ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 23 از 33 نخست ... 132122232425 ... آخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt
    آپدیتی بروضعیت پدی پیمبلت

فایتر لیورپولی سازمان هنوز برای رفع آسیب دیدگی خود که در دسامبر 2022 برایش پیش آمد زیر تیغ جراحی نرفته است .
    پدی پیمبلت در UFC 282 بود که دچار مصدومیت شد . در فایتی که به عقیده بسیاری یک دسیژن ناقابل به او هدیه داده شد .
    احتمال آن زیاد است که تا پایان سال 2023 او به دور از میادین باشد . با توجه به این شرایط شایعات مربوط به فایت احتمالیش با
    درو دابر دیگر بی اعتبار است .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    جان جونز مصدوم است ؟

جان جونز اخیرا مدت زمان زیادی را در استخر سپری میکند .
    شاید او مشغول شاتینگ عکس برداری برای یک جلد دیگر مجله UFC است شایدم این احتمال وجود دارد که جونز فقط دوست دارد پس از یک تمرین سخت وفشرده
    با شیرجه زدن در استخر خود را خنک کند . اما چلنجر سابق او چیل سانن تحلیل نگران کننده تری در این مورد دارد

استخونا و مفصل هاش ضعیفن . تو هر دو اپیزود اون تو استخره . تمرینات استخرم واسه آسیب دیدگی و هوازی کم فشاره .
    اون تو وضعیت ریکاوریه .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    صحبت های بو نیکال در مدیا دی UFC 285

فکر میکنم نکته مهم در مورد تجسم فکری عملی کردن حقیقی اونه . اونو تبدیل کنی به یک تجربه واقعا عمیق .
    فکر میکنم روشی وجود داره که شمارو برای تجسم فکری آماده میکنه تا اون برات ایجاد شه عین همون روش هایی که برای فایت آماده میشیم
    میریم برا انجامش . واسه من نتیجش اینجوریه که این تجربه حاصله ای که برام ایجاد میشه تا اندازه ای برام واقعیش میکنه . نه تنها تصور میکنم که چیرو میبینم حتی
    تصور میکنم چه صدایی رو میشنوم چه بویی داره . عینا کیج زیر پاهام چه حسی داره .
    پس وقتی که دارم برای اولین بار میروم اونجا واقعا اولین بارم نیست . چون بارها اونو تو ذهنم تجسم کردم . فقط یک تمرین خیلی قویه .

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    صحبت های جف نیل در مدیا دی UFC 285

نمیدونم واقعا اون چقدر خوبه . اون چیزی که من دیدم اینه که اون یک فایتر خوبه . اما منم فایترای خوبی رو شکست دادم . پس فقط میخایم
    یکشنبه ببینیم که این هایپ در رابطه با چیه؟ . میخایم ببینیم این شوکت مهارنشدنی کیه ؟ .
    من 2-7 ام و تو کل بردام هم دارم این اشخاص شکست میدم . آسون بدون دردسر . حالا اون شده بزرگترین ستاره احتمالی در آینده . من آمادم تا این درخشش ازش بگیرم .
    به خودم میبینم که تو راند 1یا راند 2 با فینیش ببرم . حس میکنم که براش خیلی قوی و قدرتمندم . قراره اذیتش کنم

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    صحبت های شوکت رحمانوف در مدیا دی UFC 285

بعد این فایت , شاید یکی یا نهایت 2 فایت واسه ی فایت سر تایتل دارم . اون فقط تو رنکینگ بالاتره منه .
    اون یک فایتر خوبه . یک استرایکر خوبه و ماهم قصد آنالیز مهارت هاشو داریم و ببینیم اون قصد داره چجور رویکردی تو فایت با من داشته باشه .
    مطمئنم تو شرط بندی سر این فایت من گزینه مورد نظرم و بنا به دلیلی هم مورد نظرم . من شکست ناپذیرم . و تمام حریفام رو هم فینیش کردم .
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    صحبت های الکسا گراسو در مدیا دی UFC 285

خیلیه که کریر والنتینا رو تماشا میکنم . و فکر میکنم این بزرگترین چالش زندگیمه . اگه با یکی مثل اون روبرو نمیشدم
    نمیتونم بگم که بهترین استرایکرم . واقعا خوشحالم و واسه این فایت روحیه دارم . میدونم که اون سرسخته . میدونم که اون تو همه چیز خطرناکه .
    و همینم باعث شد که هزاران بار تمرین کنم . من تو دیسیپلین جدی ام . من تو تمریناتم جدی ام . تو رژیم غذایی . تو شرایط بدنیم . تو شرایط آماده سازیم .
    من تو همه چی جدی ام و قطعا الانم ورزشکار بهتری ام . و نمیتونم صبر کنم تا اینو ثابتش کنم . به عنوان یک چلنجر چالشارو دوس دارم . دونستن همه چیزایی که اون
    بدست اورده بهت انگیزه بیشتری میده . اگه اون کارهای زیادی رو انجام داده البته که سال های زیادیم تو این ورزش داشته . اما دونستن اعتباری که اون داره و اینکه بشه برد کسی
    مثل اونو فکر میکنم 1 امتیازه

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    صحبت های والنتینا شوچنکو در مدیا دی UFC 285

طبق معمول احساسات و اعصاب همه چی سر جای خودش . شنیدم گفته همه 1 نقطه ضعف دارن حالا یک چی شبیه همین
    و گفته که یک جوری میفهمه اون نقطه ضعف کجاست .
    میخام نقطه ضعفمو درنظر نگیرم . تو نقطه ضعفت رو یادت نره . تو ترس هایی که داری رو یادت نره . من از ترس های اون خبر دارم . من نقطه ضعف اونو میدونم
    و تو بازیم دست میزارم رو اون نقطه ضعفش . اون تو کاری رو که انجامش میده خیلی خوبه . واسه همینه که کانتندر واسه این مسابقس . بله من اونو دست کم نمیگیرم .
    میدونم که اون تو استرایکینگ خوبه . اما فراموش نشه که ما تو MMA فایت میکنیم . طبق معمول برا همه چی آمادم . اره برای کل تایم فایت خیلی حواسم جمه .
    و خودمم . و هرکاری که باید واسه برد تو فایت بکنم رو میکنم

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    صحبت های سیریل گان در مدیا دی UFC 285

ما تو طول کمپ تمرینی توقع یک جان جونز زیبا رو داشتیم . سریع همونطوری که تو لایت هوی ویت بود . با همون مهارت ها . اما
    قوی تر مثل یک هوی ویت . مثل یک هوی ویت واقعی . ما توقع اینو داشتیم . من حالاشم کمربند بردم . اهمیتی نداره اون شخص کی باشه . این فایت برای
    من معنی زیادی داره اخه اون گاته . همه اینو بخاطر کریرش میدونن . اگه ببریم قطعا چیز بزرگی واسه کریر و زندگیمه

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    صحبت های جان جونز در مدیا دی UFC 285

قطعا که جواب این سوالارو میدونم . احساس فوق العاده ای دارم . حس میکنم تحرکم خیلی خوبه . به سگ جوونی خودم میبالم . حس عالی دارم .
    حس میکنم ورژن قوی تری از خودمم . خیلی لاغر نیستم . سطح فیتنسم با توجه به طرز نگاهم به خودم تو آینه قضاوت میکنم . من الان هوی ویتم . هوی ویتم ارتباطی با
    درشتی هیکل نداره . همش مربوط به نحوه عملکردته . اگه برم اونجا و روبروی اون وایسم بزارم اون ریتم شیوه فایتش رو داشته باشه مطمئنم که بد کینه ای عمل میکنه .
    این فقط یک ورزشه اگه من برنده یا بازنده شم زندگی ادامه داره . میدونم بالاخره یک سگ درون دارم . یک شیر درون دارم . یک جنگجو خشن درون دارم . این چیزیه که منم . باخت یک
    آپشن نیست . اخه اینم فقط یک ایونت ورزشی نیست . این زندگیمه . این وجه ی منه . این میراثمه . این منم . نمیدونم وقتی صحبت از از جدیت برخوردم با این فایت و بازی میشه با توان اون مطابقت
    داره یا نه

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    اول از همه بعد از چند سال غیبت سلام به همه دوستان و بچه های انجمن اللخصوص اقا محمد گل که سالهاست انجمن را برقرار نگه داشته
    حرفی زیادی برا گفتن ندارم فقط از بازگشت استخونی کبیر بسیار خوشحالم (و البته نگران) به هر حال امیدوارم افسانه ای باقی بمونه
صفحه 23 از 33 نخست ... 132122232425 ... آخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)