ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 صجبتهای کوبی کاوینگتون در مورد جان جونز: برو بازم مواد بکش و ...!!

صجبتهای کوبی کاوینگتون در مورد جان جونز: برو بازم م.واد بکش و به هم-سرت خ.یانت کن!!

صجبتهای کوبی کاوینگتون در مورد جان جونز: برو بازم مواد بکش و ...!!

اخیرا کوبی کاونیگتون برای خودش نامی دست و پا کرده . هم به عنوان یک کانتدر ولترویت و هم به عنوان یک تراش تاکر در دنیای ورزش. چندی پیش کاوینگنتون بعد از پیروزی در مقابل مایا , همه مردم برزیل رو یک مشت حیوان کثیف خطاب کرد و قهرمان دسته تایرون وودلی رو به مبارزه فراخواند.

اما آخرین تراش تاک کاوینگتون خطرناک ترینش بود: قهرمان دوبار دسته نیمه سنگین جان جونز.

کاوینگتون 2 سال در دانشکده با جونز زندگی میکرد و در آخرین صحبتهاش جونز رو مورد لطف خودش قرارداد و از کردار و رفتار جونز در دنیای خارج از قفس گفت :

" من دارم حقیقت رو میگم. چیزی رو که میدونم و حقیقت هست. نمیدونستم که در این دنیا اجازه ندارم تا چیزی که در ذهنم هستم رو به زبون بیارم. فکر میکنم من اون رو از شما خیلی بیشتر میشناسم چون 2 سال باهاش زندگی کردم. یک آدم قلابی هست. و اون مظلوم نمایی های ک.... که به سینت پیر توییت کرده دیگه حوصله ام رو سر برده و داره اذیتم میکنه. میگه آره دارم برات دعا میکنم! خفه شو بابا. برو بازم مواد بکش و به زنت خ.یانت کن. تو یک کیسه گ.... هستی"

جونز با توییتی که به سینت ییر قبل از رویدادش در 217 داشت اعصاب کاوینگتون رو بهم ریخته:

معلوم نشد که این پیام کاوینگتون این وسط چی بود ولی گویا مشکل از قدیم وقتی که هردو برنده مسابقات JUCO در آیوا در سال 2000 شدن وجود داشته.

" ما چند ماه اول با هم Ok بودیم ولی کنار اومدن و زندگی کردن باهاش از گ...... بد تربود. یارو خیلی کثیف بود. بوی گند میداد. اصلا دوش نمیگرفت. خیلی افتضاح و بیخود بود. همش میرفت مهمونی و کلی کارهای دیگه که میدونید. همیشه راه غلط میرفت ولی همیشه سعی میکرد ادای قدیس ها رو دربیاره. آره من اهل اعتقاداتم و خدا و فلان و بیسار. همش طرفدارها رو گول میزنه. اون باید همون شخصیت واقعی که هست رو نشون بده چون این آدم قدیس و خوبی که سعی میکنه نشون بده نیست."

همه اتفاقاتی که در چند سال اخیر , جان جونز رقم زده برای کاوینگتون غافل گیر کننده نیست.

" حتی یک ذره هم تعجب نکردم از این اتفاقات و همین انتظار رو ازش داشتم."
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    از لحاظ استعداد که جان جونز به جرات میشه گفت یه اتفاق نادر هست , از طرفی من با حرف های کاوینگتون موافقم چون هر چیزی که درباره جونز گفته واقعیته و جان جونز با اون همه حرف از تغییر و بهتر شدن که گفت به نظرم فقط به خودش و طرفداراش دروغ گفته نمونش همین سجاد فضلی خودمون که تا چند وقت حال خوبی نداشت از دست کارهای جونز
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    اینم خودش رو گیر آورده. حالا دوتا مبارزه با گنده های دسته انجام بده بعد. به اندازه کافی تراش تاکر داریم تو یکی دیگه جون مادرت شروع نکن. تا یکی میخوره زمین هه میخوان از سرو کولش بالا برن.
    اون موقعی که برای بار اول جان تصادف کرد و فرار کرد گفتم باید کارهایی که کرده رو بپذیره و سعی نکنه با یک سری رفتارها همه چیز رو ماست مالی کن به خیال خودش. قرص فلان توش داشت من نمیدونستم!! نمونه تست دوپینگ فلان بوده و از مکمل فلان , فلان رفته تو بدن! این که میاد این طوری پیام میده والا منم باشم میگه بسته دیگه حداقل به اونایی که طرفداریت رو کردن احترام بگذار. مگه برگشتن و خوب شدن به حرف زدن. اینم شد آخر و عاقبتش. بعضی ها این طوری هستند که آب که سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب. بابا محکم وایستا درست شو برگرد دیگه. خب همین کارها رو کردی که اینا میان حرف بارت میکنند. منم معتقد هستم جان کمی تو رفتارش دروغ وجود داره ولی باز هم ربطی به عملکردش داخل کیج نداره.
    ویرایش توسط Spirit : 2017/11/15 در ساعت 14:25
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    خدا شاهده از صبح ده بار رفتم و امدم هی چیزی نوشتم دوباره دلم نیومد پاکش کردم. از چند روز قبل از اعلام مثبت شدنش یادتونه گفتم از زمان پیروزیش منتظر یه شک با چنین خبری ازش بودم که باز یه گند دیگه بالا بیاره و همینطور هم شد. حالا هم خدا شاهده از بعد از موضوع اعلام تستش همش میاد تو ذهنم که نکنه چیزی مصرف کرده بخصوص از زمانی که تو توئیتر در جواب یه فن گفته به جون بچه هام و پدر اسمانیم استرویید نزدم شک منو بیشتر کرده بود تا الان... این هفته جو روگان تو یه پادکست صحبت کرده و اشاره هایی کرده که احتمال میره تست جونز بخاطر مصرف چیزی بوده که تو مهمونی ها استفاده کرده. و احتمالا خواستن گندش بالا نیاد چون بعد خوبی نداره یه ورزشکار شناخته شده چیزی مصرف کرده باشه گفتن دوپینگ بوده. البته هنوز کاملا مشخص نیست

و در اخرم این کوبی کاوینگتون هم گه زیادی خورده. اینجور ادمها منتظر چنین چیزی هستن که بیان بگن ما هم هستیم. نه که میخوام خدایی طرفداری کنم و درسته جونز گند کاری زیاد تو زندگیش داشته. ولی یه چیزی را که به هیچ عنوان قبول ندارم در رابطه با ارزوی موفقیتش برا جورجی یا هر کسی دیگه اینه که همه ماها دیدیدم جان جونز از اولین سال ورودش به یو اف سی همیشه به تمام فایترها و حتی حریفاش احترام گذاشته. دیدیم بدتر از کورمیه نبود براش که همه چیز پشت سر جونز گفت و با کشیدن نقاشیش اونو پیش بچه های کم سن و سال یه ادم بد جلوه داد ولی اخرش جونز بهش احترام گذاشت. باقی حریفاشم دیدیم با هر کی فایت کرده از ان دسته فایترها بوده که هیچ وقت خوشحالی زیادی نمیکرد و کری بعد از پیروزی نمیخوند. که یکی از خصوصیاتش که منو جذب کرد خدا شاهده همین اروم بودن و سنگین بودنش بعد و قبل از مبارزاتش بوده. حالا این اقا که دیگه نیاز به گفتن نیست با همه چه برخوردی داره الان یادش امده برجک جونز را بزنه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)