ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

اولین چلنجر برای تایرون وودلی؛ دیاز / سنت پیر / تامسون

مشکل
    مارک هانت با تست خارج از رقابت
    برای مارک هانت براک لزنر سومین حریف پشت سرهمی بوده که آزمایش دوپینگ قبل یا بعد از مبارزه اش مثبت در آمد.
    البته فرانک میر و آنتونیو سیلوا به او باخته بودند.
    مسئول امور ضد دوپینگ یو اف سی، جف نوویدزکی ظاهرا با هانت مذاکرات مثبتی داشته اما همینطور که مشخصه هانت هنوز ناراضی هستش،
    او حتی طبق پست دیگری که در شبکه های اجتماعی ارسال کرده از دادن تست خارج از مسابقه سر باز زده.
    وقت منو با آزمایش مزخرفتون تلف نکنید باشه، اصلا چرا آزمایش میگیرید وقتی شما لعنتیا کاری براش انجام نمیدید،
    تست خارج از رقابتتون رو بگیرید بکنید... عجب احمقایی.

تست خارج از رقابت، اینا رو چه کوفتی نشئه کردن
    شما در مورد متقلب های کثیف دیگه هیچ غلطی نمی کنید و میخواید منو آزمایش کنید،
    usada آزمایشتون رو بگیرید بکنید...

افزایش تعداد آزمایشات ضد دوپینگ در یو اف سی
    طبق گفته های جف نوویدزکی به احتمال قوی در آینده شاهد کشف مبارزان دوپینگی بیشتری خواهیم بود.
    در ربع سوم سال 2015 وقتی برنامه آژانس ضد دوپینگ آمریکا آغاز شد، از 50 مبارز 81 آزمایش گرفته شد.
    در ربع چهارم، این رقم به 272 آزمایش از 131 مبارز افزایش یافت.
    امسال در ربع اول 450 آزمایش از 286 مبارز و در ربع دوم 535 آزمایش از 326 مبارز صورت گرفت.
    در حالی که یک ماه و 3 روز از ربع سومی که درش هستیم می گذرد،
    سایت USADA لیست 161 آزمایش از 141 ورزشکار را منتشر کرده.
    نوویدزکی اظهار داشته که تعداد آزمایشات این ربع به رقم 700 خواهد رسید.

مکگرگور هنوز تحت تاثیر مرگ مبارز پرتغالیست
    کانر مکگرگور در مورد اتفاقی که برای مبارز پرتغالی Joao Carvalho پیش آمد و دو روز بعد فوت کرد صحبت های جدیدی کرده.
    کاروالهو 20 دقیقه پس از اتمام مبارزه با هم تیمی مکگرگور حالش بد شد به بیمارستان منتقل شد و 48 ساعت بعد درگذشت.
    مکگرگور به خانواده کاروالهو برای اتفاق ناراحت کننده ای که پیش آمد ابراز همدردی کرده بود
    و او الان هم با گذشت سه ماه از این ماجرا همچنان تحت تاثیر این واقعه است.
    اوضاع خرابیه. اون مبارزه رو فقط تماشا نکردم. به تمرین آدمی کمک کردم تا یه کسی رو بکشه، و بعد یه نفر مرد.
    این بازی خطرناکی هستش. مردم میگن یه ورزشه اما مبارزست. فقط مطمئن میشم که من این نیستم.
    لعنتی، هنوز باورم نمیشه اون پسر مرده.

یو اف سی میخواهد نیت دیاز از صحنه بره بیرون !
    نیت دیاز در برنامه Exchange اظهار داشته که یو اف سی دوست ندارد او را به عنوان پیروز مبارزه ببیند
    و اینکه همین در یو اف سی 202 به وی انگیزه مبارزه خواهد داد.
    اولین بار که ثبت شد (ufc200) اینطوری بود:
    "اونا میخوان که فورا برگردم اونجا و سعی کنن پیروزی رو پس بگیرن و دوباره منو وجین کنن" همچین حسی میداد.
    اینجوری بودم:
    "میشه برای هشت ماه آروم بگیرم، محبوبیت جمع کنم، نمایشی بدم، برم تعطیلات و هرکاری که باید انجام بدم؟"
    اونا اینجوری بودن: " نه ما اینو میخوایم " گفتم چرا اینقدر سریع؟ حالا هرچی...
    بعد قرارداد آماده شد... واو اون پرداختی و این پرداختی توی همچین زمان کوتاهی، نمیتونم ازش بگذرم بزن بریم سراغش.
    اما اینجوری حس کردم که این آدما میخوان خیلی سریع هرسم کنن، آرزو دارن ببازم.
    بسیارخب، بهتره آرزو کنن ببازم، چون این دفعه اگه ببرم، همه چی رو واقعا میگیرم.

نقشۀ ادی آلوارز برای یو اف سی 202
    ادی آلوارز قهرمان دسته سبک وزن برای حضور در یو اف سی 202 بلیط هواپیما رزرو کرده و هدف اصلیش سفر کاریست نه سرگرمی.
    آلوارز در برنامه UFC Tonight گفت:
    برای یو اف سی 202 یه سر میرم وگاس و سعی میکنم با برنده کانر و دیاز مبارزه راه بندازم،
    این دوتا بخشی از یه سیرک هستن و منم میخوام بخشی از این سیرک باشم.
    قهرمان سابق بلاتور، طی آخرین مبارزه اش برای قهرمانی رافائل دوس آنجوس را در راند اول شکست داده.

ادامه جنگ لفظی خبیب نورماگومداو - تونی فرگوسن و مبارزه بعدی آنها
    نورماگومداو:
    این فرگوسن ابله در مورد آزمایشات دوپینگ من اظهار نگرانی کرده.
    احمق جان، من 11 بار آزمایش دادم و 11 بار آژانس ضد دوپینگ شجاعت بیش از حد توی نمونه ام پیدا کرده،
    برخلاف چشمای وحشت زدت که وقتی شخصا همدیگه رو دیدیم پنهانش کرده بودی.
    البته طبق برای نورماگومداو و فرگوسن هر کدام شش آزمایش ثبت شده.
    با توجه به ثبت مبارزۀ رافائل دوس آنجوس و تونی فرگوسن برای ماه نوامبر در مکزیکو،
    شایعاتی است که خبیب نورماگومداو بدون شکست بالاخره فرصت قهرمانی بگیره و ادی آلوارز را به چالش بکشه.

گزیده مصاحبه کارلوس کاندیت در برنامه MMA Hour + ویدیو
    بعد از یو اف سی 195 و باختِ رای نزدیک در مقابل رابی لاولر، کاندیت خواهان مبارزه مجدد با قهرمان یا نیک دیاز بود
    اما در نهایت به مبارزه با دمین مایای در اوج رسید که اواخر آگوست برگزار میشود.
    کاندیت در مورد ادامه فعالیت و دلیل قبول مبارزه با مایا گفت:
    چندتا دلیل داره. اولین و مهمترین، فکر میکنم هنوز توی این ورزش یه ذره وقت دارم.
    هنوز درونم مبارزاتی هستش، عاشقشم، عاشق کارمم. مورد علاقمه. از اینجا زندگی می سازم.
    این کارمه. چک هارو باید پرداخت کنم، بچه هام رو باید غذا بدم.
    اگه فرصتی پیش بیاد و یه چیز اغواکنند باشه، تصمیم گرفته شده " بسیارخب قبولش میکنم".
    مبارزه با مایا، مبارزۀ دشواریه. اون برای هرکسی مبارزه سختیه، اما غیر از این، منو برمیگردونه به رقابت قهرمانی.
    دمین مایا رو شکست میدم، حس میکنم کانتندر اولم و به موقعیت برمیگردم تا دوباره کمربند رو ببندم دور کمرم.
    از ایده مبارزه باهاش خوشم میاد، اون یکی از بهترینای دنیاست. سبک گول زننده ای داره. بدون شک یه چالشه.
    برای حل کردن پازل سختی میشه، اما دوست دارم خودمو به چالش بکشم.
    یکی از دلایل این بود که مهارتها و توانایی هام رو در مقابل مبارزای سطح جهانی دیگه به کار بگیرم.
    دمین مایا بدون شک یه مبارز در سطح جهانیه.
    کاندیت درباره تغییر زمان مبارزه از یو اف سی 202 به یو اف سی در فاکس 21 گفت:
    از اینکه تاریخ جدید 5 راندی و مین ایونت هستش خوشم اومد. احساس میکردم که این مبارزه باید رویداد اصلی باشه.
    202 کارت بزرگی بود اما ما حتی ضمیمه رویداد اصلی هم نبودیم. از بالا سومی بودیم، لزوما از این خوشم نیومد.
    بعد برای تمرین یک هفته بیشتر داشتم، این مبارزه اعلام دیرهنگام نبود اما خیلی هم به موقع نبود.
    باید به کمپ میرفتم و فورا کار میکردم. این یه هفته اضافه بهم داد تا بیشتر کار کنم.
    کاندیت در مورد اینکه شاید مبارزه 5 راندی به نفع مایا شده باشه گفت:
    می تونه 5 راند دمین مایا رو پشتم باشه و توی موقعیت جوجیتسو سلطه کنه، ممکنه... یا اینکه مبارزه خیلی سریع و شدید تموم بشه.
    مایا برای بردن مبارزات به ریشه اش برگشته و توانسته با کنترل موقعیت ها و استفاده از جوجیتسو به موفقیت هم برسه.
    کاندیت در اینباره گفت:
    اون دست کم گرفته شد ولی مبارز فوق العاده ای هستش، احتمالا و استعدادا میتونه کانتندر شماره 1 باشه،
    اما قضیه اینه که سبک مبارزش تماشاگر پسند نیست. مبارزه نمیکنه. میره اونجا و گرپلینگ انجام میده،
    فقط چندتا مبارزه معدود بوده مثلا دربرابر کریس وایدمن که یه ذره پرتاب داشت.
    اما توی مبارزه های آخریش، خیلی ایمن بازی کرده. وقتی با گانر نلسون مبارزه کرد و شکستش داد کنار قفس بودم.
    گانر سرپا مقابل قفس بود، مبارزه رو باخته بود. دمین مایا این فرصت رو داشت تا کار رو تموم کنه. یه چندتایی ضربه پرتاب کنه.
    استرایکش خیلی کمه. استرایکر خوبیه اما بازم... توی اون موقعیت و فرصت می تونست مثلا یه خودی نشون بده که من اینجام،
    همیشه مبارز خسته کننده نیستم اما ایمن بازی کرد و داره بازی میکنه.
    به همین خاطره که با وجود رنکینگ و احترام پیش ولتروزن ها اونجایی که باید باشه نیست.
    شدیدا بهش احترام میذارم. به همه کسایی که مقابلشون رقابت میکنم احترام میذارم.
    به عنوان تماشاگر، سبک سرگرم کننده ای نیست.
    هدفم اینه که این آدم رو مجبور کنم مبارزه کنه. اینو یه مبارزه هیجان انگیز میکنم.
    کاندیت در مورد خطرات مبارزه گفت:
    هر کدوم از مبارزات می تونه آخرین مبارزمون باشه، این کار خطرناکیه. سایبورگ رو با اون آسیب دیدگی بدجور دیدید.
    هر کدوم از این مبارزات می تونه آخریمون باشه. ورزش خطرناکیه. خیلی وقته داخلشم. یه احتماله. هرچیزی محتمله.
    فکر نمی کنم این آخرین مبارزه ام بشه، اما کی میدونه؟

اولین چلنجر برای تایرون وودلی؟ دیاز، سنت پیر یا تامسون + ویدیوها
    تایرون وودلی، تازه قهرمان ولتروزن، بلافاصله پس از مبارزه با رابی لاولر خواستار مبارزه با نیک دیاز یا جورج سنت پیر شد.
    تایرون وودلی:
    دوست دارم در یو اف سی 202 باهاش مبارزه کنم، میدونم برادرش اونجا مبارزه میکنه، فکر میکنم لیاقتش رو داره.
    اون آدمی هستش که خیلی وقته توی این ورزش بوده. تماشاگرای خیلی زیادی رو جذب کرده، کلی پی پی وی فروخته،
    خب چرا روی یه کارت بزرگ با کانر و برادرش نذاریمش؟ میدونم تمریناتش رو از قبل تر شروع کرده.
    وودلی همچنین طی مصاحبه ای درخواست مبارزۀ استیون تامسون را قبول نکرد و دوست داشت که مبارزه تامسون و لاولر شکل بگیرد،
    چون وقتی وودلی به عنوان حریف لاولر انتخاب شده بود، تامسون گفته بود که هوادارن دوست دارند مبارزه او را با لاولر ببینند و این مبارزه جذاب تر است.

نیک دیاز هم بعد از اتمام دوره محرومیت 18 ماهه به خاطر مصرف ماریجوآنا
    برای قبول فرصت قهرمانی در یو اف سی 202 پیشنهاد بهتری میخواهد که نتواند رد کند.
    دیاز گفت:
    تمام مبارزاتش رو دیدم و اون کارایی که انجام میده من انجام نمیدم چون اون چیزا رو توی تمرین انجام نمیدم،
    پس اگه اونجوری باید پیش بره نگاه میکنیم چطوری درمیاد.
    اگه پیشنهادی کنن که نتونم رد کنم. اما شک دارم اون اتفاق بیفته. الان منو ببینید، هیچی لازم ندارم.
    به هیچ کس بدهکار نیستم. به هیچکس هیچ کوفتی بدهی ندارم.

وودلی در واکنش به گفته های نیک دیاز:
    حرفاش معنی نداشت، میخواست با بهترین مبارزه کنه، من طلا رو دارم. اما طلا رو نمیخواد، بدون طلا پی پی وی می سازه.
    به نظرم نیک دیاز یه مبارز عالیه. اگه متوجه شده بود که در واقع بهش اعتبار دادم و میخواستم باهاش مبارزه کنم
    چون یکی از بهترینای ولتروزن تاریخ این ورزشه، فکر میکنم خیلی متفاوت جواب میداد.
    اما همونطور که نشون داد، آی کیو خارج از مبارزش خیلی بالا نیست.
    گمونم ممکنه این فرصت رو پیدا کنم تا با جورج سنت پیر مبارزه کنم، که پرداخت بزرگ تری میشه،
    اونم می تونه برای یه کمربند غیرپلاستیکی مقابل یه کس دیگه مبارزه کنه. شاید از یه عدد 7 رقمی گذشته باشه.
    وودلی از زمان استرایکفورس میخواسته با نیک دیاز مبارزه کنه.

دیاز در واکنش به صحبت های وودلی این پست و ویدیو را ارسال کرده:
    پاسخ وودلی در بخش کامنت ها:
    نیک تو قبل از اون مبارزه رفته بودی. بعد از مبارزه دیلی رفتی. اون و جوردن مین رو قبل از این مبارزه برده بودم و برای تی آر تی هم مثبت شده بود.
    آخرین برد تو کی بود؟ همه کاری که میکنی باختن مبارزه و تعلیق شدنه، بعد در مورد پول کافی درآوردن شکایت میکنی.
    سعی میکردم بهت چیزی برسه چون بهت احترام میذارم و احساس میکنم لیاقت پرداختی بزرگ رو داری،
    اما تو یه چیز 7 رقمی رو به باد دادی. اونقدر نشئه ای که حتی متوجهش نشدی. جی اس پی فهمید و اون پول رو درمیاریم.
    جی اس پی برای مبارزه با وودلی ابراز علاقه کرده و جالبه که با وجود گذشت سه سال از رفتنش، در یک سایت قم... شانس پیروزی بیشتری کسب کرده.
    Spoiler: show

yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    یعنی مسابقه جی اس پی و وودلی قطعیه؟
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsp نمایش پست ها
    یعنی مسابقه جی اس پی و وودلی قطعیه؟
    نه هیچی رسما اعلام نشده، فقط خود وودلی گفته به مسابقه جی اس پی نزدیک تره و یو اف سی داره روش کار میکنه طبق گفته خودش

yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت

عضو انجمن
    62
    مبارز مورد علاقه YvesEdwards_Headashot
    اینجوری ک نمیشه هرکی قهرمان باشه با هرکی دلش خواست فایت کنه. بنظر من تایتل حق تامپسون هستش حتی در مقابل لاولر هم باید تایتل رو به واندربوی میدادن نه ب وودلی
    این نیت دیازم ی برد آورده خیلی دور برداشته اصلا هیچی از مصاحبش نفهمیدم الکی الکی اومدی تو مین ایونت و پول زیادی داره گیرت میاد که همش هم بخاطر کانر هستش این کجاش بده هی همش میگی همه چی رو میگم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    69
    مبارز مورد علاقه Alan_Omer_Headshot
    تایتل شات باید برسه به تامپسون چون حقشه. اما مدیران و تصمیم گیران یو اف سی به حق کاری ندارن و فقط پول بیشتر و فروش بیشتر براشون مهمه.
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    41
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    امیدوارم نیت برای بار دوم کانر رو ببره وافعا دیاز ها فایتر های جالبی هستن!
    الوارز هم اگه به خبیب بخوره هیچ شانسی نداره پس بهتره فعلا شاد باشه
    حیف کاندیت که به لاولر ترجیح داده شد واقعا فایتر خوبیه با این همه مبارزه هنوز هم انگیزه رو میشه درش دید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    حق با شماست ولی اگه یادتون باشه سنت پیر بعد از برد جانی هندریکس کمربندو واگذار کرد و الان تایتل شات از کمپانی طلبکاره.اگه این مبارزه رو بهش بدن نا حقی نشده.تامپسون میتونه وایسه و با برنده اینا بازی کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط borosli نمایش پست ها
    تایتل شات باید برسه به تامپسون چون حقشه. اما مدیران و تصمیم گیران یو اف سی به حق کاری ندارن و فقط پول بیشتر و فروش بیشتر براشون مهمه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    حبیب اصلا بوکسور خوبی نیس و این نقطه ضعفشه.بعید میدونم خبیب بتونه پیروز بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط xsector78 نمایش پست ها
    امیدوارم نیت برای بار دوم کانر رو ببره وافعا دیاز ها فایتر های جالبی هستن!
    الوارز هم اگه به خبیب بخوره هیچ شانسی نداره پس بهتره فعلا شاد باشه
    حیف کاندیت که به لاولر ترجیح داده شد واقعا فایتر خوبیه با این همه مبارزه هنوز هم انگیزه رو میشه درش دید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام نیت تا قبل از اینکه با کانر مبارزه کنه هیچی نبود و کسی بهش اهمیت نمیداد بعد از مبارزه با کانر سرزبونا افتاد . نیت همه چیزش از کانره و هیچی از خودش نداره امیدوارم که کانر بتونه نیت رو شکست بده و اونو به همون جایگاه اصلیش که قبلا داشت و با اون حقوقهای ناچیزی که میگرفت برگردونه و برای همیشه خاموش بشه تا بدونه بدون کانر هیچی نبوده و نیست و اینقدر بلبل زبونی نکنه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    378
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    دانا وایت باید خودش با مارک هانت صحبت کنه..هانت بی حق نمیگه با 3 تا حریف مسابقه بده بعدم 3تاشون دوپینگی... اگه میخوان ورزش پاک کنن خیلی راه زیاد مونده اما لاقل میشه با خطا کارا شدت به خرج بدن...

اما نیت دیاز همیشه رک بوده و هر چی به ذهنش میاد چه درست و چه غلط میگه.....با اینکه نیت و کانر واسم شخصا محبوبن اما امیدوارم این بار کانر ببره و گرنه اخرین میخ تابوت کانر توسط نیت دیاز زده میشه.کانر از بازی تو فیلم گذشت کلی پول خرج کرده تا کمپش تو وگاس بیاره از همه چی زده تا ببره.باخت کانر تموم ذهنیت مردم عوض میکنه..اما اگه دیاز ببره یا ببازه زیاد فرقی نکنه چون دیاز دنبال پوله و بعد مبارزه با کانر فکر نکنم زیاد به کس خواصی علاقه داشته باشه..

به امید برگشت gsp تو ufc205
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)