ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 5 از 33 نخست ... 3456715 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    اولین رویداد یو اف سی در روسیه تو ماه سپتامبر برگزار میشه
    ، چند وقت پیش خبیب یه توییتی فرستاد که نوشته بود خبرهای بزرگ در راه ، باید دید چه مسابقاتی برا این رویداد ست میشن
    فکر نمیکنم کانر قرار باشه اونجا با حبیب مبارزه کنه. چون به نظر فایت نایت قرار هسا برگزار بشه.
    سازمان زرنگه . پولش رو جایی نمیبره که مطمئن نیست. میخواد یکی رویداد تو روسیه بگذاره و ببینه چی میشه بعد یک ppv حسابی اونجا برگزار کنه.
    ولی اگه حرفم اشتباه باشه بیشتر خوشحال میشم و کانر بیاد مبارزه کنه تا دخلش بیاد ما هم راحت بشیم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    علی عبدالعزیز منیجر حبیب (خبیب نورمقومدوف) و پدرش تقریبا به طور قطع بیان کردن که حبیب سر interim belt به هیچ وجه مبارزه نمیکنه و فایت بعدش حتما سر تایتل هست... جو روگن به طور غیر رسمی گفته احتمالا اگه کانر مبارزه نکنه قهرمان اصلی میشه تونی فرگوسن که به علت عمل تونی روی آرنجش احتمالا حبیب که نه کلا مبارزه سر تایتل فعلا تو قوطی باشه!!!
    از طرفی حبیب و پدرش گفتن اگه قراره کانر با تونی مسابقه بدن من ادی آلوارز رو میخوام که بازی بعدی ادی آخرین بازی قراردادش با یو اف سی هست (باید دید تمدید میشه یا نه)!!!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام امیر جان دل خیلی پری از کانر داری انصافا هم حق داری کانر باید بیاد تکلیف همه رو معلوم کنه یا بیاد مبارزه کنه و یا کمربندو تحویل بده به هر در و دیواری میزنه که با فلوید یه بار دیگه مسابقه بده فلوید هم که جوابشو نمیده و حاضر به مبارزه نیست کلا فکرش و تمرکزش رو فلویده و این ازارش میده و این اون انگیزه رو برا برگشت به قفس رو از بین میبره . من خودم کانرو خیلی دوست دارم و دوست دارم دوباره مبارزاتش رو ببینم برادران این نظر منه ولی کانر یه تفاوتی با فایترا ی دیگه داره استایل مبارزه کردنش شکل و روش جنگیدنش خاصه ویژه هست متفاوته جدیده نمیدونم چطور بگم ولی یه جور خاصی مبارزه میکنه منحصر به فرده
    ( فایترایی مثل استفن تامسون دوس انجوس یوانا هم به این موضوع اشاره کردن )البته این دید منه . ولی درسته دیگه کانر با این کاراش داره منم دیوونه و عصبی میکنه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    مثل اینکه تو فایت نایت لندن ، قرار دوتا اسطوره خداحافظی کنن ، فایت بیزپینگ - بلفورت ۲ در حال ست شدن هست
    از اونجایی که قرار بود بلفورت مقابل هال قرار بگیره ولی بنا به دلایلی هال حاضر نشد ، و اون فایت کنسل شد
    از اونجایی که بیزپینگ خوراکش انتقام از فایترهایین که قبلا اونو شکست دادن ، احتمالا این فایتو قبول کنه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام امیر جان دل خیلی پری از کانر داری انصافا هم حق داری کانر باید بیاد تکلیف همه رو معلوم کنه یا بیاد مبارزه کنه و یا کمربندو تحویل بده به هر در و دیواری میزنه که با فلوید یه بار دیگه مسابقه بده فلوید هم که جوابشو نمیده و حاضر به مبارزه نیست کلا فکرش و تمرکزش رو فلویده و این ازارش میده و این اون انگیزه رو برا برگشت به قفس رو از بین میبره . من خودم کانرو خیلی دوست دارم و دوست دارم دوباره مبارزاتش رو ببینم برادران این نظر منه ولی کانر یه تفاوتی با فایترا ی دیگه داره استایل مبارزه کردنش شکل و روش جنگیدنش خاصه ویژه هست متفاوته جدیده نمیدونم چطور بگم ولی یه جور خاصی مبارزه میکنه منحصر به فرده
    ( فایترایی مثل استفن تامسون دوس انجوس یوانا هم به این موضوع اشاره کردن )البته این دید منه . ولی درسته دیگه کانر با این کاراش داره منم دیوونه و عصبی میکنه
    سلام .چه طوری شما؟سلامتی؟
    آخه هر چیزی یک حد و اندازه ای داره والا. به خدا قسم این مسئله خیلی قابل حله . من دارم تاپیک آمار و ارقام رو آماده میکنم که خیلی طولانی شده. واقعا یکی چیزهایی توش هست که اصلا آدم میمونه. یکیش رو اینجا لو میدم دیگه . UFC تعداد رویدادهای امسالش در تاریخ سازمان کمترین بوده. بابا رویداد رو فایت مهم میسازه و شکل میده. خب چه فایتی مهم تر از مبارزه سر عنوان بین قهرمان و چلنجرها.
    دیگه اینقدر فایت تکراری دارن برگزار میکنن دارم روانی میشم. همش فکر میکنم همون رویدادهای قبلی رو مدام تکرارشون رو نگاه میکنم. بلفورت , بیسپینگ 2 !!! یعنی انگار UFC زده تو خط فیلم و سریال سازی. تو قسمت اول یک اتفاق میفته تو قسمت بعد اون یکی میخواد انتقام بگیره.
    کانر اون موقع که بود سر فایت کردنش کمی اذیت میکرد ولی حداقل بود. این نبودن الانش دارم دیوونم میکنه. آخه بالاخره که چی. گفتن داره تمرین میکنه جدیدا ولی همش بازیه. قطعا میخوان مبارزه بین فرگوسن و حبیب بگذارن به هر قیمتی شده چون میدن سر عنوان موقت بودنش صدای کسی رو در نمیاره به اون شکل چون مبارزه خوبیه ولی من خیلی ناراحت میشم.
    کمربند رو از کانر بگیرن , مبارزه قهرمانی اصلی بین حبیب و فرگوسن , تمام.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    43
    مبارز مورد علاقه NickDiaz_Headshot
    کانر هم مثل خیلیا مخصوصا الان که تو جهان همه چیز شده پول و معروفیت و کاریزما و سر و زبون باره خودشو بست. قبل از مبارزه ش با فلوید درامدش به 40میلیون رسیده بود
    البته باهوشه کاری کرد که تو تاریخ کسی نکرده بود و کاری کرد که تو تاریخ بغیر از گروه u2 که ایرلندی هست ایرلندی ها چیزه دیگه ای داشته باشن که براش خرج کنن و بهش افتخار کنن
    معلومه نود نه درصد فایترها میگن نه و یا پول زیاد مسابقه ی دوم و سوم و یا با کانر و یا امکانات در حد کانرو میخوایم
    درسته پولسازه خوبیه ولی میوچیچ دیازها و یا اگه تو شهر و یا کشور کسایی محبوب باشن مطمئنا میتونن سولد اوت کنن مثل کانر
    ویرایش توسط Yeezus : 2018/01/16 در ساعت 14:22
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    گویا یک تست دروغ سنج از جان جونز برای مصرف اگاهانه مواد نیروزا گرفتن که جان جونز تست به سلامت پاس کرده
    مشخص شده بدون اطلاع و قصد و نیتی از مواد نیرو زا استفاده کرده...
    Not on my level

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    سبنثیا کالویو فایتری که یو اف سی خوب براش برنامه چیده بود تست ماریجواناش ، جوابش مثبت اعلام و باید دید چقد محرومش میکننواقعا برام عجیبه ورزشی به این سنگینی میکنن بعد میان کوکایین و ماریجوانا مصرف میکنن ، علاوه بر الکل که یه چیز معمولی هس براشون
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    بله متاسفانه سناریو که گفته بودم گویا بازم درست هست و این عزیزان باز هم در حال ادامه بازی هستند.
    مربی کانر جان کاوناه گفته که مبارزه حبیب و فرگوسن برای کمربند اصلی باشه یا نه بازم کانر قهرمان هست!!!!!
    یعنی دلم میخواد اینا رو از نزدیک ببینم چنان بزنم دهنشون داغون بشه.
    قهرمان هست؟!!!!
    خب میومد از عنوانش دفاع میکرد مردک..... هی قهرمان هست قهرمان هست در آوردی.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    سبنثیا کالویو فایتری که یو اف سی خوب براش برنامه چیده بود تست ماریجواناش ، جوابش مثبت اعلام و باید دید چقد محرومش میکننواقعا برام عجیبه ورزشی به این سنگینی میکنن بعد میان کوکایین و ماریجوانا مصرف میکنن ، علاوه بر الکل که یه چیز معمولی هس براشون
    تازه بازی رو هم باخت
صفحه 5 از 33 نخست ... 3456715 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)