ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه مبارزه Oliveira vs. Chandler کدام خواهد بود؟

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد Oliveira با ناک اوت (ko/tko)

1 6.67%
  • برد Oliveira با سابمیشن

3 20.00%
  • برد Oliveira با تصمیم داوران

3 20.00%
  • برد Chandler با ناک اوت (ko/tko)

6 40.00%
  • برد Chandler با سابمیشن

1 6.67%
  • برد Chandler با تصمیم داوران

1 6.67%
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 پیش نمایش رویداد : UFC 262: Oliveira vs. Chandler-در نظر سنجی این رویداد شرکت کنید.

پیش نمایش رویداد یو اف سی 262
    UFC 262: Oliveira vs. Chandler
    پیش نمایش  رویداد : UFC 262: Oliveira vs. Chandler-در نظر سنجی این رویداد شرکت کنید.

رویداد یو اف سی 262- یکشنبه 26 اردیبهشت ماه در در امریکا ،ایالت تگزاس ، شهرهیستون(Toyota Center Arena) برگزار خواهد شد . رویداد بزرگ سازمان یو اف سی که در آن مبارزات بسیار مهمی برگزار خواهد شد.

در مبارزه ی اصلی این رویداد یک مبارزه جذاب در دسته ی لایت ویت (70کیلوگرم) برگزار خواهد شد.جایی که" چارلز اولیویرا" در برابر "مایکل چندلر" تازه و ارد به یو اف سی ، قرار خواهد گرفت. مبارزه بر سر عنوان قهرمانی سبک وزن خواهد بود . عنوانی که با بازنشسته شدن" حبیب نورماگومدوف " رها و بدون صاحب شد.حالا الویرا - چندلر در رویداد یو اف سی 262 و در دوران پسا حبیب هرکدام سعی خواهند کرد نام خود را به عنوان قهرمان دسته ی سبک وزن یو اف سی ثبت کنند.

در مبارزه ی ما قبل اصلی این رویداد "بنیل داریوش" مبارز ایرانی الاصل با رکورد مبارزاتی 20 پیروزی 4 شکست و 1 مساوی ، در برابر "تونی فرگوسن"با رکورد مبارزاتی 25 پیروزی - 5 شکست قرار خواهد گرفت."تونی فرگوسن" در دو مبارزه ی قبلی خود یا شکست رو به رو شده ،او با اضافه کردن مربی های جدید به کمپ تمرینی خود سعی به ارتقا دادن سطح مبارزه ی خود در ابعاد مختلف دارد. در طرف مقابل بنیل داریوش با یک رشته پیروزی 6 تایی پا به اتگان خواهد گذشات. مبارزی که همه ابزار های لازم را در زمین و سرپا برای رویارویی با تونی فرگوسن دارد.

پیش نمایش  رویداد : UFC 262: Oliveira vs. Chandler-در نظر سنجی این رویداد شرکت کنید.
    زمان برگزاری رویدادکشنبه 26 اردیبهشت
    کارد مقدماتی رویداد:از ساعت 2:45 بامداد
    کارد اصلی:از ساعت 6:30 صبح

کارد مبارزاتی این رویداد به شرح عکس زیر میباشد:

نگاهی به کارد اصلی مبارزات:

بررسی اماری دو مبارزه مین و کو مین ایونت:

***به نظر شما نتیجه مبارزه چارلز اولیویرا - مایکل چندلر چه خواهد شد ؟ ***
    با شرکت در نظر سنجی یا کامنت نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پیش نمایش  رویداد : UFC 262: Oliveira vs. Chandler-در نظر سنجی این رویداد شرکت کنید.مخاطبات عزیز توجه داشته باشید با بالا رفتن نرخ ارز در ماه های گذشته هزینه های سایت و سرور دانلود افزایش دو برابری رو تجربه کرده ، به همین دلیل برای حمایت از سایت، لینک زیر را در دسترس شما قرار میدهیم تا به هر مقداری که میتوانید ایران یو اف سی را حمایت کنید بدیهی است کمک شما باعث سرپا ماندن ایران یو اف سی میشود.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر محمد جان من این مبارزه رو شایسته مبارزه بر سر عنوان لایت ویت رو به هیچ وجه نمیتونم بپذیرم برام بی معنیه
    مخصوصا این چندلر اصلا لایق نمی بینمش اصلا ازش خوشم نمیاد حالا تا یه حدودی الویرا رو قبول دارم
    این چندلره نیومده به یو اف سی مبارزه بر سرعنوانو بهش دادن ببخشین خیلی مذخرفه
    اون قبل اینکه بیاد یو اف سی جلو پاتریسیو پیتبول که از لحاظ سایز و قد و حجم خیلی ازش کوچکتره تو همون دقیقه های اولی راند یک ناک اوت شد الان چطور چنین کسی امده تو یو افسی سریع مسابقه بر سر عنوانو بهش دادن نمیدونم دانا واین احتمالا ازش خوشش میاد
    اون دن هوکرم که با ناک اوت شدن جلو چنین کسی اعتبار یو اف سی رو بکل نابود کرد
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادر محمد جان من این مبارزه رو شایسته مبارزه بر سر عنوان لایت ویت رو به هیچ وجه نمیتونم بپذیرم برام بی معنیه
    مخصوصا این چندلر اصلا لایق نمی بینمش اصلا ازش خوشم نمیاد حالا تا یه حدودی الویرا رو قبول دارم
    این چندلره نیومده به یو اف سی مبارزه بر سرعنوانو بهش دادن ببخشین خیلی مذخرفه
    اون قبل اینکه بیاد یو اف سی جلو پاتریسیو پیتبول که از لحاظ سایز و قد و حجم خیلی ازش کوچکتره تو همون دقیقه های اولی راند یک ناک اوت شد الان چطور چنین کسی امده تو یو افسی سریع مسابقه بر سر عنوانو بهش دادن نمیدونم دانا واین احتمالا ازش خوشش میاد
    اون دن هوکرم که با ناک اوت شدن جلو چنین کسی اعتبار یو اف سی رو بکل نابود کرد
    سلام به یار و رفیق قدیمی ایران یو اف سی خودمون. @
    امیداوارم در این شرایط و روزها خوب باشید و سلامت.
    منم با شما موافقم.
    دادن این مبارزه اونم به این سرعت برای کسی مثل چندلر زیاده. شاید باید گفت متاسفانه کسانی مثل تونی فرگوسن واقعا در تمام این سالها حقشون ضایع شده. شما در نظر بگیرید تونی فرگوسن تا حالا یک بار هم برای عنوان اصلی قهرمانی مبارزه نداشته و هر چی بوده سر عنوان موقت بوده. اما با کمی بدشانسی و از دست دادن انگیزه و چند باخت، حالا UFC همین و بهانه کرده تا بهش این مبارزه و نده.
    پروژه چندلر منو یاد پروژه کانر میندازه. فکر میکنم UFC خودش و در وضعیت بدی میبینه. کنسل شدن مسابقات به خاطر کرونا و اتفاقات عجیب مثل باخت ستاره های UFC و خداحافظی و کناره گیری عده ای شون از مبارزه و.. باعث شده که روی بیاره به همچین تصمیمی. شاید میخواد از چندلر یک ستاره بسازه و جان دوباره بده به مبارزات سازمان. خود کانر هم بعد شکست دادن کسی مثل دنیس سیور مبارزه عنوان گرفت که در زمان خودش مشخص بود به خاطر هوادارنی هست که با خودش آورده بود. اینم به نظرم همون هست. فقط کنجکاو هستم که اگر چندلر ببازه اون وقت دانا وایت چه کار میخواد بکنه!
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    به نظر من UFC و دانا وایت چاره ای نداشتند و با توجه به شرایط، انتخاب درستی کردند. درسته که در اصل مبارزه بر سر عنوان می بایست بین داستین پوریر و چارلز اولیورا برگزار می شد ولی داستین شخصاً پول رو به عنوان ترجیح داد و مبارزه با کانر رو برداشت، حالا می مونه تونی فرگوسن و جاستین گیجی، جاستین که مبارزه آخرش تایتل شات بوده و باخته و مسخره است که دوباره بهش تایتل شات بدهند، تونی فرگوسن هم دو تا مبارزه آخرش رو باخته متاسفانه لذا کسی نمی مونه، نفرات بعدی توی رنکینگ رافائن دوسانتوس، دن هوکر و اسلام ماخاچف (رتبه 9) هستند که بین اینها تنها گزینه نسبتاً شایسته اسلام ماخاچف که باز به دو دلیل نمیشه انتخاب بشه، اول اینکه الان ماه رمضان هست و ایشون نمی تونه مبارزه کنه ثانیاٌ رتبه اش پایینه برای تایتل شات. با همه این حرف ها به نظر تصمیم دیگری برای مبارزه بر سر عنوان وجود نداره و دانا وایت تنها گزینه رو انتخاب کرده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر امیر جان منم برای شما ارزوی سلامتی و موفقیت دارم
    امیر جان امیدوارم این چندلر شکست بخوره برادر جان نمیدونی چقد بهم حال میده دلم خنک میشه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام برادر امیر جان منم برای شما ارزوی سلامتی و موفقیت دارم
    امیر جان امیدوارم این چندلر شکست بخوره برادر جان نمیدونی چقد بهم حال میده دلم خنک میشه
    سلامت باشی برادر.
    فکر میکنم برای ما بیشتر مبارزه ما قبل پایانی مهم باشه تا مبارزه کمربند.
    خودم از طرفداران تونی هستم ولی خب بنیل و هم خیلی دوست دارم. و فکر هم میکنم جالب ترین مبارزه کارت باشه برای همه نه فقط ایرانی ها.
    حس میکنم اگر بنیل بتونه تونی و شکست بده احتمال داره بهش مبارزه کمربند هم بدن.
    باید دید این مبارزه و.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3
    مبارز مورد علاقه Randy Couture
    چندلر برنده میشه
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    چارلز اولویرا - مایکل چندلر در نگاه آمار و ارقام
    ➕چارلز اولویرا
    ➖بیشترین فینیش حریفان در تاریخ یو اف سی (16 مرتبه)
    ➖دارنده ی طولانی ترین رشته پیروزی در بین مبارزان فعال دسته سبک وزن(8 پیروزی)
    ➖دارنده ی بالاترین میانگین تلاش یرای سابمیشن در دسته ی سبک وزن (3.22 در هر پانزده دقیقه)

➕مایکل چندلر
    ➖قهرمانی دسته ی سبک وزن 3 مرتبه در طول کریر
    ➖مایکل چندلر در طول کریر مبارزاتی خود (حرفه ای) هرگز با فنون تسلیمی شکست نخورده است
    ➖چندلر 12 مرتبه حریفان خود را در راند اول فینیش کرده است.

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344

UFC 262 Ceremonial Weigh-in-Faceoffs

------------

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)