ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 14 از 33 نخست ... 4121314151624 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    خورخه ماسویدال : من کانر میخام , اون منو نمیخاد

خورخه ماسویدال 8 اوریل 2023 به اکتاگن برمیگردد تا در نبردی تماشایی رو در روی گیلبرت برنز قرار بگیرد . این فایتی بود که هر 2 مدت ها دنبالش بودند .
    حال قرارداد از سوی هر 2 امضا شده و مسابقه ست شده است . شاید سخت بتوان کسی را پیدا کرد که از فایتی که در شرف تماشایش هستیم دلسرد باشد مگر اینکه
    کسانی که تقابل ماسویدال * مگ گرگور برایشان جذابیت بیشتری داشت .
    ماسویدال در این مورد گفت
    من کانر میخام اما اون منو نمیخاد . مسخرس میدونی . اون اصلا منو نمیخاد . هر سری که UFC این موضوع مطرح کرد اون خفه خون گرفت . نمیدونم چرا . فکر میکنم بخاطر
    اینکه من گنده ترشم . سریع تر از اونم . هردومون خوب میدونیم که ضربات من سنگین ترن . اره متوجم .میدونی که این موضوع برا خودش یا برند بیزنسش خوب نیست . نه تنها میخام
    شکستش بدم بلکه میخام جوری شکتش بدم که برا برند بیزنسشم خوب نباشه . محض اطلاع میخام این کار رو هم سر پا انجام بدم . منظورمو که میگیری ؟
    ماسویدال همینطور در مورد اینکه چرا بعد از شکست مقابل کولبی شاهد او در اکتاگن نبودیم توضیحاتی داد

مصدومیت دقیق نمیگم چیه ولی مصدومیت یکیش بود . کتک کاری , درگیری های دادگاهی , یک مشت چیزای الکی . . .
    فقط نمیخاستم با این همه چیزای ت.خمی که ذهنم درگیر کرده فایت انجام بدم . میدونی که چی میگم ؟
    دیگه گفتم بزار همه چیز راست و ریس کنم شرایط کمی بهتر کنم .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    واکنش مایکل چندلر به کری خوانی آرمان ساروکیان : نه ممنون من اینجام تا درمورد کانر مگ گرگور صحبت کنم

مایکل چندلر هدف بزرگتری به نسبت ارمان ساروکیان دارد .
    ساروکیان مدتی پیش برای چندلر کری خواند و ای کیو فایت پایین او را هدف گرفت . ساروکیان با پیروزی اخیرش دربرابر دمیر اسماگولف وارد تاپ تن لایت ویت شد .
    چندلر در پادکستی با بیسپینگ و در واکنش به ساروکیان گفت
    جوابی ندادم چون حتی فایتشم ندیدم . بی احترامی یا چیز دیگه ای نباشه . میدونم که با متیوش گمرات فایت داشته . من راستش فایت گمرات رو هم ندیدم .
    از کری خونیش تشکر میکنم . این دقیقا همون کاریه که اگه خودمم بودم انجامش میدادم . اما نه ممنون من اینجام تا در مورد کانر با TUF صحبت کنم .
    فکر کردی الان دغدغم اینه که بخام ارمان با ت اول اسم فامیلیش عصبی کنم ؟
    کری خوبی بود . براش خوب بود . میخاست بیاد برام اما اینجوری فایت با من بهت نمیرسه رفیق

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    الکساندر ولکانوفسکی : عین یک دیوار اجری محکمم

قهرمان فدرویت UFC در حالی برای بزرگترین فایت حرفه ای خود اماده میشود که همه جنبه های لازم برای کسب حداکثری موفقیت را در چنین اوردگاهی بررسی کرده است .
    که این شامل حجم وزنی و افزایش توان قابل توجه جسمانی هم میباشد . ولکانوفسکی به یک دسته وزنی بالاتر میرود تا خود را در برابر قهرمان لایت ویت اسلام ماخاچف به چالش
    بکشد . سوپر فایت قهرمان دربرابر قهرمان .
    ولکانوفسکی گفت :
    واقعیت اینه که دارم یک دسته میرم بالاتر . دارم حجم دادن انجامش میدم . با نفس و روحم حرف میزنم که باید قوی تر شیم . باید رو تیک دان دیفنس کار کنیم .
    به یکباره به خودم میام و میبینم که 2 برابر قوی تر از اینیم که هستم . دیفنسم رد خور نداره . عین یک دیوار اجری محکمم . مردم موقعی که بهم میخورن اینو احساسش میکنن .
    به محض اینکه دستشون بهم میخوره یا همدیگرو میگیریم سریع همچین حسی بهشون دست میده .
    میتونین طرز نگاهش به منو ببینین . با خودش میگه خب خیلی هم گولاخ نیست . من این طرز نگاهو تو صورت خیلیا دیدم من این صورتارو تو فایت های قبلیم دیدم .
    4-5 فایت اخرم اما تو اکتاگن این صورت به سرعت تغییر میکنه . 10 ثانیه بهم وقت بدین اون طرز نگاه به سرعت تغییر میکنه . یکدفعه به خودش میاد که اره انگار قد خیلی
    تاثیر نداره . یکدفعه فوت ورکم میبینه با خودش میگه این یارو چه خبرشه . بعدم که دستم بهش برسه یک مشکل دیگه میاد بالا براش . اونم سعی میکنه منو بگیره . منم که عین یک دیوار
    اجری کوچیکم . بله یک مشکل دیگه براش بوجود میاد . اون موقعس که میبینین رقبام از نظر روانی بهم میریزن و با خودشون میگن لعنتی خودمو درگیر چی کردم .
    این دقیقا همون چیزیه که قراره با اسلام اتفاق بیوفته . به خصوص با طرز نگاهش . میتونم بگم اون پیش خودش فکر میکنه که خیلی قویه

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    الجامین استرلینگ از احتمال فایتش با هنری سهودو گفت و همینطور برنامه هایش برای اینده

الجامین استرلینگ گفت که برای فایت اینده اش هنری سهودو را میخواهد . اما تاریخی را که مطرح کرد کمی بیش از چیزی است که طرفداران انتظار ان را میکشیدند .
    از ماه ها پیش شایعاتی مطرح بود که اوایل سال 2023 الجامین استرلینگ برای تایتل دیفنسی دیگر دربرابر هنری سهودو قرار میگیرد . مدتی پیش خبرهایی به گوش میرسید
    مبنی برا اینکه UFC این فایت را برای UFC 287 درنظر گرفته ولی الجامین در صحبت هایی که جدیدا داشته گفت که به خاطر برنامه درمانی که دارد همه چیز تا ماه می به تعویق افتاده است .
    تریپل 0 نفر بعدیه . 100% . نفر بعدیه اونه . اما فایتمون اوریل نیست . بعد صحبتی که با تیم پزشکی داشتم میخام کمی بیشتر به خودم وقت واسه ریکاوری بدم . یک جورایی احمقانس
    دارم تمام اشتباهاتی که قبلا مرتکب شدم دوباره دارم انجام میدم . تا قبل فایت حتی حین فایت کاملا اطلاع داشتم که این مصدومیت هارو دارم . قبل ریمچ با یان بعدشم که فایت با تی جی .
    الانم خیلی خوشبینم قراره زیر نظر تیم پزشکی باشم که مطمئنم منو 100 % مثل قبل میکنه تا بتونم با رقیب سختی مثل تریپل 0 رقابت کنم تا بهش بفهمونم که بهتر بود همون بازنشست میموند.
    الجامین همچنین خاطر نشان کرد که بعد از فایت با سهودو به دسته فدرویت میرود
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    جماهال هیل : بدمم نمیاد برای اولین تایتل دیفنس مگومد آنکلایف ناک اوتش کنم

جماهال هیل مدتی پیش در UFC 283 موفق شد با شکست گلوور تشیرا علاوه بر قهرمانی این دسته به نوعی منجر به بازنشستگی این اسطوره برزیلی هم شود .
    هرچند زمان زیادی از تایتل فایت او نگذشته ولی او برای اولین دیفنس خود اعلام آمادگی کرده و خواهان فایت با مگومد آنکلایف است .
    او در مصاحبه ای گفت که آنکلایف شایسته شات دیگری است
    اون دقیقا تو صدره . خب خودش تو موقعیتی قرار داده که باید برای یک چیزایی اونو درنظر گرفت . منم قرار نیست اینجا بشینم بگم که لایق شات نیست .
    اون تو صدره . اگه از نظر جسمانی اماده رفتن به کمپ تمرینی باشم و اماده فایت باشم فایتم انجام میدم . هرکی باشه .
    بدمم نمیاد بخاطر این موضوع که بعضیا تو صحبت باهام اسم اونو مطرح میکنن بزنم ناک اوتش کنم

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    واکنش اسلام ماخاچف به سوالی در مورد تیک دان دیفنس الکساندر ولکانوفسکی

اسلام ماخاچف معتقد است که الکساندر ولکانوفسکی هیچ شانسی برای دفاع دربرابر کشتی تهاجمیش ندارد . در UFC 284 ولکانوفسکی این شانس را دارد
    تا با کسب پیروزی به عنوان یکی از اسطوره های دنیای MMA شناخته شود اما کار بسیار دشواری در پیش دارد . ولکانوفسکی برای رسیدن به چنین جایگاهی باید
    اسلام ماخاچفی را شکست دهد که سخت بتوان کمرش را به خاک مالید . هر 2 مصاحبه ای را با دنیل کورمیر داشتند که اسلام در مورد مهارت های چلنجرش گفت
    همه حریفام میگفتن که تو کشتی مهارش میکنیم .تیک دانمون نمیکنه .
    برادر استرالیا اصلا کشتی نداره واسه همینم هست که اصلا برام مهم نیست . الکس اگه کشتی گیر خوبی هستی و دیفنس خوبی هم توش داری خب برا استرالیا برو بازیا المپیک

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    عقد قرارداد جدید UFC با پانیشر

UFC تحت هیچ شرایطی دست از عجوبه حیرت اورش نمیکشد . انها چند روز پیش قراردادی جدید را با محمد موکایف امضا کردند .
    الماس تازه کشف شده UFC به اندازه ای عملکردش خیره کننده بوده که اعضای سازمان تکاپو فراوانی برای تمدید با او داشتند .
    محمد موکایف در توییتر گفت
    امروز عقد قرارداد چند فایتی جدیدی رو با UFC امضا کردم . از همه کسایی که حامیم بودن تشکر میکنم . همتون تو لندن میبینم .
    لازم به ذکر است که موکایف رکورد 0-9 را رقم زده و قرار است در UFC 286 به مصاف جافل فیلهو برود
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    واکنش علی عبدالعزیز به نارضایتی اسلام ماخاچف از UFC

اخیرا اسلام ماخاچف ازمیزان تلاش های UFC برای تبلیغ هرچه بیشتر UFC 284 ابراز تاسف کرد . قهرمان لایت ویت این تلاش ها را کافی نمیداند . او
    معتقد است که میتوانست کنفرانس های مطبوعاتی بیشتری برای هر چه بیشتر هایپ این رویداد برگزار کرد . اما منیجر او در این رابطه رسانه ها را به باد انتقاد
    گرفت و گفت
    رسانه ها عادت دارن همیشه کلمات فایترا رو بپیچونن . اسلام امادس . فایتشم ترند شده . این یکی از بزرگترین فایتاس و بزرگترین
    گیت تا الان رو هم که تو استرالیاس . کمربند به داغستان برمیگرده

- - - Updated - - -

شان اوملی و UFC بر سر قرارداد جدید 8 فایتی به توافق رسیدند
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    پیش بینی الکساندر ولکانوفسکی از شرایط فایتش با اسلام ماخاچف در UFC 284

فکر کنم این بیشتر یک فایت سرپاس . قطعا که انتظارش دارم اون با هر حرکتم و هر کاری که کنم سعی میکنه زودتر ضربشو بزنه .
    قراره بدجور سر زمان بندی که برا اون فایت مدنظر دارم و یک چیزایی اذیت بشه . گمونم حالا با درنظر گرفتن کلینچ و همینطور تمام چیزایی که تو یک فایت رخ میده
    , راند 1 بیشتر یک جنگ باشه . شاید کمی بیشتر تو راند 1 روال فایت بی برنامه تر و بی استراتژی تر طی بشه .در ادامه
    تو راند 2 , فکر کنم بیشترش سر پا باشیم و اونجاس که دیگه دستم باید بهش برسه اما من واسه 5 راند و برای شرایط خیلی بد دارم اماده میشم .
    به همین خاطره که حس میکنم از این فایت فینیش میگیرم

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    پیش بینی مایکل چندلر از احتمال اینکه فایتش با کانر مگ گرگور چقدر فروش خواهد داشت

اگه بخوایم به امار ارقامی که تا الان رقم خورده نگاهی بندازیم با توجه به اونا احتمالی بدیم 2 میلیون . احتمالم نیست . به نظرم رسیدن
    به این رقم خیلی هم ممکنه و قابل دست یابیه . برام سخته که بخوام از دستاورد هایی که داشتم با کب کبه دب دبه بگم . اما فکر میکنم اون مواقعی که
    تو شب فایت حاضرم و در کیج بسته میشه, اون چیزی رو که خلقش کردم سطح متفاوتی از شیفتگی و جذبه ای هستش که یک نفر میتونه داشته باشه .
    آتیشی که تو کیج به پا میکنم و با اون سرعتی که میخام کارمو انجام بدم .
    از موقعی هم که با سازمان قرارداد بستم اصلا به خودم استراحت ندادم . راستش میتونم بگم از وقتی که شروع به فایت کردم

صفحه 14 از 33 نخست ... 4121314151624 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)