ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 کین ولاسکوئز یکی از قویترین مبارزان ام ام ای !

کین رامیرز ولاسکوئز در 28 جولای 1982 در سالیناس کالیفرنیا از افراین و ایزابل متولد شد

افراین از مکزیک به ایالات متحده امریکا نقل مکان کرد .در انجا او ایزابل را که متولد امریکا بود ملاقات کرد .انها شروع به یک رابطه کردند وبعدها با هم ازدواج کردند .بعد از ازدواج به افراین اجازه داده شد که شهروند ایالات متحده امریکا شود

خانواده ولاسکوئز دارای سه فرزند بودند .افراین جونیور .ادلا و کین

کین در یوما در اریزونا بزرگ شد .او فارغ التحصیل دبیرستان کوفا است
    کین توانست در انجا رکورد 110 برد و 10 باخت را در چهار سال ثبت کند او توانست دو بار قهرمان کشتی 5A برای دبیرستان کوفا در اریزونا شود

کین برای سه سال فوتبال بازی میکرد .او کاپیتان تیم فوتبال و تیم کشتی بود .او بازیکن تکل زنی بود ودر خط دفاعی بعنوان line backer بازی میکرد

کین بعد از دبیرستان برای یک فصل در کالج مرکزی ایوا حضور یافت .کین در سال (2002 _2001) در مسابقات قهرمانی ملی NJCAA در سنگین وزن (285 پوند ) مقام اول را بدست اورد

کین پس از ان به دانشگاه ایالتی اریزونا منتقل شد .او سه سال برای تیم سون دیولیس کشتی گرفت و رکورد 86 برد و 17 باخت را ثبت کرد .او مقام پنجم کشوری را در سال 2005 و 4 کشوری را در سال 2006 بدست اورد

کین در ASU در کنار مبارزان اینده یواف سی RYAN Bader و C.B.Dollaway کشتی گرفت

کین پس از ASU به ام ام ای رفت .او اموزش خود را در اکادمی کیک بوکسینگ امریکا شروع کرد .او کمربند قهوه ای جوجیتسو را برای تکمیل سطح مهارت های کشتی خود گرفت

کین ولاسکوئز در سالیان اولیه زندگیش توسط چاک نوریس تعلیم داده شد .

کین پس از پیوستن به یواف سی ابتدا مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت
    منتقدین او میگفتند که کین خیلی زود به یواف سی امده است .اما کین با مبارزات و بردهایش در مقابل بزرگان سنگین وزن یواف سی ثابت کرد که انتقاد ها نادرست بوده است

کین به زبان انگلیسی و اسپانیایی صحبت میکند .هر چند او اعتراف میکند که به زبان اسپانیایی مسلط نیست

کین به یک ستاره مهمان در برنامه تلویزیونی به زبان اسپانیایی بنام network telemundo و unvision و مکزیکی Televisa Deportes تبدیل شده است

کین علاوه بر برنامه های تلویزیونی به زبان اسپانیایی بعنوان مهمان ویژه در TBS که در اخر شب نشان داده میشود حضور داشت

کین و همسرش میشل در 6 می 2009 صاحب یک فرزند دختر شدند انها در 28 می 2011 با هم ازدواج کردند

کین بخاطر خال کوبی Brown pride روی قسمت بالایی قفسه سینه خود شناخته شده است .او میگوید این خالکوبی ادای احترام به میراث مکزیکی خود است

کین در گذشته برای خالکوبی خود مقداری گرما خورده است .منتقدان کین خالکوبی او را نژاد پرستانه .تفرقه انداز و حتی ان را با باند جرم و جنایت در جنوب کالیفرنیا مرتبط می دانند

کین میگوید ..من میخواهم مردم بدانند که خالکوبی من نشانه برتری نیست .
    کین میگوید ..خالکوبی من به دو دلیل است .یکی بخاطر تمام سختی هایی که پدر و مادرم برای عبور از مرز کشیدند ..دومین دلیل من احترام عمیق به میراث مکزیکیم است من میخواستم که همه بدانند من مکزیکی هستم .من افتخار میکنم که یک مکزیکی هستم

کین مثل یک اسب برای بخش سنگین وزن یو اف سی کار میکند .او هنگام ضربه زدن بخار از بینی اش خارج میشود به مانند یک گاو نر یا کو کو قطار

کین می خواست با برد موریس مبارزه کند. چون همه ما میدانیم که امریکایی های مکزیکی تبار با استرالیایی های مشکل دارند .کین در 19 اپریل 2008 در یواف سی 83 درراند اول در مقابل 23000 هزار تماشاگر در کبک در کانادا او را ناک اوت کرد

کین میگوید ..من به پدرم احترام میگذارم که به طور غیر قانونی از مکزیک به امریکا مهاجرت کرد ودر زمین های جنوب غربی به چیدن کاهو مشغول شد ودران جا بود که با مادرم اشنا شد

کین و پدرش در گذشته از سپیده دم شروع به برداشت هندوانه و حمل ان میکردند

مایک دیپری گلدبرگ (گوینده ) میگوید ..کین ولاسکوئز روح جنگجو است .او یک جنگنده مکزیکی است

کین میگوید ..من به همه افرادی که در جستجوی فرصت هایی برای فرزندان خود به کشور امریکا جان خود را به خطر انداخته اند تا این شانس را داشته باشند که شهر کانزانس سیتی را ببینند و بتوانند رباتها و خیلی چیزهای دیگر را تماشا کنند احترام میگذارم

کین بعلت پارگی روتاتور کاف (یا کلاهک چرخاننده ) درشانه راست خود در طول مبارزه خود با بروک لسنار رنج میبرد .بعد از مسابقه جراحی روی شانه راست او انجام گرفت
    (روتاتور کاف چهار عضله در عمق شانه هستند که اطراف مفصل قرار گرفته اند )

کین ولاسکوئز یک هفته قبل از اولین مسابقه خود با دوس سانتوس عضله روتاتور کافش اسیب دیده بود .بعد از اولین مبارزه کین ولاسکوئز و دوس سانتوس مشخص شد که دوس سانتوس مصدومیت زانو (پارگی منیسک ) دارد و قبل از مسابقه کورتیزون به زانویش تزریق کرده بودند وبعد از مبارزه مورد عمل جراحی قرار گرفت

در 21 اکتبر 2014 اعلام شد که کین بدلیل پاره شدن منیسک و رگ به رگ شدن MCL در زانوی راست خود باید تحت عمل جراحی قرار گیرد .در23 اکتبر 2014 عمل منیسک او با موفقیت انجام گرفت

کین بنام کاپیتان کاریسما شهرت داشت .برایش مهم نبود که چقدر سخت است ولی او به معرفی مهارتش می پرداخت

هم تیمی های او همیشه از اینکه کین قدرتمند و دیوانه در کنار انهاست احساس امنیت میکردند
    رایان بیدر می گوید ..کین همیشه در چهره اش اخم بود .من فکر نمیکردم که او حتی یک کلمه بگوید .او نه به موسیقی گوش میداد و نه به این بر و ان برمیپرید .او فقط قبل از مبارزه خرخر میکرد .بسیاری از کشتی گیران علاوه بر چهره خشن او از قدرت و خستگی ناپذیری کین هراس داشتند .او واقعا خستگی ناپذیر بود

کین ولاسکوئز به اولین مبارز در تاریخ یواف سی تبدیل شد که به رقم سه گانه 111 ضربه قابل توجه دست یافته است .در 29 دسامبر 2012 در یواف سی 155 در مبارزه دوم بین کین ولاسکوئز و دوس سانتوس کین با 11 تیک دون و زدن 111 ضربه قابل توجه رکورد استثنایی را بنام خود به ثبت رساند

کین کمربند بنفش خود در جوجیتسوی برزیلی را تحت نظر دیو کاماریلو و کمربند مشکی خود را تحت نظر لئوناردو ویرا بدست اورد

خاویر مندز مربی کین میگوید ..کین نمی خواست در شهر برگزار کننده مسابقات مکزیکوسیتی تمرین کند تاخودشو را با اب و هوا تطبیق بدهد موسس AKA گفت که او به سختی تلاش کرد تا توانست کین را متقاعد کند که قبل از رویارویش با وردوم فقط دو هفته در انجا تمرین کند .از طرف دیگر وردوم ماهها در ارتفاعات اطراف مکزیکوسیتی تمرین کرده بود .در طول سال گذشته اول برای یواف سی 180 و بعد برای یواف سی 188 که هر دو در مکزیکوسیتی بودند خود را اماده کرده بود

کین اغلب توسط مطبوعات و طرفدارانش Cardio cain صدا زده میشود

مندز خودش را سرزنش میکند برای اینکه نتوانست کین را به خوبی وردوم اماده کند .مندز در حین مصاحبه خود با talkingbrawls mma گفت ..من گند زدم .من این بار گند زدم .وظیفه من بود که مبارزم را به بهترین شکل ممکن اماده کنم و من ان شب این کار را نکردم .من در شغلم شکست خوردم .با احترام به حرفهای کین که گفته بود مقصر این باخت خود من بودم اما او مقصر نبود .تقصیر از من بود .من مسئولیت داشتم که اب و هوا و تمام چیزهای دیگر را بررسی کنم .من گند زدم و نمی خواهم دوباره اشتباهم را تکرار کنم

مندز میگوید .مشخص بود که کین امادگی کمی برای مبارزه با وردوم را در چنین ارتفاعی داشته است .برای یک دقیقه او وردوم را به زمین زد اما وردوم بلند شد .من فهمیدم که کین به سختی نفس میکشد و من گفتم اه لعنتی ..من هرگز کین را اینطوری ندیده بودم .من در طول مبارزه خیلی نگران بودم .کین در تمام طول مبارزه دچار مشکل بود .هیچ چیز درست انجام نشد .پاهایش انگار مال خودش نبودند .وردوم ان شب مثل یک سوپر من بود

مندز میگوید ...برای من 110 درصد نداشتن تمرین در ارتفاعات اصلی ترین دلیل شکست کین بود .او تا قبل از مسابقه بهترین کین ممکن در کمپ تمرینی بود .او 100در صد سالم بود .او در بهترین فرم خودش بود .او در باشگاه بدون هیچ مشکلی به هرکسی حمله میکرد .او مصدومیتی نداشت .او هیچ مشکلی نداشت .اما در مسابقه او شبیه بدترین کینی بود که من تا بحال دیده بودم .نمی دانم چطوری توضیحش بدهم
    مندز بهانه ای نیاورد و گفت .بهتر بودن فایتر به بهتر اماده کردن فایتر بستگی دارد .او گفت .وردوم یک فایتر واقعا عالی است و تو نمیتوانی در مقابلش اشتباه کنی .انها اشتباهی نداشتند ولی ما زیاد اشتباه داشتیم .اون و مربیش کارشان را درست انجام دادند و من کارم را درست انجام ندادم

از القاب دیگر کین میتوان به نابودگر ...مشتهای بالشی .غرور امریکایی و ماهی تاکوس اشاره کرد

نویسنده ..علی حاجی پور
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    ممنونم، خیلی عالی و جامع بود
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot
    خواهش میکنم استاد
    انجام وظیفه است
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)