ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 دوبله شده :صحبت های کانر مک گرگور | اخبار بعد از ufc 264 |واکنش علی عبدلعزیز | واکنش حبیب نورماگومدوف با زیر نویس|و..

صحبت های کانر مک گرگور بعد از مبارزه و عمل جراحی

صحبت های حبیب نورماگومدوف راجع به شکست کانر مک گرگور در UFC 264
    مشاهده در اپارات

دوبله شده :صحبت های کانر مک گرگور | اخبار بعد از ufc 264 |واکنش علی عبدلعزیز | واکنش حبیب نورماگومدوف با زیر نویس|و..

علی عبد العزیز، یکی از مدیربرنامه های موفق در سازمان UFC، به انتقادات شدید از کانر مک گروگر پرداخته است.
    ""اون مدیر برنامه ی خودشه.مربی خودشه.همه چیز مربوط به خودش است.وقتی شما یه مشت آدم بله قربان گو در اطراف خود داشته باشید که هیچ انتقادی از شما نکنند،در این ورزش پیشرفت نخواهید کرد.و در آخر، این خیر هست که شر را شکست میدهد.او یک انسان شیطان صفته.اون هر چی دلش میخواد میگه.قطعا من از این آدم خوشم نمیاد ولی اگر حرکت مثبتی انجام بدهد،او را تحسین خواهم کرد.چگونه تو همسر داستین پوریر را تهدید به قتل میکنی؟اگر من دانا وایت بودم،او را یک میلیون دلار جریمه میکردم.دانا باید خط قرمزهایی داشته باشد.میتونید تصور کنید اگر کسی چنین صحبت هایی را در مورد زن دانا میکرد چه میشد؟من میدونم دانا اهمیت نمیدهد ولی در واقعیت این رفتار کانر شدیدا نادرست است چون تصویری زشت و ناپسند از او به جای میگذارد.این آدم یه جوری رفتار میکنه که انگار یک گنگستر و لات واقعیه.در صورتی که نیست.""

""خدا تو رو مورد آزمایش الهی قرار داده.به تو این قدرت را داد و دید که تو در چه جهتی میخوای از آن استفاده کنی.به آدم هایی مثل حبیب،داستین و دنیل کورمیر نگاه کنید.آنها از قدرتشان در جهت اهداف خوب بهره میبرند.آنها به مردم کمک میکنند.ولی کانر فقط به مردم آسیب میزند.این آدم خانواده داره و با این رفتارش داره به خانواده خودش آسیب میزنه.چه کسی میخواهد فرزند چنین آدمی باشد؟هیچکس نمیخواهد!!""

دوبله شده :صحبت های کانر مک گرگور | اخبار بعد از ufc 264 |واکنش علی عبدلعزیز | واکنش حبیب نورماگومدوف با زیر نویس|و..

تسویه حساب شخصی با داستین!
    کولبی کاوینگتون پس از اظهار نظر*های متعدد در مورد داستین پویریر،اکنون به دنبال مبارزه و تسویه حساب شخصی با او است.او که اخیرا پا را از حد فراتر گذاشته و در مورد خانواده پویریر نیز اظهاراتی داشته،اعتقاد دارد مشکلات بین او و پویریر به شدت عمیق است.
    او در مورد رقابت بین خودش و داستین گفت:
    "داستین وزنش بیشتر از من است.مردم از من میپرسند چرا به دنبال مبارزه با یک سبک وزنم.اما من در واقع به دنبال مبارزه با کسی*ام که وزنش بیشتر از منه.ما مشکلاتی با هم داریم که بسیار عمیق و حل نشدنی هست و من به دنبال اینم که با داستین در اوکتگان مبارزه کنم تا به دنیا نشون بدم پدر واقعی اون کیه."

صحبت های راندا روزی،مبارز سابق UFC در مورد کانر مک گرگور

صحبت های جان کاوانا، مربی کانر مک گرگور در مورد مصدومیت او
    نظر شما چیه؟

هدیه جیک پاول به مناسبت پیروزی داستین پویریر!
    کانر مک گرگور و داستین پویریر هر دو در رویداد شنبه شب به مصاف یکدیگر رفتند که کانر در راند اول از ناحیه مچ پا مصدوم و به دستور پزشک مبارزه متوقف شد. حال جیک پاول یوتیوبر معروف با ساخت گردنبندی تمسخر امیز که کانر مک گرگور در مبارزه دوم توسط داستین ناک اوت شده است به ارزش 100 هزار دلار تصمیم دارد به داستین پویریر اهدا کند.

""جیک پاول: داستین پویریر نظرت چیه تا من این گردنبند رو برات بفرستم؟ هدیه 100 هزار دلاری از طرف من به تو، فکر می کنم لیاقت این گردنبند رو داری.""

""داستین پویریر: گردنبند رو برام بفرست.""

دوبله شده :صحبت های کانر مک گرگور | اخبار بعد از ufc 264 |واکنش علی عبدلعزیز | واکنش حبیب نورماگومدوف با زیر نویس|و..مخاطبان عزیز هرگونه حمایت شما اعم از خرید اشتراک تا پرداخت حمایتی باعث سرپا ماندن سایت ایران یو اف سی میشود.پس حتما سایت رو در این مورد حمایت کنید.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)