ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر بخـش

مــدیر بخش
    1,205
    مبارز مورد علاقه AlanPatrick_Headshot

17 الکساندر کارلین بزرگترین کشتی گیر تاریخ (قسمت اول )

الکساندر کارلین بزرگترین کشتی گیر تاریخ (قسمت اول )

الکساندر الکساندروویچ کارلین متولد 19 سپتامبر 1967 در نوویسیبیرسک روسیه است

کارلین کشتی فرنگی را در سال 1981 در بخش کشتی موسسه مهندس برق نوویسیبیرسک اغاز کردو درتمام دوران ورزشی او ویکتور کوزنتسف مربی او بود

کارولین میگوید ..وقتی 15 ساله بودم دریک مسابقه پایم شکست ولی ادامه دادم ودر هر صورت پیروز شدم .او میگوید مادرم بخاطر این مصدومیت تمام تجهیزات کشتی مرا سوزاند

پدرش الکساندر ایوانوویچ کارلین یک راننده کامیون ویک بوکسور اماتور بود ومادرش زینادا خانه دار بود .انها برای مدت طولانی در sedova zaimka زندگی میکردند

کارلین رشته های وزنه برداری .بوکس .والیبال .بسکتبال واسکی تمرین کرده است .اومیگوید ...مربی من ویکتور کوزنتسف دنیای کشتی را برای من بازکرد .او 19 سال بامن بود

کارلین میگوید ..پدرم من را به دو چیز تشویق میکرد 1.مرد بودن و2 .موهای خود را کوتاه کردن

کارلین درسن 13 سالگی دارای قد 1/78و وزن 78 کیلوگرم بود.اوهنگام تولد 6/8 کیلوگرم وزن داشت .او در بچگی به شکار روباه وسمور میرفت

وقتی مجله تایم از او پرسید که سرسخت ترین رقیبش چه کسی بوده او جواب داد یخچالم که مثل جهنم عجیبه .کارلین یک یخچال خریده بود وان رابغل کرده و تا اپارتمانش که هشت طبقه بود حمل کرده است

کارلین جزو 25 ورزشکار برتر قرن 20 قرار گرفت .از افراد مشهور این لیست میتوان به پله .محمد علی کلی و لاریسا لاتینینا و...نام برد .

برخی از منتقدان کارلین اصرار داشتن که چنین هیکلی باید با استروئید ساخته شده باشد وبرخی دیگر هم میگفتند که او بزرگی عضلات خود را مدیون هورمون های رشد است .کارلین در جواب انها میگوید ..این طبیعت انسان است که وقتی میبیند کسی بسیار موفق است به او حسادت میکند .من بارها تست انجام داده ام و حتی زمانی هم که لازم نبود داوطلبانه تست میدادم چرا که هیچ کس باور نمیکرد که من یک مرد طبیعی هستم

کارلین در سالهای 1989...1990..1992...1994 بعنوان بهترین کشتی گیر سال انتخاب شد .او 2بار نیز بعنوان بهترین ورزشکار سال روسیه انتخاب شده است .

کارلین درباره تمریناتش میگوید ..
    من 6بار درهفته تمرین میکنم .تمرین من معمولا از صبح دوشنبه شروع میشود .من تمریناتم را در جنگلهای کاج در حومه شهر نوویسبیرسک انجام میدهم .تمرینات من در صبح 1ساعت است .من بیش از 10 کیلومتر میدوم .
    اموزش شب من دوشنبه .سه شنبه ..پنج شنبه ..وجمعه کار بروی تشک ومبارزه با حریفهای تمرینی است ..چهارشنبه هم روز تعطیل من است اما استراحت برای ما کشتی گیران بسیار خاص است .ما بازی بسکتبال کشتی انجام میدهیم .این بازی مثل فوتبال امریکایی است اما ما از محافظ استفاده نمیکنیم وباید برای گرفتن امتیاز توپ را به داخل سبد پرتاب کنیم .در روز شنبه ما بازی فوتبال انجام میدهیم .این کار معمول من است .
    اموزش در طول دوره اماده سازی برای مسابقات قهرمانی روسیه .اروپا ..جهان ..والمپیک فشرده تر میشود

کارلین میگوید ..من درهفته 8تا10ساعت وگاهی بیشتر کشتی تمرین میکنم بااین حال همه چیز به شرایط من ونظرمربیم ویکتور کوزنتزوف ودورهای تمرین من بستگی دارد .
    کارلین میگوید..تنفس خوب جزو فاکتورهای اساسی برای موفقیت هرورزشکار است .کشتیگیران باتجربه میدانند که کمبود اکسیژن میتواند نقطه ضعف یک کشتی گیر باشد .

کارلین درجنگلهای پوشیده از برف سیبری ساعت ها تمرین میکرد درحالی که پاهایش تاکمر زیر برف بود.اوخیلی سخت تمرین میکرد و وزنه های ازاد و ورزشهای سوئدی انجام میداد .
    کارلین پرس سینه با وزنه 450 پوندی را هر روز انجام میداد

کارلین از دانشکده فنی حمل ونقل نووسیبیرسک وموسسه تربیت بدنی اومسک فارغ التحصیل شد
    کارلین درسال 2002 ازاکادمی سیبری دکترای علوم اموزشی را گرفت .او علاقه زیادی به شعر .تئاتر.اپرا .باله دارد .اوبه تاریخ وادبیات روسی علاقه دارد وشعر هم میگوید

کارولین درباره برنامه غذایی خود میگوید ..من هیچ رژیم غذایی نداشتم چون من هرگز مشکل اضافه وزن نداشته ام .من عادت به پرخوری نداشتم .من وعدهای غذایی خوشمزه را دوست داشتم .من غذاهای روسی را میخوردم چون به نظرم غذاهای روسی یکی از قابل قبول ترین غذاهاست .من مواد غذایی طبیعی را ترجیح میدهم .من کتاب فوق العاده ای درباره تغذیه دارم واین کتاب شامل هزار دستورالعمل غذایی خوشمزه وسالم است .
    کارلین میگوید ..من در روز های معمولی 9 برش پیتزا و6 لیوان بزرگ اب سیب میخوردم .او همچنین میگوید من نیم گالن شیر در روز میخوردم

کارلین درسال 1999 با دعوت ولادمیر پوتین وارد سیاست شد .
    کارلین به حزب روسیه متحد پیوست ودر سال 1999 بعنوان یک عضو پارلمان روسیه (دوما) انتخاب شد و مجددا درسال 2001...2003..و2007 نیز انتخاب گردید

الکساندر کارلین را با کلمه (عجایب ) تعریف میکنند ومردم او را با نام مستعار ازمایش صدا میزنند .انها میگویند که او یک انسان نیست وساخته نوعی ازمایش علمی است .
    از نامهای مستعار او میتوان به خرس روسیه ..کینگ کنگ ..الکساندر کبیر و...اشاره کرد

کارلین عضو کمیته دوما درسلامت و ورزش ویکی از اعضای کمیسیون جغرافیای سیاسی بود .اوازسال 2001 عضو شورای عالی حزب روسیه متحد شده است

کارلین در 3 المپیک متوالی پرچم کشورش را حمل کرده است .درسال 1988 برای اتحاد جماهیر شوروی .درسال 1992 برای تیم متحد ودر سال 1996 برای روسیه

کارلین میگوید ..به نظر من موفقیت تنها 5درصدش استعداد است وبقیه ان عرق ریختن و کار سخت است .اومیگوید اگرمیخواهیم قهرمان شویم باید برترسمان غلبه کنیم چون مهمترین چیز درمرحله اول که نمیگذارد ما کارمان را انجام دهیم ترس است و بعد از ان تنبلی ..بزدلی ودرک از خود است

کارلین میگوید ...من بعد از قهرمانی در المپیک بارسلونا بطور جدی می خواستم کشتی را کنار بگذارم اما مربیم به من گفت ..برای یک دقیقه فقط نگاه کن او الکساندر مدود است او قهرمان3دوره المپیک است .وبهمین خاطر است که درجهان کشتی بزرگترین ست .او افتخار کشور ماست وخیلی باارزش است وهمه او را دوست دارند وتو باید بزرگتر از اوشوی .بعد از ان حرفها من به سرعت تمریناتم را شروع کردم

درسال 1997 به کارلین بالاترین جایزه روسیه یعنی ستاره طلایی قهرمان روسیه را بخاطر خدمات بزرگی که به کشور خود کرده بود اهدا شد

نویسنده ...علی حاجی پور
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)