ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 27 از 33 نخست ... 172526272829 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    آقای وایت چرا کاستا و استریکلند باید با فایترهایی که تو رنکینگ نیستن فایت داشته باشن؟؟؟

کاستا خیلی وقته که فایت نداشته . میدونی که منظورم چیه ؟ استریکلند خیلی فایت انجام داده. پس بله . جوابت بله است .
    منتها دوست داریم بچه ها رو بیاریم تو (منظور وارد گود شدن یا به عبارتی وارد رنکینگ شدن)و ببینیم که شرایطشون چجوریاس و ببینیم که چطور کار میکنن . اونی که با کاستا فایت میکنه عین میخ محکمه .
    نمیدونی بعضی از این بچه ها چقدر خوبن تا موقعی که وارد تاپ ۱۵ میشن . به خوب بودن اونا پی میبری.
    وقتی که تو اتاق مچ میکری هستیم فکر می کنیم بعضی از بچه ها واسه اون مرحله آمادن. و بعضی از بچه ها رو هم که نمیشناسیم . پس ممکنه اونا فایت با نفرات ۱۴ ۱۵ دسته رو داشته باشن. یک مثال عالی درن که نفر ۸ بود با هیل که نفر ۱۴ بود .
    ولی میدونی که جدای از این هر ۲شون ( کاستا و استریکلند) با بچه های سرسختی که تو رنکینگ نیستن( علیسکروف و مگومدوف)فایت میکنن.
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    واکنش و پاسخ فرانسیس انگانو به صحبتهای دینا وایت

مشکلت دقیقا با من چیه؟
    1-من تمام قرارد هایم مبارزه ام را تکمیل و انجام دادم !و بعد ترجیح دادم اون سازمان رو ترک کنم ! تو من را آزاد نکردی !

2-من ریسک پذیر نیستم یا از ریسک متنفرم ؟ پس چطور از عنوان قهرمانی ام دفاع کردم و قرار دادم راتکمیل کردم در حالی که با مشکل رباط ACL و MCl درگیر بودم !

3-دلیل اینکه 3 بار در 3 سال مبارزه کردم این بود که شما میخواستید قرار داد من را به صورت کامل کنترل کنید و قرار داد جدیدی امضا کنید و من را کاملا در چهارچوب خودتان نگه دارید.

گفتی سالی 3 مبارزه به شما بدهکار بودم ! این چیزی بود گفتید درسته ؟ خوب چه اتفاقی افتاد ؟من در این سه سال همواره درخواست مبارزه کردم و به هبچ مبارزه ای پاسخ منفی ندادم! من حالا در جایی هستم که حقوق عالی میگرم به من احترام گذاشته میشه و معامله ای برابر و به سود همه طرفین را انجام داده ام .چرا اینقدر مخالف این هستی که من خوشحال و ازاد هستم؟

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    ????واکنش و پاسخ فرانسیس انگانو به صحبتهای دینا وایت

مشکلت دقیقا با من چیه؟
    1-من تمام قرارد هایم مبارزه ام را تکمیل و انجام دادم !و بعد ترجیح دادم اون سازمان رو ترک کنم ! تو من را آزاد نکردی !

2-من ریسک پذیر نیستم یا از ریسک متنفرم ؟ پس چطور از عنوان قهرمانی ام دفاع کردم و قرار دادم راتکمیل کردم در حالی که با مشکل رباط ACL و MCl درگیر بودم !

3-دلیل اینکه 3 بار در 3 سال مبارزه کردم این بود که شما میخواستید قرار داد من را به صورت کامل کنترل کنید و قرار داد جدیدی امضا کنید و من را کاملا در چهارچوب خودتان نگه دارید.

گفتی سالی 3 مبارزه به شما بدهکار بودم ! این چیزی بود گفتید درسته ؟ خوب چه اتفاقی افتاد ؟من در این سه سال همواره درخواست مبارزه کردم و به هبچ مبارزه ای پاسخ منفی ندادم! من حالا در جایی هستم که حقوق عالی میگرم به من احترام گذاشته میشه و معامله ای برابر و به سود همه طرفین را انجام داده ام .چرا اینقدر مخالف این هستی که من خوشحال و ازاد هستم؟

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    در ادامه توییت های انگانو خطاب به رئیس UFC

اگه واقعا میخای که فایت جان جونز اتفاق بیوفته با پیتر موری(رئیس PFL) در ارتباط باش . هر وقت در هرجایی .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    آقای وایت تاریخ فایت مگ گرگور * چندلر در جریان TUF مشخص میشه؟

درسته. فایت هستش . خب اول کانر بیادش تو USADA . داره فرم های اداری رو پر میکنه. نمیدونم چقدر زود این کار انجام میشه یا چه اتفاقی میوفته. ولی این کارشه که با USADA انجامش میده . اما همه چی در حرکته .

فایت تو سال ۲۰۲۳ ست میشه؟

اره این چیزیه که ما براش عکس میگیریم. امیدواریم در نوامبر یک فایت بزرگ رو تو MSG و بعدشم یک فایت بزرگ رو در دسامبر داشته باشیم .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    استرلینگ برای تایتل فایتش با اوملی عجله دارد

گور باباش . بیا 8 جولای انجامش بدیم و ببینیم تو واقعا ساختیش( منظور هیکل اوست)

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    دوالیشویلی نمیتواند خود را به کارد UFC 292 و تقابل احتمالی با سهودو برساند

قبل از آخرین فایتم مصدوم شدم . به یکی تو باشگاه مشت زدم . بعضی از استخونام شکستن. مصدوم بودم ولی با یان فایتو انجام دادم . به عملی احتیاج داشتم که سه شنبه هفته قبل انجامش دادم . حالاهم تو ریکاوری ام . ظرف ۳ ماه میتونم مشت بزنم و ظرف ۶ هفته میتونم دوباره تمرین کنم . اما واسه مشت زدن به ۳ ماه احتیاج دارم .
    نه نمیتونم تو آگست فایت کنم . لازمه دوباره تمرین کنم . لازمه آماده شم . فکر نکنم واسه آگست آماده باشم. ولی شاید ببینیم یک وقت دیگه .
    تو پاییز یا آخرا سال که قطعا . به زودی دویدن رو شروع میکنم . شنا کردن شروع میکنم . بعد از این کاملا خوبم و همه چی تموم. آماده میشم مرد
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    جان انیک(گزارشگر UFC) فرانسیس انگانو را مقصر اصلی ست نشدن فایتش با جان جونز میداند

وقتی حرف از اتفاق نیوفتادن فایت فرانسیس انگانو و جان جونز پیش کشیده میشه از چندین جهت مقصر واسه ست نشدنش هست . ولی مقصر بزرگ ، اگه MMA فن هستین و انگانو فن هم هستین ، تو شرایطی هم که اون یک فایتر MMA هستش ۲.۵ سال غیبت اونم به عنوان کسی که بدترین مرد سیاره یدک میکشه مسخرس .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    ​یان بلاهوویچ : پریرا رو برمیگردونم به میدل ویت

قطعا اون فاکتور قدرت رو داره .اما من همیشه چه میگفتم ؟ اگر دسته وزنیت رو عوض میکنی میتونی با مردای بزرگتری تو باشگات اسپار داشته باشی ولی موقعیه که تو فایتی .
    کاملا فرق داره . زمان بندی سرعت همه چی فرق داره . ۳ بار با بچه های دسته های پایین فایت داشتم و هر کدومشون بردم .

بعد این فایت فکر میکنی پریرا برگرده میدل ویت؟

نمیدونم این چیزیه که باید از اون بپرسین . میبینیم . فکر می کنم این وظیفه منه که فایترارو برگردونمشون به دسته هاشون .پس باید این کار را به بهترین نحو ممکن انجام بدم تا اونو برگردونم به یک دسته پایین تر
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,115
    جواب شان اوملی به توییت الجامین استرلینگ در مورد انجام فایت در ۸ جولای

من نیستم . ۱۹ آگست میبینمت
صفحه 27 از 33 نخست ... 172526272829 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)