرستی

همونطور که اطلاع دارید کمتر از سه هفته دیگه در تاریخ 29 ژوئیه شاهد رویداد بزرگ یو اف سی 214 خواهیم بود. در مین ایونت این رویداد قرار است قهرمان نیمه سنگین وزن یو اف سی دنیل دی سی کورمیه از تایتل قهرمانیش مقابل جان جونز دفاع کند. اخرین باری که این دو مبارزه کردن جان جونز با رای داوران موفق به شکست کورمیه شد. حال دنیل کورمیه به تازگی در برنامه رادیویی MMA Junkie صحبت کرده. یه حرفهای عجیبی. او گفته که من احساس میکنم به عنوان یک رقیب قرار است دوباره در جنگ با او برم. اما داستان اینبار فرق دارد و برای من کمی تغییر کرده. پیش از این همه چیز در مورد جان جونز بوده به طوری که همه میگفتن جان جونز, جان جونز, جان جونز, اما اینبار در حال حاضر داستان من است. این روند فکر منو در رابطه با او عوض کرده. فکر میکنم واقعا لازم نیست که دیگر با او مبارزه کنم. یا میتونم به طور رقابتی به موضوع نگاه کنم. چون این واقعا داستان من است و او قرار است در ان شرکت کند

همونطور که تو تاپیک تور تبلیغاتی مک گروگر VS فلوید میودر صحبت شد بین خودمون که کانر یه حرفهایی در رابطه با رابطه ج ن س ی سیاه پوستان داشت و حتی اداشونم در اورد. البته تو صحبتهاش اگه اشتباه نکنم اشاره ای به این کرد که من خودم طرفدار سیاه ها هستم. و حتی زمان بحث با فلوید با جمله زن زیبا احترامشو به همسر فلوید نشون میداد چون تو فرهنگ غرب وقتی بخوان به یه زن احترام بزارن او را یه زن زیبا خطاب میکنن یا همون Beautiful woman
    حال به تازگی بعد از پایان شب سوم و اینکه تعدادی در فضای مجازی بخصوص وب سایت MMAJunkie حرفهای کانر را نژاد پرستانه خطاب کردن کانر در پیامی گفته که من این حرفها را خیلی مسخره میدانم که تعدادی صحبتهای منو نژاد پرستانه میدادن. این به خوبی با من نشسته. من بسیار متشکل از چند فرهنگی و چند تربیتی هستم و احساس بدی نسبت به هیچکس ندارم. من حتی رنگ را هم در ادمها نمیبینم. من فقط میخواستم در انجا چیزی بگویم تا با ان حرفها کمی سرگرم کننده باشم. من فقط میخواستم با او بازی کنم و اونو به شیواه ای کوچک به کار گیرم. این احمقانه است و مسخره است که تعدادی میخوان نقطه ضعفی از من با این موضوع بدست اورن

اینم یادم رفت بگم که راندا روزی ستاره سابق یو اف سی قرار است در مسابقات کلاسیک بانوان دبلیو دبلیو ای حضور پیدا کنه. البته نه به عنوان رسلر چون فایتر سابق یو اف سی و دوست صمیمیش شینا بیزلر قراره تو این مسابقات شرکت کنه. و راند روزی تو تمام بازی های شینا در رسلینگ ساپورتش میکنه و باهاش حضور داره
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    کریس سایبرگ امروز یکی از دیواهای کمپانی دبلیو دبلیو ای را چلنج کرده تو توئیتر. نکته مهم اینه که پوستر هم براش زده. احتمال داره کمپانی دبلیو دبلیو ای از کریس سایبرگ برا حضور در ایونت سامراسلم که مهمترین ایونت رسلینگ در تابستانه دعوت کرده باشه

یکی دیگه از موضوعات این هفته هم این بود که یکی از مدیران کمپانی دبلیو یعنی داماد صاحب کمپانی تریپل اچ از کانر مک گروگر و فلوید میدر تقاضا و دعوت کرده که به شوی ماندی نایت راو بیان برا ادامه درگیریشون و از این کشمکشها. همچنین گفته که روشی برا شکست فلوید وجود داره از این حرفها. البته این یه دعوت بوده. ولی از انجایی که فلوید در گذشته تو دبلیو دبلیو ای حضور پیدا کرد و کانر هم به گفته خودش یکی از فنهای قدیمی رسلینگه احتمال حضور در اینده وجود داره

به گزارش وب سایت سازمان مبارزه Sage Northcutt در مقابل John Makdessi هم برا کارت مبارزات مقدماتی رویداد بزرگ یو اف سی 214 ثبت شده

اولین مبارزه گگارد موساسی هم در سازمان بلاتور اعلام شد. طبق گزارش توئیتر بلاتور گگارد موساسی در دیبیوش به بلاتور در مین ایونت رویداد بلاتور 185 به مصاف Alexander Shlemenko خواهد رفت
    در فایت کو مین ایونت هم کینگ مو مبارزه میکنه در مقابل Liam McGeary
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    دادا اشتباه نوشتی، تصحیح کن لطفا:
    نیمه قهرمان ِ نیمه سنگین وزن دنیل کُرمیه، صحیح است!!!! چون هنوز جانی جونز قهرمانه
    یو اف سی با این سبک و سیاقی که در پیش گرفته داره به سمت نابودی میره، اینم یه فایتر خوب دیگه که بخاطر پایمال شدن حق و حقوقش رفت بلاتور. من خیلی خوشبینم که گِگارد اونجا قهرمان بشه.

پ.ن.: البته یه اشتباه هم دارید که تصحیح کنید: کینگ مو در مقابل لیام مَک گِری
    با تشکر از زحمات جنابعالی و دوستان، ارادتمندتون هستم

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط aanj نمایش پست ها
    دادا اشتباه نوشتی، تصحیح کن لطفا:
    نیمه قهرمان ِ نیمه سنگین وزن دنیل کُرمیه، صحیح است!!!! چون هنوز جانی جونز قهرمانه
    یو اف سی با این سبک و سیاقی که در پیش گرفته داره به سمت نابودی میره، اینم یه فایتر خوب دیگه که بخاطر پایمال شدن حق و حقوقش رفت بلاتور. من خیلی خوشبینم که گِگارد اونجا قهرمان بشه.

پ.ن.: البته یه اشتباه هم دارید که تصحیح کنید: کینگ مو در مقابل لیام مَک گِری
    با تشکر از زحمات جنابعالی و دوستان، ارادتمندتون هستم

درست نوشتم, نوشتم دنیل کورمیه قهرمان نیمه سنگین وزن چون الان دنیل کورمیه قهرمانه. جان جونز درسته تو پروفایل رسمیش هنوز هم قهرمانه و چند وقت پیش هم خودم به این موضوع اشاره کردم که چون تایتل را از دست نداده سازمان هنوز به عنوان قهرمان ازش نام میبره و پروفایل رسمیشم تایتل بدسته شاتش. ولی الان این مبارزه چون جونز حضور نداشته و کورمیه تایتل را صاجب شده و دو دفاع هم داشته کورمیه به عنوان قهرمان به مصاف جونز میره

برا حریف کینگ مو اره درسته اگه من نوشتم امانوئل چون قبلش قرار بود مقابل امانئول ساچز فایت کنه دوباره حریفش تغییر کرده. برا همین هنوز ان تو ذهنم بوده الان درستش کردم
    البته در اصل موضوع این امانوئل هم کارت مبارزات را که من بررسی کرده بودم نوشته بودن امانوئل از رو ان اسم کپی شده بود برا همین اشتباه شده
    ممنون
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    به گزارش وب سایت سازمان مبارزه Sage Northcutt در مقابل John Makdessi هم برا کارت مبارزات مقدماتی رویداد بزرگ یو اف سی 214 ثبت شده
    خسته نباشی سجاد جان.
    حسابی زحمتا افتاده گردنت.
    مبارزه Sage Northcutt در مقابل John Makdessi به دلیل مصدومیت هر دوشون کنسل شده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)