ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

1 خبرهای جدید از ufc

آلیستر اوریم : کین ولاسکز لیاقت رنک شماره 2 را ندارد !

مشخصه که اوریم به شدت خودش رو سزاوار تایتل شات می دونه و اعتقاد داره باید خیلی زود اون رو بگیره ، این هم اظهار نظر اخیر اوریم :

فکر کنم که مبارزه بعدی من واسه کمربند قهرمانی باشه ! تقریبا ازش مطمینم . همونطور که میدونید 4 پیروزی پشت سر هم رو به دست آوردم ، چیزی که کس دیگه ای در حال حاضر در اختیار نداره .حتما میخواید از ولاسکز نام ببرید ، اما اون از یه باخت میاد ولی هنوز شماره 2 حساب میشه .چیزی که اصلا من درکش نمی کنم ! علاوه بر این آخرین پیروزی که داره مربوط به 3 سال پیش ه ، یعنی سال 2013 . بنابر این بازم میگم من متوجه نمی شم چطور هنوز شماره 2 اختصاص به اون داره ؟ به هر حال من آدمی نیستم که به اعداد اهمیت بدم .

بازگشت مک گرگور به UFC

امروز دانا وایت و کانر مک گرگور قهرمان featherweight توی ضیاف شامی با هم دیدار کردند تا برنامه کانر برای آینده اش توی UFC و انتخاب حریف احتمالی بعدی مشخص بشه . چند لحظه پیش هم ویدویی از این رویداد منتشر شد و بر این قرار صحه گذاشت . چیزی که مشخص ه تمایل مک گرگور برای ادامه فعالیت توی UFC هستش و مشخصا اگر دوباره اتفاق عجیبی نیفته باید شاهد بازگشت مک گرگور به اکتاگان باشیم . هر چند مطمینا اون از رویداد بزرگ UFC 200 کنار گذاشته شده و در این ایونت مهم مبارزه نخواهد کرد . گویا وایت شخصا به استقبال کانر رفته و به محض دیدن همدیگه رو در آغوش گرفتند ولی این در آغوش گرفتن گویا مقداری تهاجمی گزارش شده ( من نمیدونم چجوری میشه همدیگه رو تهاجمی بقل کرد!) و هر دو لبخند زنان از پله های هتل بالا رفتند و در یک ضیافت شام خصوصی که 2 ساعت هم طول کشیده با هم صحبت کرده اند .
    اینم لینک ویدیدیو:

<div id="14636750368755146"><script type="text/JavaScript" src="http://www.aparat.com/embed/PXBl2?data[rnddiv]=14636750368755146&data[w]=640"></script></div>

مشخص شدن کو مین ایونت رویداد UFC 201

با اعلام UFC قهرمان دسته flyweight دمیتریوس جانسون بار دیگر برای تایتل دیفنس برابر مدعی شماره هشت این دسته یعنی ویلسون ریس قرار میگیرد و این مسابقه در کو مین ایونت UFC 201 برگزار خواهد شد . دمیتریوس جانسون با رکورد 1-2-24 هنوز در دسته مگس وزن شکستی رو متحمل نشده و 10 پیروزی پیاپی را یدک می کشد که شامل پیروزی با ناک اوت در برابر هنری سخودو در UFC197 میشود . بدون شک مایتی موس یکی از بهترین pound-for-pound در کل دنیای MMA می باشد و به نظر میرسد هربار و به مرور عملکرد او ارتقا نیز می یابد .
    از سوی دیگر ویلسون ریس( 6-20 ) با پیروزی بر Dustin Ortiz پای به این میدان بزرگ میگذارد .

سایبورگ خطاب به UFC : ذهن طرفدارانم را به هم نریزید و دستکاری نکنید !

گویا سایبورگ از اخبار و شایعاتی که پیرامون مبارزه آینده اش منتشر می شود راضی نیست ، متن صحبت های سایبورگ :

من یه قهرمان و مبارز دسته 145 پوند هستم . اما UFc همچین دسته ای نداره ،خیله خب باشه ! اما اونا حق ندارن دسته من رو زیر سوال ببرن و ذهن طرفدارانم رو دست کاری کنند. من توی مبارزه بعدیم از کمربندم دفاع میکنم ! من ثابت کردم که میتونم توی 140 پوند هم مسابقه بدم . البته خیلی سخته که خودم رو به 140 پوند برسونم . من روزی 3 بار تمرین میکنم و به زودی قراره که توی یه فیلم مستند اون رو به صورت آنلاین قرار بدم تا همه ببینن . توی مبارزه آخرم من نمیتونستم کمربندم رو با خودم به اونجا ببرم و این چیزه ممنوعی بود !همونطور که می دونیدInvicta FC President یعنی شانون کناپ اعلام کرده که سایبورگ بعد از UFC 198 به اونجا بر میگرده و از کمربندش دفاع میکنه ! حالا این وسط طرفدارا واقعا موندن اگر اینطوره پس قضیه این مبارزه ای که برای 30 جولای برای UFC FIGHT Pass اعلام شده دیگه چیه !؟
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    حریف جانسون کیه ؟ مثل اینکه میخوان به زور هم که شده رکورد اندرسون رو بشکونن بابا میزاشتید با بناویدز مبارزه کنه
    الیستار هم یه جورایی حق داره الان به همراه میوچیچ و ارلوفسکی بیشتر از همه سنگین وزن ها مبارزه داشتن اما بالاخره کین ولاسکز جدی ترین رقیبش مصدومیت هست که اگه بتونه یکم اماده باشه بدون شک یکی از خطر ناک ترین فایترها تو کل mma میشه . یکی ولازکز و یکی کروز خیلی مصدوم میشن و واقعا حیفه که این دوتا دور از مبارزات باشن
    اگه کانر برگرده تو دسته خودش میخواد مبارزه کنه یا یه وزن دیگه ؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    متشکرم بابت اخبار،
    درباره دیمیتریوس جانسن نمیدونم قراردادش چند فایت در سال داره اما در حال حاضر در وزن خودش کسی حریفش نیس. درباره بنویدز هم که دوستان گفتن خب دوبار باهاش مبارزه کرده و شکستش داده، شاید بار اول اسپلیت بود، اما بار دوم انصافا بی حرف و حدیث با ناک اوت در راند اول.
    به هر حال حتی اگر عاشق اندرسون سیلوا هم باشیم باید قبول کنیم که در حال حاضر در این وزن مایتی ماوس بی رقیبه و شکستن رکورد اندرسون سیلوا براش کار سختی نیست.
    امیدوارم هرچه سریعتر این اتفاق بیوفته تا جانسن بره وزن بالاتر و کمی رخوت فلای ویت شکسته بشه.
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    دقیقا همنطوره که میگید تو این وزن کسی جلودار ماوتی ماوس نیست ولی اگه یه دور مسابقات اندرسون رو نگاه کرده باشید اندرسون در بین تایتل دیفنس هاش سه تا مسابقه تو دسته لایت هوی ویت هم داشته ولی با این سرعتی که جانسون گرفته حتی بعد از شکستن رکورد اندرسون ول کن قضیه نمیشه و ادامه میده برای همینه که فروش ایونت هایی که دیمیتریوس مین ایونتر بوده خیلی پایین هست و مسولین سازمان سعی کردن که اونو تو مسابقه کو مین ایونت بزارن
    در مورد بناویدز بعد باخت سهودو فعلا بهترین گزینه هست
    ولی باید صبر کرد شاید همین فایتر بتونه به تسلط همه جانبه دیمیتریوس تو این دسته ?ایان بده
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    ویلسون ریس برزیلی کمربند مشکی جوجیتسو خود را از استاد Roberto Godoi دریافت کرده ، زمانی که کمربند قهوه ای داشت در سال 2004 توانست قهرمان جوجیتسو جهان شود .
    ریس اولین و تنها قهرمان EliteXC خروس وزن در سال 2008 است . او در Levittown, Pennsylvania جوجیتسو آموزش می دهد . وی قبلا در کمپانی بلاتور مبارزه میکرد .
    این هم رکورد مسابقات حرفه ای ایشون :

Res. Record Opponent Method Event Date Round Time Location Notes
    Win 20–6 Decision (unanimous) January 30, 2016 3 5:00 , United States
    Loss 19–6 Decision (unanimous) May 30, 2015 3 5:00 , Brazil
    Win 19–5 Submission (arm-triangle choke) October 25, 2014 1 3:28 , Brazil <small style="font-size:85%;">Catchweight (128 lbs) bout; Jorgensen missed weight.</small>
    Win 18–5 Decision (unanimous) August 23, 2014 3 5:00 , United States <small style="font-size:85%;">Flyweight debut.</small>
    Loss 17–5 Decision (split) February 15, 2014 3 5:00 , Brazil
    Win 17–4 Decision (unanimous) September 21, 2013 3 5:00 ,
    Win 16–4 Owen Roddy Submission (rear-naked choke) Cage Warriors 50 December 8, 2012 3 1:38 , Scotland
    Win 15–4 Billy Vaughan Submission (arm-triangle choke) Matrix Fights 7 October 26, 2012 1 3:28 , United States
    Win 14–4 Cody Stevens Decision (unanimous) Matrix Fights 6 July 13, 2012 3 5:00 , United States
    Win 13–4 Bruno Menezes Submission (rear-naked choke) WFE 11 - Platinum December 16, 2011 1 3:20 , Brazil <small style="font-size:85%;">Won the WFE Bantamweight Championship.</small>
    Loss 12–4 KO (flying knee and punches) September 24, 2011 2 1:02 , United States <small style="font-size:85%;">Bellator Season 5 Bantamweight Tournament Quarterfinal.</small>
    Loss 12–3 KO (punches) April 16, 2011 3 3:29 , United States <small style="font-size:85%;">Bellator Season 4 Featherweight Tournament Semifinal.</small>
    Win 12–2 Zac George Submission (rear-naked choke) March 19, 2011 1 2:09 , United States <small style="font-size:85%;">Bellator Season 4 Featherweight Tournament Quarterfinal.</small>
    Win 11–2 Decision (split) October 21, 2010 3 5:00 , United States
    Loss 10–2 Decision (unanimous) May 13, 2010 3 5:00 , United States <small style="font-size:85%;">Bellator Season 2 Featherweight Tournament Semifinal.</small>
    Win 10–1 Shad Lierley Submission (rear-naked choke) April 15, 2010 3 3:33 , United States <small style="font-size:85%;">Bellator Season 2 Featherweight Tournament Quarterfinal.</small>
    Win 9–1 Dwayne Shelton Decision (unanimous) Locked in the Cage 1 November 20, 2009 3 5:00 , United States <small style="font-size:85%;">Won the Extreme Force Featherweight Championship.</small>
    Win 8–1 Roberto Vargas Decision (split) June 5, 2009 3 5:00 , United States
    Loss 7–1 Decision (unanimous) May 8, 2009 3 5:00 , United States <small style="font-size:85%;">Bellator Season 1 Featherweight Tournament Semifinal.</small>
    Win 7–0 Decision (unanimous) April 10, 2009 3 5:00 , United States <small style="font-size:85%;">Bellator Season 1 Featherweight Tournament Quarterfinal.</small>
    Win 6–0 Decision (unanimous) September 26, 2008 5 5:00 , United States <small style="font-size:85%;">Won the inaugural .</small>
    Win 5–0 Decision (unanimous) July 26, 2008 3 5:00 , United States
    Win 4–0 Justin Robbins Submission (rear-naked choke) May 31, 2008 1 4:06 , United States
    Win 3–0 Submission (arm-triangle choke) January 25, 2008 2 1:15 , United States
    Win 2–0 Diego Jimenez Submission (rear-naked choke) CITC: Fearless Fighters Return October 6, 2007 1 2:00 , United States
    Win 1–0 Baba Shigeyasu Decision (unanimous) Extreme Challenge 81 July 28, 2007 3 5:00 , United States

متشکرم بابت اخبار

خواهش میکنم دوست عزیز
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    در مورد کانر هم بگم هنوز هیچی معلوم نیست ، این دیدار بیشتر واسه این بوده که یجورایی از کانر دلجویی بشه ، اما شایعات میگه که بعد باخت کانر به دیاز وایت به شدت تمایل داره کانر از کمربندش جلوی آلدو یا ادگار دفاع کنه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    چه عجب وایت این ایده رو مطرح کرد که کانر باید از عنوانش دفاع کنه
    تو کنفرانس مطبوعاتی ادگار گفت که الان این کمربند موقت هست ولی بعد نیومدن کانر تبدیل به کمربند اصلی میشه !!!!
    اصلا اگه کانر برگرده باید دید که میخواد تو همین دسته ادامه بده یا دسته های بالاتر هستن که جذابیتشون بیشتر هست برای شخص کانر
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مک گرگور علارغم شلوغ کاریاش آدم باهوشیه ! شما مطمین باش هر فایتر دیگه ای بود اونم با اون حرکتی که کانر زد و نیومد کنفرانس وایت دیگه آدم حسابش نمیکرد . چه برسه به اینکه شخصا بره استقبالش ! حتی جایی خوندم دم هواپیما رفته ! دانا وایت به مغرور بودن معروفه و چیزیه که همه ازش خبر دارن ولی بازم داره واسه کانر بلیط میسوزونه چون ارزشش رو داره ! کانر = پول . در نتیجه وایت هم که آدم باهوشیه این رو میدونه ! از طرفی کانر توپ رو انداخت تو زمین وایت ! یعنی رسانه ها و طرفدارا رو بسیج کرد که به سازمان فشار بیارن . نتیجه اش هم این که دو ساعت با هم شام خوردن . شما به من بگید چند تا فایتر وجود دارن که وایت باهاشون قرار خصوصی شام بزاره ؟
    نکته دیگه اینه کانر به این راحتی ها بیخیال کمربندی که به سختی گرفتتش نمیشه . یعنی حتی اگه نخواد تو اون دسته دیگه مبارزه کنه حالا حالا ها بقیه رو سر میدون ! مثل کاری که تا الان کرده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    فعلاً که خبر محتمل تر از دفاع کمربند، ریمچ با دیاز برای ufc 202 هستش

انگاری قراره که رویدادی در دوبلین برگزار شه و اونجا کانر از کمربندش دفاع کنه.

.................................................. .................................................. .......................

این اووریم هم دوباره دوتا برد با اون فرارهای مسخرش آورده، دم درآورده! کین مصدوم با کتف شکسته هم بیاد، اووریم حریفش نمیشه!

ای کاش اون شب دوس سانتوس آماده بود و از خجالتش در میومد! البته داور هم به کمکش اومد و فایت رو زود تموم کرد!

بقیه فایتهاش هم نلسون و استروو رو برده که همه اینا رو میبرن! یه آرلوفسکی میمونه که با توجه به افتضاحی که جلو میوچیچ به بار آورد، باختش جلو اووریم دور از انتظار نبود.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)