ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 50
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

17 پایان و نتیجه حرف زدن های دیاز و کانر؟ ( خطر اسپویل نتیجه )

کانر مک گرگور در برابر نیت دیاز در راند دوم با سابمیشن دیاز مجبور به تسلیم شد !

دیاز جهان را شوکه کرد !
    کانر مک گرگور قهرمان دسته پر وزن که به دنبال پیروزی های پی در پی خود مبارزه با نیت دیاز رو بعد از انصراف دوس آنجوس برای سوپر فایت برای UFC196 قبول کرده بود بعد از دو راند خونین و تماشایی با سابمیشن دیاز مغلوب وی شد و جهان MMA رو در شوک فرو برد !
    دیاز که تقریبا بدون کمپ تمرینی و در کمتر از دو هفته برای این مسابقه وقت داشت
    در پایان مسابقه در مواجهه با سوال اینکه آیا غافلگیر شده یا نه گفت : من که متعجب نشدم mother... ( فحش همیشگیش) !
    مک گرگور نیز بعد از مسابقه گفت : من در پیروزی یا شکست فروتن هستم !! من شانسم رو برای اومدن به این وزن امتحان کردم که البته جواب نداد!!!

همچنین دیاز در مصاحبه انتهای بازی گفت : یه پادشاه جدید اینجا اومده !

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط lola نمایش پست ها
    برای من ک طرفدار کانر بودم باخت خیلی ناراحت کننده ای بود. همان طور ک دوستان گفتن کانر نفس کم آورد تو راند دوم ک خیلی عجیب بود با این همه تمرین چرا نفس کم اورد. ب نظر من کانر ب اشتبا خودش باخت خیلی ناشیانه زیرگیری کرد و گرنه در سرپا خیلی خوب کار میکرد. ولی واقعا مبارزه خیلی زیبایی بود خدایی هیجانش بالا بود
    یکی از دلایلش استفاده زیاد از ضربات ناک اوت کننده و سنگین مخصوصا اورهند در راند اول بود. همینطور ضربات ترکیبی زیاد. در صورتی که نیت فقط با دست راست کار می کرد و جب می زد و از دست عقبش(چپ) کم استفاده میکرد و هر وقت استفاده میکرد به هدف میزد.
    وکانر با این وجود از ضربات پا چرخشی به اون سبکی که میزنه و خودشو خم میکنه هم استفاده میکرد که چند برابر از یک ضربه دست سنگین نفسش رومی گرفت
    نیت باهوش مبارزه کرد.
    کانر زیاد تمرکزش رو روی قدرت گذاشته بود ولی اگه وزنش رو لایت ویت هم نگه میداشت ولی بیشتر رو نفسش کار می کرد موفقتر بود. کانر قبل از اینکه نیت شروع به زدنش کنه بریده بود و کارش تموم بود.
    تموم کردن کار افرادی مثل وردوم و نیت دیاز سخت هست چون وقتی اونا رو میندازین تازه وارد دنیای جوجیتسوی اونها میشید.
    معلوم نبود با این نفس چطور می خواست برابر دوس آنجوسی که 5 راند سراسر هجومی با پتیس مبارزه کرد و در آخر راند هم از کانر راند دوم تو این بازی نفسش بیشتر بود مبارزه کنه.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/03/07 در ساعت 13:26
    کاربر سایت

عضو انجمن
    58
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    کاش کانر به بدن دیاز ضربات کیک وارد میکرد .. کسانی که لاغر اندامن بدنشون آسیب پذیره در مقابل این ضربات . پایه راست نیت دیازو میتونست نابود کنه راحت ، وقتی سرشو مینداخت پایین تو راند دو با چند تا لو کیک قدرتی .. همینطور پهلوهاش آزاد بودن
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    به نظر من کانر این مسابقه رو دست کم گرفته بود وهیچ برنامه ای برای مبارزه با دیاز آماده نداشت . بر عکس دیاز که روی تمام نقاط قوت و ضعف کانر کار کرده بود. یکی از شگردهای کانر توی تمام مسابقاتش برای حمله اینه که با آپرگاد و هوک شروع میکرد و دیاز اکثر این حملات رو دفع کرد و نقطه ضعف کانر هم در درگیری های روی زمینه که باز دیاز خوب کار کرد. و مهمتر از همه غرور کانر بود که فکر کرده بود در راند اول مسابقه به نفعش تموم میشه و بدنسازی لازم برای کل زمان مسابقه نداشت . به قول خودمون کم آورده بود.......
    ویرایش توسط حمید : 2016/03/07 در ساعت 15:23
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    [

یه حسی بهم می گه اگه مبارزه توی همون خروس وزن با دوس آنجوس اتفاق میفتاد الان همه توی قطار شادی مک گروگر به سر می بردن ....[/quote]

اگه کانر با دوس آنجوس هم مبارزه میکرد میباخت و بد هم میباخت،دیاز نسبت به دوس آنجوس حریف ضعیفتری بود شک نکنید به دوس آنجوس هم میباخت. البته این غرور زیادی هم جاهایی برای آدم گرون تموم میشه. الان به مراتب کار برای کانر سخت تر و فشار بر روی اون زیادتره و یه باخت دیگه برای همیشه میتونه کانر رو نابود کنه
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    من خودم به شخصه جذابیت فایت برام از نظر تکنیکیه نه روانی. برای من که طرفدار سرسخت جی اس پی بودم و به اون شخصیت علاقه داشتم پس آرزو میکنم کانر و امثال کانر گورشونو از ورزش، هر ورزشی گم کنن یا بقیه این زحمتو براشون بکشن
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsp نمایش پست ها
    من خودم به شخصه جذابیت فایت برام از نظر تکنیکیه نه روانی. برای من که طرفدار سرسخت جی اس پی بودم و به اون شخصیت علاقه داشتم پس آرزو میکنم کانر و امثال کانر گورشونو از ورزش، هر ورزشی گم کنن یا بقیه این زحمتو براشون بکشن
    منم هم به شدت طرفدار فایترهای با اخلاق مثل فدور و gsp و دوس آنجوس و کین و ... هستم.
    ولی افرادی مثل کانر که افکار بلند پروازانه دارن تو روند رشد یک کمپانی مثل ufc تاثیر زیادی دارن. از وقتی کانر شروع به این کل کل ها کرده ufc یه جون دوباره گرفته.
    همینطور الان اکثر قهرمانها میخوان تو یه وزن بالاتر هم شانسشون رو امتحان کنن.
    ضمن اینکه بازی تماشاگر پسندی هم ارائه میده و کم فروشی نمیکنه.
    ذیگه از جوونیهای تایسون که بدتر نیست. ولی تایسون هم توی رشد بوکس تاثیرش رو گذاشت. و شخصیت تایسون الان خیلی فرق کرده.
    اینکه کانر مغرور بود شکی نیست ولی تاریخ نشون داده شکستها میتونن افراد رو متحول کنن. هرچی شخص آگاهی و تجربه اش بیشتر بشه فروتنیش هم بیشتر میشه. امیدوارم این اتفاق برای کانر هم رخ بده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    58
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    زیباترین شخصیتو کانر داره . حالا طرفدار هر کی هستین به فایتر مورد علاقه دیگران توهین نکنین
    کاربر سایت

عضو انجمن
    319
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt
    به هیچ وجه طرفدار کانر نیستم با مسائل فنی مبارزه ام کاری ندارم که همه استادن اینجا
    به نظرم کانر برنده بود و به چیزی که میخواست رسید بالای یک میلیون دلار از مسابقه درآمد کسب کرد 1میلیون بابت مبارزه 50هزارتا جایزه شب کمی بالای 50هزارتا احتمالا
    از ریبوک و مصاحبه و غیره

مثل مرد حرفش و ثابت کرد و نشون داد حرف و عمل اش یکیه گفت با هرکسی هر وقت هرجا مبارزه میکنه و جا نزد خیلیاام که تا قبل کانر تو دنیای یو اف سی نبودن بخاطر کانر دارن نون میخورن

به نظرم اشتباه اش تو این مبارزه وزن اضافه کردن بود باید با وزن لایت ویت شرکت میکرد که هم نفس کم نیاره هم بعد باخت بهونه داشته باشه
    هنوزم کانر تو سبک وزن بدون مبارزه و شکست باقی مونده و شانس سوپرفایت با دوس آنجوس کامل از بین نرفته البته با دیدن ضعف اش تو جیوجیتسو و کشتی باید ابله باشه که دوباره حرف از سوپرفایت با رافائل بزنه

نیت دیازم که فقط اومده بود اسمشو باز بندازه سر زبونا و پول به جیب بزنه و بازی براش دو سر برد بود
    ویرایش توسط Undisputed : 2016/03/07 در ساعت 17:33
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    مین ایونت و کو مین ایونت این پی پر ویو به ما یه چیز گفت : همچنان اون کسی که جوجیتسو داره به پیروزی نزدیکتره
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    مین ایونت و کو مین ایونت این پی پر ویو به ما یه چیز گفت : همچنان اون کسی که جوجیتسو داره به پیروزی نزدیکتره
    کلا پیشرفت تو جوجیتسوی برزیلی با هوش شخص رابطه نزدیکی داره.
    خیلیها سالها با این رشته آشنایی دارن ولی پیشرفت چندانی ندارن نمونش هم بلفورت هست که تو معدنش هست ولی نتونسته آنچنان که باید پیشرفت کنه.
    واقعا جوجیتسوی برزیلی خیلی پیشرفت کرده و دنیای تکنیکه.
    و تاریخ ufc تا الان نشون داده که فایترهایی که جوجیتسوکارهای خوبی هستن هم موفق تر هستن و هم عمر ورزشی شون بیشتر هست.
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 50

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)