ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 لیوتو ماچیدا اژدهای mma

لیوتو ماچیدا اژدهای mma

تولد ..30 می 1978 در سالوادور باهیا (برزیل )

1981 ..قدم اول در کاراته
    1991..کمربند مشکی شوتوکان
    1993..شروع جوجیتسو برزیلی
    1998..قهرمان برزیل در کاراته شوتو کان
    2000..نایب قهرمان سومو در برزیل
    2 می 2003 اولین مبارزه حرفه ای mma در توکیو

پایان 2008 ...با فابیولا ازدواج کرد که حاصل ان تولد پسرش تایو است

در 15 سالگی از طریق تلویزیون با یواف سی اشنا می شود
    او می گوید هنگامی که من UFC را دیدم احساس کردم برای من ساخته شده است

در ابتدا همه چیز فقط بازی بود .یادم هست که خیلی جوان بودم و من و برادرانم با پدرم بازی میکردیم .ما یک سالن کوچک در بلم داشتیم و خیلی به ما خوش می گذشت .هیچ توقعی از ما نبود .ما کیمونو می پوشیدیم بدون انکه واقعا تمرین کنیم بدین ترتیب بود که ما یادگیری را شروع کردیم .اژدهای کوچک فقط 3 سال داشت اما علاقه او برای مبارزه با گذشت زمان ازبین نمی رفت
    در ساعتی که نوجوانان دیگر هنوز خواب پلی استیشن را می بینند او خودش صبح زود از خواب بیدار می شود تا با پدرش جوجیتسوی برزیلی را یاد بگیرد .
    یوشیزو در 12 سالگی پسرش دیگر شکی به استعداد او ندارد

هنگامی که بچه های دیگر یک ماه وقت نیاز داشتند تا یک تکنیک را یاد بگیرند او با 2 با 3 بار تکرار ان را می اموخت .در 13 سالگی کمربند مشکی شتوکان میگیرد ودر 20 سالگی برای اولین بار به رده برتر راه می یابد

یوشیزو ماچیدا 67 ساله قبل از مهاجرت به مریکای لاتین در سن 22 سالگی کاراته را نزد اساتید بنام ژاپن کانازاوا .نیشی یاما .و سن سی سوگی هارا اموخته است
    زمانی او صاحب دان 3 این هنر رزمی بود قهرمانی کاتای ژاپن و مقام سوم کاراته در مبارزه را در سال 1967بدست اورد .قد او 1/70 بود

خانواده ماچیدا در شهر بلم زندگی میکنند .در این شهر بزرگانی مثل میتسویو مائدا پدر جودوی برزیل و خانواده گریسی زندگی می کنند
    در این شهر استاد مائدا شروع به تدریس مهارتش به گاستائو کرد و کارلوس گریسی بود که به همراه برادرش هلیو روش جوجیتسوی برزیلی را گسترش دادند

کانون هنرهای رزمی توسط یوشیزو ماچیدا تاسیس شد که یکی از شریانهای اصلی شهر بلم به حساب می اید
    شهر بلم در مصب رود پارما در خلیج گوجارا درحدود صد کیلو متری دریا قرار گرفته است .بلم یک مستعمره پرتغالیها در قرن 17 است که مدخل ورودی به سمت نواحی پشت ساحل امازون است که بزرگترین جنگل دنیا را تشکیل می دهد .این شهر زیبا دارای مکانها و باغهای سرسبزی است و خیابانهای ان سنگفرش شده است که برخی از انها تا حواشی جنگل کشیده شده است

ماچیدای بزرگ که از سال 1967 ساکن برزیل شده تاکنون صدها کمربند سیاه از جمله 4 پسرش را اموزش داده است
    پسر ارشد خانواده تاکه هیکو 37 ساله بوده همانند پسر کوچک خانواده که 29 ساله و روزنامه نگار است تاکنون در هیچ رقابتی شرکت نکرده اما دو پسر دیگر لیتو 35 ساله ستاره و شینزو 36 ساله نایب قهرمان کاراته جهان در سال 2006
    می باشد

شینزو علاوه بر کاراته تمرین جوجیتسو هم می کند و کمربند قهوه ایی دارد

لیوتو و شینزو هر دو مربی در باشگاه پدرشان تحت عنوان APAM که ان را در سال 1980 بنیان گذاشته به امر مربی گری اشتغال دارد
    این باشگاه اکنون دارای 600 نفر شاگرد است و یوشیزا که دان 7 دارد هر روز ساعت 6 صبح کار اموزش را اغاز می کند .او با برگزاری مبارزات تمرینی بین شاگردهایش سعی می کند که سبک خودش را بیشتر به ام ام ای نزدیک سازد
    امروزه خانواده ماچیدا خصوصا لیوتو به عنوان افتخار شهر بلم به حساب می ایند .نه تنها در کاراته بلکه در خصوص هنرهای رزمی برزیلی

برزیل محل احیای جوجیتسواست که امروز در کوتاه کردن مبارزات خیلی به ما کمک می کند .از طریق کشف دوباره جوجیتسو بود که ولی تودو متولد شد وبا ان یک فرم جدید افراطی تر مبارزه بوجود امد

لیوتو عاشق خانواده و دختر کوچکش تایو است .اودر اوقات فراغتش با خانواده اش به طبیعت می رود وی هنگام خواب همیشه کتاب می خواند
    لیوتو می گوید که من به بیو گرافی قهرمانان همچون امپراس علاقمند هستم .زیرا از زندگی نامه انها چیز زیادی می اموزم
    او با خواندن زندگی نامه قهرمانان متوجه شده است که مسیر رسیدن به پیروزی همیشه یک راه است .او می گوید که باید تلاش وبسیار رنج برد تابه هدف رسید .او می گوید پیروزی تنها با قدرت جسم به دست نمی اید بلکه باید از قدرت ذهن و تمرکز نیز کمک گرفت

لیوتو می گوید

همسرم فابیولا مبارزات را نگاه می کند و کار مرا تحسین می کند او دوست دارد برای امادگی جسمانی اش کار کند و گاهی اوقات هم ضربه زدن به کیسه را کار کرد

قهرمان شدن من در برزیل درسال 1998 بهترین خاطره ای است که از زندگی اماتوری خودم دارم

مادرم مسابقات MMA را نگاه نمیکند .اما برای من و حریفانم دعا می کند تا کسی دچار جراحت نشود
    لیوتو از مادری برزیلی و پدری ژاپنی است

ام ام ای اولین ورزشی است که به ورزشکاران این ازادی را می دهد تا سبک خاص مبارزه خودشان را بیافرینند وبه اثبات برسانند

برخلاف ورزش های دیگر در ام ام ای شما ازاد هستید

خانواده مهمترین جایگاه را در شغلم دارند

من تمرین را دوست دارم اما کاراته چیزی است که مرا مجذوب می کند من به ان مانند یک بازی شطرنج نگاه میکنم .کاراته برای من همه چیز است .تمام توجه من معطوف به ان است

من پیاده روی را دوست دارم و سرگرمی من خواندن و مطالعه است

من رژیم خاصی ندارم فقط سعی میکنم از قندها و غذاهای چرب اجتناب کنم

دوست دارم پس از پایان یافتن دوران شغلی مبارزاتی ام تدریس کنم

اندرسون سیلوا دوست خیلی خوب و حریف تمرینی برای من است

من 2 سالی است که به لس انجلس امده ام .در امریکا بدلیل داشتن امکانات بیشتر و حریف های تمرینی بیشتر و قویتر قطعا هر کس می تواند پیشرفت کند

پدرم تکنیک های من را در کاراته تصحیح می کند .او نمی خواهد که من ام ام ای بازی کنم

من رشته هایی چون سومو و موی تای و کشتی را کار کردم ودر سال 2000 درمسابقات سومو دوم شدم و 40 روز در بانکوک بودم ولی مبارزه نکردم

برزیلی ها یک رسمی دارند که می گویند هیچ برزیلی مفرد وجود ندارد بلکه برزیلی ها یک گروه هستند
    من به همراه پدرم و برادرانم سبک ماچیدا کاراته را ابداع کرده ایم این سبک یک هنر دفاع شخصی موثری است که در مبارزات واقعی بسیار کاربردی می باشد .در این سبک از ارنج ها و زانوها وبرخی تکنیکهای تکواندو و تکنیک های دفاع در حالت خاک استفاده می شود . این سبک کاراته خیلی نزدیک و شبیه به mma است .اما اصولا ادغام تکنیکهای کاراته و تکواندو است

انتظار می رود قرن بیست ویکم قرن ماچیدا کاراته باشد .دقیقا همانند گذشته که نام گریسی همراه گریسی جوجیتسو بود

لیوتو ماچیدا کمربند مشکی دان 3 شوتوکان و کمربند مشکی در جوجیتسوی را دارد

رکورد mma لیوتو ماچیدا

29 مبارزه
    22 برد
    7 شکست

نویسنده ...علی حاجی پور
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)