ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 13 از 33 نخست ... 3111213141523 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    آپدیتی بر وضعیت اندرسون سیلوا

اندرسون سیلوا قصد دارد برای آخرین فایتش در MMA به ژاپن برگردد . بلاتور به او فدور املیاننکو را پیشنهاد داده است .

خاویر مندز مربی اسلام ماخاچف از امادگی شاگردش برای غلبه بر چارلز اولیویرا گفت و در ادامه خاطرنشان کرد که بعد از چارلز او به دنبال پادشاه فدرویت
    الکساندر ولکانوفسکی خواهد بود
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    شان اوملی میخواهد کانر مگ گرگور بعدی باشد
    شان اوملی از زمانی که وارد MMA شد نه تنها به دلیل میراث فایتر ایرلندی , بلکه به دلیل زندگی حرفه ای او از کانر برای خود بت ساخته است .
    بدنام ایرلندی در دوران ورزشی خود به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده که ناک اوت 13 ثانیه ای مقابل خوزه الدو و دابل چمپ شدن از شاخص ترین این افتخارات به شمار میروند .
    شان اوملی امیدوار است تا بتواند در اینده نه چندان دور از او الگوبرداری کند . او در صحبت هایی گفت
    وقتی کانر رفت , وقتی که تمام گفتنی ها گفته شد و همه چیز تموم شد . من میخام مرد بعدی باشم . من میخام اون مرد بعدی باشم که
    همه براش هیجان زده میشن . همه , و مادر بزرگاشون هم فقط به این دلیل فایت تماشا کنن

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    محرومیت بابی گرین
    تست DHEA بابی گرین از سوی USADA مثبت اعلام شد و او به مدت 6 ماه محروم شد

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    صحبت های برایس میچل پس از لغو شدن فایتش دربرابر موسار اولوف

بالاخره بعد از ماه ها اذیت کردنم و قلدری کردن برام تو مجازی , موسار از فایت کنار کشید و شاید بتونم بگم اصلا تو زندگیم تا این اندازه قلدری ندیده بودم .
    و راستش ذهنیت قربانی رو ندارم . ناراحتم نمیکنه فقط عصبانیم میکنه . میدونی این اتفاقات باعث شده بودن که بخام برم اونجا با مشت بکوبم تو صورتش . هیچ وقت تو زندگیم
    اینقدر اذیت نشده بودم . این پسر بهم پیام میداد و پوزخند میداد . این پسر رو تک تک عکسام بود . بهم پیام میداد و میگفت با من فایت کن . بهم میگفت ترسو , خنگ , کودن

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    بنیل داریوش : UFC برای تقابل با چارلز در " می " با من صحبت هایی داشته

دینا وایت به الکساندر ولکانوفسکی بعد از تثبیت سلطنت خود در دسته فدرویت به او این اجازه را داده که هر کاری که میخواهد انجام دهد .
    بدین ترتیب الکساندر " کبیر " ولکانوفسکی تصمیم گرفت تا خود را در لایت ویت و درمقابل اسلام ماخاچف قهرمان این دسته در UFC 284 محک بزند .
    همین اتفاق باعث میشود تا چارلز اولیویرا که در سودای انتقام شکست خود از ماخاچف است حداقل 1 فایت فاصله داشته باشد . داریوش دیگر مدعی
    دیرینه این دسته پیش روی او قرار دارد .
    این فایت میتواند در ماه می رخ دهد . داریوش در مصاحبه ای گفت
    سراغاز این ماجرا اینجوری بود که یو اف سی اومد و بهم گفت که هی نظرت در مورد فایت با اون تو برزیل چیه ؟ و منم گفتمشون که میتونم
    کمی وقت بیشتری داشته باشم ؟
    بعدش مشخص شد که MCL من پاره شده . نمیدونستم تا چه اندازه بده . قبل از فایت با متیوش گمرات بود . البته خیلی هم بد نبود . فقط باید زانو بند میپوشیدم .
    اونا هم گفتن خوب باشه فوریه ترتیبشو میدیم . فوریه شد مارچ . مارچ شد اوریل . حالا هم حرف از می هستش . مدتیه که منتظرم . یک جورایی دل نگرانم . اخه فکر میکنم
    ممکنه بازم این موقعیتو از دستش بدم .
    حتی بعد از اینکه چارلز رو هم شکست بدم چیزی که فکر میکنم ممکنه اتفاق بیوفته اینه که اونا اسلام رو با یک فایتر دیگه یا الکساندر یا اصلا هرکدوم که برنده شد رو بندازن با یکی دیگه .
    اونا یک چیزایی میگن تو این مایه ها که تو فقط میایی فایتی انجام میدی . میگن که نمیدونم . . . .
    متوجه هستم که UFC طرفدار من نیست . من زیاد دری وری نمیگم . اون رقمارو برای سازمان در نمیارم . حداقل این چیزیه که اونا میگن . خب منتظرم ببینم چی میشه اما ای کاش زودتر فایت انجام
    بدم . امیدوارم که مچ میکرها زودتر بتونن این تقابل ست کنن .
    با این حال چارلز هنوز برای این سوال به جوابی نرسیده که ایا داریوش حریف مناسبی برای او است یا خیر ؟
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    4 فایتر از روستر UFC حذف شدند

با پایان یافتن UFC 283 شاهد بازنشستگی 2 اسطوره MMA بودیم . مائوریسیو شوگان روا و گلوور تشیرا . هر دوی انها پس از تحمل شکست در خانه خداحافظی کردند .
    همچنین کایل دکائوس برادر کوچکتر کریس هم از روستر حذف شد . حالا او فایتر ازاد است .
    نفر 4 فایتری از دسته هوی ویت با نام شمیل عبدالرخیموف که بعد از عملکردی ضعیف اسمش از روستر خط خورد .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    کورمیر : اسرائیل ادسانیا بالاخره ریمچ با الکس پریرا را بوک کرد تا اجازه ندهد او از شخص دیگری شکست بخورد

اجماع کلی که در مورد الکس پریرا وجود دارد این است که علیرغم پانچ های بسیار قدرتمندش , یک ضعف حیاتی دارد و ان هم فایت در خاک است .
    به نظر کورمیر همین مورد باعث شد تا ادسانیا برای ریمچ با او مجاب شود .
    قبل از ست شدن این ریمچ اسم 2 نفر بیش از دیگران شنیده میشد . یکی رابرت ویدکر و دیگری جماهال هیل بود .
    کورمیر در یوتیوب گفت :
    2 دلیل هست که چرا حالا این اتفاق میوفته و به چه خاطر این اتفاق میوفته ؟
    یکی اینکه هممون میدونیم که این تصمیم ریمچ به ادسانیا بستگی داشت که تو تایتل فایت ریمچ شرکت کنه یا نه . از لحظه ای که اون شکست خورد
    من همه جا داد بیداد میکردم که اگه یک نفر لایق ریمچ فوری باشه اون ادسانیاس از اونجایی که تو جدول امتیازات جلو هم بود . به نظر من ادسانیا نگرانه . نگران
    این بود که پریرا از کسی دیگه شکست بخوره .
    حالا من فقط سوال برام اینه که این تصمیمی که گرفته براساس معیاری چیزی گرفته یا نه بخاطر فشار جدیدیه که بعد UFC 283 ایجاد شده .
    از اونجایی که الکس یک خط نشونی هم برا قاتل مربیش کشید . و احتمالش هست بره برا هیل تا انتقام مربیش بگیره . به هر حال تا قبل این جریان شرایط به این شکل نبود

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    گزارشگری لورا سانکو برای اولین بار در UFC Vegas 68

رویای لورا سانکو یکشنبه 16 بهمن در UFC Apex لاس وگاس به حقیقت میپیوندد . یو اف سی اعلام کرد که سانکو قرار است در این رویداد به عنوان کارشناس
    حضور پیدا کند و به تجزیه تحلیل اتفاقات و مسابقات بپردازد .

این رویداد قرار است راس ساعت 6.30 صبح روز 16 بهمن استارت بخورد . همچنین مین کارد هم در ساعت 9.30 شروع میشود'.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    درخواست گیلبرت برنز از سازمان و واکنش خورخه ماسویدال

بالاخره بعد از کش قوس های فراوان فایت گیلبرت برنز * خورخه ماسویدال برای UFC 287 ست شد . گیلبرت حالا به چیزی که ارزویش بود رسید ولی او
    خواسته های دیگری هم دارد . او میخواهد تا ان فایت 5 رانده و بر سر تایتل BMF باشد . گیمبرد به این موضوع واکنش نشان داد
    اگه اونا پول BMF تقبل کنن باشه .
    UFC هم نمیاد پول زیادی بده فقط بخاطر اینکه هیجانش ببره بالا . پس گیلبرت متاسفم . من قبلا قراردادم رو تحویل گرفتم .قبلا این ریدمون رو امضا کردم .
    میتونستم یک فاک کمتر حوالتون کنم . 3 راند , بیش از اندازه ای که من به گیلبرت احتیاج دارم کافیه . من تمام کری خونی و کارهای اضافی دیگه ای رو که این انجام میده دوس دارم
    اما داش 3 راند تمام چیزیه که من لازم دارم . خوشحالم که چلنجری مثل گیلبرت دارم . من تو این ورزش فقط برای فایت با بهترینای دنیا بودم و از خیلی از جهات این فایت برام خوبه تا
    سطح گراپلینگم محکی بزنم چونکه میدونم اون قراره منو تو گراپلینگ محک بزنه

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    اسلام ماخاچف از وضعیت کرنرش در UFC 284 میگوید

اسلام ماخاچف خود را برای اولین تایتل دیفنسش در لایت ویت اماده میکند . در UFC 284 او به مصاف قهرمان فدرویت الکساندر ولکانوفسکی میرود .
    ماخاچف سال گذشته بود که در فایت با چارلز اولیویرا این تایتل را بدست اورد . در واقع چارلز اولین قهرمان این دسته بعد از بازنشستگی مربی و دوست
    نزدیکش حبیب نورماگومدوف بود .
    پس از بازنشستگی حبیب در سال 2020 , او را اغلب در کرنر یا در حال اماده سازی برخی از فایترها میدیدیم ولی مدتی قبل حبیب تصمیم گرفت تا به کل از MMA فاصله بگیرد .
    در گفت گویی با اسلام در این رابطه او گفت :
    درکش میکنم . اون بازنشسته شده ولی هنوز با مجموعه تیم داره سفرهای زیادی رو انجام میده . وقتی کسی بخواد فایت انجام بده خب بلطبع به کمپ تمرینی میره
    کارهای دیگه ای رو انجام میده ولی وقتی که بازنشسته میشه خب دوس داره مقطعی رو هم با خانوادش بگذرونه . میتونم بگم پارسال اون فقط 2 ماه خونه بود و پیش خانوادش بود .
    مابقیش رو مسافرت بود به همین خاطره که میخاد زمان بیشتری رو با خانواده باشه .
    من یکی دوباری بدون اون تو کرنر فایت داشتم . اون جدا برای این فایت هم خیلی منو ساپورت کرد . در مورد این فایت هم اساسی با هم صحبت داشتیم . اون بهم پلن داده .
    باید بجنگم . ببینیم چی میشه

صفحه 13 از 33 نخست ... 3111213141523 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)