ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 21 از 33 نخست ... 11192021222331 ... آخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

حسن ماگومد شریپوف با 22/5 سال از استعداد های برتر دنیایی ام ام ای وبرادر کوچکتر زبیت در حضور خواهد داشت او تا بدین جای کار شکست ناپذیر بوده و رکورد مبارزاتی 7 پیروزی بدون شکست را رقم زده است.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    شان اوملی نمیخواهد بک آپ فایتر فایت استرلینگ * سهودو باشد

برت اوکامودو گزارشگر MMA گزارش داد
    UFC به اوملی بک آپی در UFC 288 را پیشنهاد داده که بدین منظور او در آن هفته سروزن باشد تا اگر لازم شد وارد میدان شود .
    او به من گفت که این پیشنهاد را رد کرده است . چونکه ایده سر وزن بودن بدون فایت برای چک حقوقی ناچیزی از آن چیزی که قبلا بدان عادت داشته آن هم در چنین
    مقطع زمانی از کریر حرفه ایش جذاب نیست .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    واکنش یائیر رودریگز به ریمچ احتمالی ماخاچف * ولکانوفسکی

هیچی . فکر کنم خیلی زوده که همچین چیزی رو بپذیریم . اما به هر حال هر چی که نهایت شد اگه اون تصمیم بگیره
    که از تایتلش دفاع نکنه اینطوری منو قهرمان آندیسپیودد میکنه . چرا؟
    چون قراره که از کمربند دربرابر کسی دیگه دفاع کنم . و چی میشه ؟
    من قهرمان آندیسپیودد میشم . اگه اون تصمیم بگیره که بیاد و دوباره تو 145 فایت کنه هرکی که تو اون فایت برنده شد آندیسپیودد هستش .
    پس صرف نظر از شرایط بوجود اومده براش تو اون فایت , اینم یکی از اون شرایطاس که مثلا باید دوباره توش فایتی داشته باشه . این از اون بازیاس
    که باید تو این بازی واقعا باهوش باشین . حالا هم اگه ولکانوفسکی تصمیم بگیره وزنش تا 145 کم نکنه باید دوباره فایت کنم تا کمربند آندیسپیودد بگیرم .
    فکر کنم با هرچیزی که همون اول رخ بده اوکیم . باید با UFC صحبت کنم . تلاش کردم فشار بیارم بهشون واسه مکزیکوسیتی . اما من از ماه می , ژوئن اوکیم .
    جولای هم عالیه . هرکاری که UFC بخواد ازم انجام میدم .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    صحبت های درو دابر در مورد احتمال فایتش با پدی پیمبلت

این یک فایت هیجان انگیزه . منظورم اینه که فکر کنم همه میخوان ببینن که با مشت میکوبم تو دهن پدی و فرضیه اسکاوسی بودنش که قبلا میگفت( بومی های لیورپولی میگن) روتست کنم .
    اما واقعا توپ تو زمین اونه . من دست بالا تو فایت کردن با کسی رو ندارم مخصوصا با یکی مثل این مرد رو که تا این اندازه مورد توجه هستش .اما توپ تو زمین اونه من قبول کردم .
    من طرفدار ست شدن این فایتم . هر وقتی که اون بخواد حاظرم بیام براش . حالا هم فقط منتظر اونیم

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    نظر الجامین استرلینگ در مورد فایت جونز * گان

جونز نیومده نمیره برا کشتی . اخه وزن زیادی داره . اما اگه جان یک تیک دان تروتمیز داشته باشه گان مجبور میکنه تا وزنش تحمل کنه .
    موفق باشی جلو جونز دیگه بلند شی . اما بازهم اون باید فاصلش رو به این استرایکر قهار نزدیک کنه .
    کل کاری که گان باید انجام بده اینه که تعادلش بهم نخوره . جونز کافیه جلوش یک اشتباه حیاتی کنی , دیگه فکر میکنم جریان فایت میوفته دستش

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    نقل قول نوشته اصلی توسط ADMIN نمایش پست ها

حسن ماگومد شریپوف با 22/5 سال از استعداد های برتر دنیایی ام ام ای وبرادر کوچکتر زبیت در حضور خواهد داشت او تا بدین جای کار شکست ناپذیر بوده و رکورد مبارزاتی 7 پیروزی بدون شکست را رقم زده است.

واکنش حسن مگومدشریپوف به احتمال حضورش در UFC

میخام تو UFC فایت کنم . اما همینطور بلاتور رو هم دوس دارم . اخه این اشخاص دوس دارم . نحوه کار کردن بلاتور باهام رو دوس دارم .
    شاید بعد یکی دو فایت به UFC اومدم . قراردادم اخراشه. 1 فایت و قراردادم رو تموم میکنم . ببینیم چی میشه . شاید رفتم UFC . شایدم اینجا موندم .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    مارلون ورا اهمیتی به صحبت های کوری سندهگن در مورد نحوه کسب پیروزی هایش نمیدهد

سندهگن مدتی پیش گفت که شیوه کسب پیروزی های ورا حتمی و غالبانه در فایت نیست . ورا در جواب گفت
    اون باید به خودش تلقین کنه که شرایط خوبی برای بردن داره . لزومی نداره درمورد اون چیزی بگم تا فکر کنم که برنده اون فایت میشم .
    من برنده میشم چون زیادی سخت کار میکنم . پس اگه فکر میکنه که نحوه بردهام غالبانه نیست یا هرچی که اصلا فکر میکنه با خودشه .
    اون از خواب بلند میشه و میگه ای لعنت گیر افتادم اما گیر نیوفتادی ناک اوت یا ساب شدی .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    دینا وایت : مین ایونت هفته آینده بک آپ فایتر دارد

آقای وایت برای مین ایونت هفته آینده بکاپ فایتر داریم ؟
    بله . ما همیشه برا این نوع فایت ها بکاپ داریم
    میتونین اسمش رو هم بگین ؟
    نمیخوام . نمیخوام (اسمشو) بگم .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    دینا وایت خیال همه را بابت ریمچ فوری ماخاچف * ولکانوفسکی راحت کرد

میدونی . پای چیزای متفاوتی برا انجام این فایت ها وسطه . زمان , مصدومیت ها , مسائل شخصی . هر چی ممکنه باشه .
    اما اره برای من فایتی که انجامش منطقی به نظر بیاد اینه که یائیر در برابر الکس قرار بگیره , اسلام هم دربرابر یکی . و بعدش ریمچ انجام بدن .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    تاتیانا سوارز برای فایت بعدیش رز نامایونس را میخواهد

بیایین رو راس باشیم فکر نکنم کسی بخواد دوباره فایت منو اسپارزا رو ببینه . نمیگم پیشرفتی نداشته اما فقط فکر میکنم که اولین فایت دیدین .
    از فایت با بهترین اشخاص نمیترسم .به همین خاطر اینو میرسونه که من بهترینم . پس دوس دارم با کسی مثل رز فایت کنم . اون یک استرایکر محشره . و به عنوان یک شخص بهش
    احترام میزارم

صفحه 21 از 33 نخست ... 11192021222331 ... آخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)