ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 59
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT

1 احتمال ریمچ کانر مک گرگور-نیت دیاز در ufc200 **آپدیت شد**

احتمال ریمچ کانر مک گرگور-نیت دیاز در ufc200 **آپدیت شد**

گویا UFC200 به زودی مین ایونت خود را خواهد شناخت.

طبق گزارش MMAFighting به نقل از چندین منبع، UFC تا نهایی کردن ریمچ کانر مک گرگور و نیت دیاز در دسته وزنی ولترویت برای UFC200 فاصله زیادی ندارد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، UFC به زودی خبر رسمی را اعلام خواهد کرد.
    در حالیکه افرادی چون فرانکی ادگار و جوزه آلدو مدتی است در جستجوی مبارزه با مک گرگور در جولای(UFC200) بودند، اکنون برنامه سازمان برای مک گرگور مبارزه دوباره با دیاز است.

مبارزه بین کین ولاسکز-تراویس برون و گیگارد موساسی-درک برانسن مبارزات ست شده تاکنون برای UFC200 هستند.
    UFC200 در ورزشگاه جدید و 20000 نفری T-Mobile در لاس وگاس برگزار خواهد شد.

آپدیت آریل هلوانی بر ریمچ مک گرگور-دیاز 3/22/2016:

- نه تنها طرفین به صورت شفاهی با این مبارزه موافقت کردن بلکه قرارداد این مبارزه هم نوشته شده(امضا نشده).
    -مبارزه در 170 پوند برگزار میشه چون مک گرگور یه "مرد وحشی" هست.(Wildman). اون داره دیوونه میشه که از نیت در 170 پوند باخته و احساس میکنه که باید برنده میشد، میخواد همون شرایط و قوانین مبارزه اول در این مبارزه هم باشه.
    - این که "مبارزه هنوز تایید نشده و فقط یک شایعه است" درست نیست. وقتی من(آریل هلوانی) خبر احتمال برگزاری این مبارزه رو دادم تنها دلیلم برای اینکه نگفتم "مبارزه رسمیه" این بود که برای UFC احترام قائلم که بهشون اجازه بدم اونا به صورت رسمی مبارزه رو اعلام کنن. تمامی طرفین خواهان این مبارزه هستند.
    - احتمالا اعلام رسمی مبارزه تو همین هفته باشه.

آریل هلوانی: خبرنگار معروف MMAFighting و برنده 6 بار خبرنگار MMA سال
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    دقیقا من یادمه که آقا سهراب حسابی سر ذوق اومده بودن از اینکه کانر داره تو شکم همه میره ولی انگار یک دفعه کلا از فایتر مورد علاقه بنده رو برگردوندن
    دقیقا میشه آدرس بدین کجا من مطلبی نوشتم که سر ذوق اومدم که کانر داره میره تو شکم همه؟! من تمام صحبت هایی که در مورد این مبارزه کردم تو لینک زیر هست

این صحبتی که یکی از دوستان نوشتن:
    "نیت دیاز؟ پس اینطور که معلومه شانس حالا حالاها دست از سر مک گروگر بر نخواهد داشت. کانر برو حاشو ببر"

و این متنی بود که من نوشتم:
    "کانر که داره میره تو شکم همه و همینطور که بارها گفته واسش فرقی نمیکنه با کی مبارزه کنه. بقیه دارن جاخالی میدن.
    همه خواستار مبارزه باهاش بودن حالا که دوس آنجوس مصدوم شده همه جا زدن. فقط یکی دیوونه تر از خودش مبارزه رو قبول کرد(نیت دیاز).
    بی انصافیه جرئتش جز شانس تلقی بشه.
    مطمئن باشین اگه بهش میگفتن با رابی مسابقه بده با همین وزنش مسابقه میداد."
    این در زمانی بود که دینا وایت از بقیه فایترها خواست که با کنسل شدن مبارزه دوس آنجوس با کانر مبارزه کنن و اکثرا شونه خالی کردن.و صرفا گفتم از روی شانس نیست و جرات بالایی داره و همین الانم میگم و اگه جایی غیر این گفتم بفرمایید.

واگه جایی گفتم کانر دیاز رو می بره هم بفرمایید. با اینکه اکثرا تو اون تاپیک نظرشون این بود که کانر نیت رو به راحتی شکست میده. بهتره پستهایی که تو صفحات بعد همون تاپیک زدم رو ببینید تا نظرمو در مورد نیت بدونید.

ضمن اینکه داریم بحث فنی میکنیم. مساله رو برگردوندن یا دوست داشتن فایتر نیست. و من همیشه گفتم کانر کانترهای خوبی میزنه و دید بازی تو مبارزه داره الانم میگم و اگه خلاف این حرفها رو بعد از مسابقه زدم بفرمایید کجا بوده.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/03/21 در ساعت 03:51
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    دقیقا میشه آدرس بدین کجا من مطلبی نوشتم که سر ذوق اومدم که کانر داره میره تو شکم همه؟! من تمام صحبت هایی که در مورد این مبارزه کردم تو لینک زیر هست

این صحبتی که یکی از دوستان نوشتن:
    "نیت دیاز؟ پس اینطور که معلومه شانس حالا حالاها دست از سر مک گروگر بر نخواهد داشت. کانر برو حاشو ببر"

و این متنی بود که من نوشتم:
    "کانر که داره میره تو شکم همه و همینطور که بارها گفته واسش فرقی نمیکنه با کی مبارزه کنه. بقیه دارن جاخالی میدن.
    همه خواستار مبارزه باهاش بودن حالا که دوس آنجوس مصدوم شده همه جا زدن. فقط یکی دیوونه تر از خودش مبارزه رو قبول کرد(نیت دیاز).
    بی انصافیه جرئتش جز شانس تلقی بشه.
    مطمئن باشین اگه بهش میگفتن با رابی مسابقه بده با همین وزنش مسابقه میداد."
    این در زمانی بود که دینا وایت از بقیه فایترها خواست که با کنسل شدن مبارزه دوس آنجوس با کانر مبارزه کنن و اکثرا شونه خالی کردن.و صرفا گفتم از روی شانس نیست و جرات بالایی داره و همین الانم میگم و اگه جایی غیر این گفتم بفرمایید.

واگه جایی گفتم کانر دیاز رو می بره هم بفرمایید. با اینکه اکثرا تو اون تاپیک نظرشون این بود که کانر نیت رو به راحتی شکست میده. بهتره پستهایی که تو صفحات بعد همون تاپیک زدم رو ببینید تا نظرمو در مورد نیت بدونید.

ضمن اینکه داریم بحث فنی میکنیم. مساله رو برگردوندن یا دوست داشتن فایتر نیست. و من همیشه گفتم کانر کانترهای خوبی میزنه و دید بازی تو مبارزه داره الانم میگم و اگه خلاف این حرفها رو بعد از مسابقه زدم بفرمایید کجا بوده.
    دوست عزیز منم دقیقا همین که شما نوشتی رو عرض کردم دیگه ، کجاش خلاف چیزی که شما فرمودین بود ؟
    من گفتم شما فرمودین که کانر دیاز رو شکست میده ؟!
    حالا شاید ذوق رو با کمی شیطنت اغراق کردم ولی شما جرات مک گرگور رو تحسین کردین ، منم اون رو تکرار کردم
    این فکر میکنم بار دوم یا سومه که تو همین تاپیک حرفی که بنده ننوشتم ، نوشته تلقی میشه
    من بازم عرض میکنم به اندازه کافی راجع به شکست کانر حرف زده شد و قرار باشه دوباره همه رو اون هم سر مسابقه ای که هنوز مشخص نیست انجام بشه یا نه تکرار کنیم زیاد جالب نیست
    امیدوارم حالا حالا ها همچین مسابقه ای ست نشه که ما موضوعات جدیدتری برای بحث داشته باشیم
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    1
    سلام من تازه واردم
    از کجا میتونم مسابقه اول aldo با franki edgar رو دانلود کنم ؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiss of death نمایش پست ها
    سلام من تازه واردم
    از کجا میتونم مسابقه اول aldo با franki edgar رو دانلود کنم ؟
    سلام و عرض خوش آمد خدمت شما.
    هر مسابقه ای رو که میخواهین اسمش رو بالای سایت سمت چپ سرچ کنین تا تاپیکش رو براتون بیاره. این مسابقه که مد نظرتونه تو رویداد ufc 156 برگزار شده که تو بخش ویژه ی انجمن هست.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    58
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    سلام.
    این تکنیک نزدیک شدن به حریف رو کانر تو همین مسابقه هم انجام داد. mma مثل بوکس نیست که تو فاصله خیلی نزدیک به حریف وایسی.چون ممکنه زانو و آرنج بخوری و اگه زیادی بچسبه میره تو کلینچ که نیت نشون داد تو کلینچ بهتر از کانر هست.
    ضمن اینکه نباید بوکس نیت رو دست کم گرفت که با حرکات خوب خیلی از ضربات کانر تو راند یک به هوا زده شد. ولی ضرباتی که نیت میزد به هدف میشت.
    داستین پوریر فقط قدش بلند هست ولی سبک داستین پوریر اصلا شبیه نیت نیست. سبک دو برادر تو mma کاملا تک هست.
    کشتی فقط در سرپا کاربرد داره و توی خاک هیچ کاربردی نداره چون پوزیشنهاش کاملا فرق داره و برای مبارزه ساخته نشده برعکس جوجیتسو که کاملا برای مبارزه طراحی شده. حتی تو سر پا هم خیلی از تکنیکهای کشتی توسط جوجیتسو بدل میشن. و تکنیک جوجیتسوی کانر خیلی پایین تر از نیت دیاز هست.
    خوب اگه به نیت دیاز نزدیک نمیشد چطور میتونست بزنش ؟ نیت دیاز یه البو یا زانو هم نداشت مقابل کانر تا اونجایی که یادمه .. کلا وقتی قدت از حریف کوتاه تره باید بچسبی بهش .. ضما چطور میتونی فاصله ای که کانر با نیت داشت با فاصله ای که دو تا بوکسر با هم دارن مقایسه کنی !!! تو بوکس وقتی میچسبی یکی دو قدم کوتاه باش فاصله داری
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط siaavshbehzada نمایش پست ها
    خوب اگه به نیت دیاز نزدیک نمیشد چطور میتونست بزنش ؟ نیت دیاز یه البو یا زانو هم نداشت مقابل کانر تا اونجایی که یادمه .. کلا وقتی قدت از حریف کوتاه تره باید بچسبی بهش .. ضما چطور میتونی فاصله ای که کانر با نیت داشت با فاصله ای که دو تا بوکسر با هم دارن مقایسه کنی !!! تو بوکس وقتی میچسبی یکی دو قدم کوتاه باش فاصله داری
    کجا نوشتم نباید نزدیک میشد؟
    نوشتم کانر تو این مبارزه هم به نیت نزدیک میشد ولی نیت با جابجایی و هد موو هاش از ضرباتش فرار میکرد.
    منم گفتم فاصله ای که تو mma هست نمی تونه مثل بوکس باشه. و دو حریف از هم فاصله بیشتری دارن.
    ویرایش توسط sohrabb : 2016/03/22 در ساعت 12:52
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    من توی چند سایت دیدم که برای یو اف سی 200 مبارزه احتمالی سی ام پانک و میکی گال رو زدن!
    باید دید که چقدر احتمالش هست!
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    من توی چند سایت دیدم که برای یو اف سی 200 مبارزه احتمالی سی ام پانک و میکی گال رو زدن!
    باید دید که چقدر احتمالش هست!
    توی اخرین مصاحبه ای که انجام داده گفته با میکی گال مسابقه میده ولی زمان مشخص نکرده و اینم لینک مصاحبه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط matter466 نمایش پست ها
    احتمال ریمچ کانر مک گرگور-نیت دیاز در ufc200 **آپدیت شد**
    آقا راستی این عکس خداست !
    کسی بهش اشاره ای نکرد
    دوستمون هوشمندانه انتخاب کردن

این عکس رو هم مشاهده کنید ، مربوط به همین مسابقه قبلی :

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    1,258
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    آپدیت آریل هلوانی بر ریمچ مک گرگور-دیاز:

- نه تنها طرفین به صورت شفاهی با این مبارزه موافقت کردن بلکه قرارداد این مبارزه هم نوشته شده(امضا نشده).
    -مبارزه در 170 پوند برگزار میشه چون مک گرگور یه "مرد وحشی" هست.(Wildman). اون داره دیوونه میشه که از نیت در 170 پوند باخته و احساس میکنه که باید برنده میشد، میخواد همون شرایط و قوانین مبارزه اول در این مبارزه هم باشه.
    - این که "مبارزه هنوز تایید نشده و فقط یک شایعه است" درست نیست. وقتی من(آریل هلوانی) خبر احتمال برگزاری این مبارزه رو دادم تنها دلیلم برای اینکه نگفتم "مبارزه رسمیه" این بود که برای UFC احترام قائلم که بهشون اجازه بدم اونا به صورت رسمی مبارزه رو اعلام کنن. تمامی طرفین خواهان این مبارزه هستند.
    - احتمالا اعلام رسمی مبارزه تو همین هفته باشه.

آریل هلوانی: خبرنگار معروف MMAFighting و برنده 6 بار خبرنگار MMA سال
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 59

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)