ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر سایت

عضو انجمن
    30
    مبارز مورد علاقه ChrisWeidman_HeadshotBelt

راهنمایی در دانلود مسابقات حرفه ای بوکس

سلام و خسته نباشید.... بنده راهنمایی در دانلود مسابقه بوکس میخواهم.... من به دنبال مسابقه ای مثل میکی وارد با آرتورو گتی هستم که اون مسابقه یک شاهکار در بوکس بود.... مثل این مسابقه چی است تا دانلود کنم...؟؟؟؟ منظور فایتی خونین و خشن و کامله...ممنون
    پ.ن: بادی شات های میکی وارد شاهکاره و تخصص این فایتر در فاصله های نزدیکه حتی توی خود فیلم مبارز ساخته دیوید ا راسل هم به این موضوع اشاره شده...
    ویرایش توسط vampire-king : 2015/10/30 در ساعت 09:59
    کاربر سایت

عضو انجمن
    30
    دوستان کسی نیست راهنمایی کنه .... ؟؟؟
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط vampire-king نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست راهنمایی کنه .... ؟؟؟

از ارسال مجدد خود داری کنید ...

حتما کسی بتونه کمک میکنه .

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    سلام و خسته نباشید.... بنده راهنمایی در دانلود مسابقه بوکس میخواهم.... من به دنبال مسابقه ای مثل میکی وارد با آرتورو گتی هستم که اون مسابقه یک شاهکار در بوکس بود.... مثل این مسابقه چی است تا دانلود کنم...؟؟؟؟ منظور فایتی خونین و خشن و کامله...ممنون پ.ن: بادی شات های میکی وارد شاهکاره و تخصص این فایتر در فاصله های نزدیکه حتی توی خود فیلم مبارز ساخته دیوید ا راسل هم به این موضوع اشاره شده...
    این فیلم بیشتر برای داستان زندگی اون بوکسر و نقش برادرش در زندگیش و قضیه اعتیادش و ... ساخته شده و نه صرفا بخاطر اینکه یک بوکسور فوق العاده بوده. همینطور خشن بودن یک مبارزه دلیل بر این نیست که اون بوکسور فوق العاده هست ، نمونش هم مبارزات محمد علی کلی هست. در مورد دانلود فیلم هم نظر شخصیم این هست که تو سبک تکنیک همراه با رقص پای عالی محمد علی کلی و sugar ray و روی جونز و ... تو سبک هجومی با گارد southpaw هم manny pacquiao و ... تو سبک کاملا هجومی با ضربات هوک و آپرکات عالی به صورت و بدن مایک تایسون و راکی مارسیانو و جو لوئیس و ... تو سبک دفاعی floyd mayweather رو میشه نام برد. البته بوکسورهای قدیمی خیلی خوبی هستن ولی فیلمهاشون یا خیلی کمه یا به سختی گیر میاد.
    ویرایش توسط sohrabb : 2015/10/30 در ساعت 14:42
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012
    سلام و خسته نباشید.... بنده راهنمایی در دانلود مسابقه بوکس میخواهم.... من به دنبال مسابقه ای مثل میکی وارد با آرتورو گتی هستم که اون مسابقه یک شاهکار در بوکس بود.... مثل این مسابقه چی است تا دانلود کنم...؟؟؟؟ منظور فایتی خونین و خشن و کامله...ممنون
    پ.ن: بادی شات های میکی وارد شاهکاره و تخصص این فایتر در فاصله های نزدیکه حتی توی خود فیلم مبارز ساخته دیوید ا راسل هم به این موضوع اشاره شده...

تا جایی که یادم میاد فایت هایی مثل
    Luke Osman Vs Jimmy White
    Erik Morales vs. Marco Antonio Barrera (هر دو مبارزشون)
    Micky Ward vs. Emmanuel Augustus
    elix Trinidad vs. Fernando Vargas
    و...
    کاربر سایت

عضو انجمن
    30
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    این فیلم بیشتر برای داستان زندگی اون بوکسر و نقش برادرش در زندگیش و قضیه اعتیادش و ... ساخته شده و نه صرفا بخاطر اینکه یک بوکسور فوق العاده بوده. همینطور خشن بودن یک مبارزه دلیل بر این نیست که اون بوکسور فوق العاده هست ، نمونش هم مبارزات محمد علی کلی هست. در مورد دانلود فیلم هم نظر شخصیم این هست که تو سبک تکنیک همراه با رقص پای عالی محمد علی کلی و sugar ray و روی جونز و ... تو سبک هجومی با گارد southpaw هم manny pacquiao و ... تو سبک کاملا هجومی با ضربات هوک و آپرکات عالی به صورت و بدن مایک تایسون و راکی مارسیانو و جو لوئیس و ... تو سبک دفاعی floyd mayweather رو میشه نام برد. البته بوکسورهای قدیمی خیلی خوبی هستن ولی فیلمهاشون یا خیلی کمه یا به سختی گیر میاد.
    بنده شخصا از ایرن مایک تایسون خوشم مياد ولی سبک مبارزه نیکی وارد برام دلچسبه و از سبک اش که میچسبد و با بادی شات طرف رو خجالت زده میکنه ... خوشم مياد... این نظر شخصی منه ولی صد در صد در بوکس اسطوره های بزرگتری هم هستند.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)