ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,135
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt

اسلام ماخاچف : من اونو ناک دان میکنم و سعی میکنم فینیشش کنم

اسلام ماخاچف : من اونو ناک دان میکنم و سعی میکنم فینیشش کنم

اسلام ماخاچف هرطوری که فایت با چارلز اولیویرا پیش برود به خود اطمینان کامل دارد .
    ماخاچف 22 اکتبر برای کسب تایتل لایت ویت به مصاف چارلز اولیویرا میرود . 22 اکتبر روزی ست که ماخاچف روبروی قهارترین فایتر سازمان
    UFC در ساب قرار میگیرد . اما قهرمان سامبو هیچ واهمه ای ندارد . اسلام در مصاحبه ای گفت :
    3 یا 4 حریف اخریش اونو ناک دان کردن ولی هیچکدوم برا گریپلینگ نرفت . هیچکدوم سعی نکردن اونو رو زمین فینیش کنن .
    هیچکدوم سعی نکردن برن برا گرند پوند . واسه همین بود هیچکدوم نتونستن مهارش کنن .
    من از مهارت های جوجیتسو اون نمیترسم . چون مهارت های خوبی تو سامبو و گریپلینگ دارم و تو استرایکینگ هم لحظات سختی رو پیش روش میزارم .
    ناک دانش میکنم و سعی میکنم فینیشش کنم . از اونجایی که این مرد بیشترین فینیش رو تو UFC داره , هدفم اینه که باید فینیشش کنم . من رکوردش ازش میگیرم.
    چارلز خیلی خطرناکه . اون همیشه حریفش فینیش میکنه و تو استرایکینگ و روی زمین خطرناکه . اما من خیالم از مهارت هایی که دارم راحته . من برای فایت سرپا یا روی زمین امادم . مهم نیست
    چطور پیش بره . فکر نکنم این بزرگترین ازمون تو کل دوره کریرم باشه . شاید اشخاصی رو شکست دادم که مهارت های بیشتری داشتن . اما اون الان تو این مقطع از دوره کریرش قهرمانه .
    اون یک استریک خوب داره . فکر میکنه هیچکی نمیتونه جلوش بگیره اما 22 اکتبر من میرم تو کیج و اونو اونجا مهارش میکنم .
    متئوس گامروت در انتظار فایت با اسلام ماخاچف

متئوس گامروت برای اینده نزدیک خود رویاهایی دارد . UFC 280 یک شب بزرگ برای دسته لایت ویت خواهد بود . ابوظبی قرار است میزبان
    یک تورنمنت 4 جانبه بین مدعیان دسته لایت ویت باشد . در مین ایونت جدال چارلز اولیویرا * اسلام ماخاچف بر سر تایتل لایت ویت را داریم و قبل از ان
    هم گامروت به مصاف داریوش خواهد رفت .
    فایتر لهستانی احتمال قهرمانی ماخاچف را میدهد و از تمایلش برای فایت با اسلام گفت .
    احساس عالی از مچ اپ با اسلام دارم . این فایتم رویاییه . وقتی که MMA تمرین میکنم به این فکر میکنم که چطور میخام با بهترین بچه ها این دسته فایت کنم .
    قطعا اسلام تو این دسته بهترینه . فکر میکنم اون قهرمان ایندس . فکر کنم فایتم با اسلام بزرگترین فایت تو اروپا بشه .
    من یک ورزشکار واقعیم . مهمترین چیز واسه من برد تو فایته . مهم نیست چطور قبل از اتمام تایم باشه یا تمام مدت تایم دربربگیره . مهم اینه که میخام
    تو این فایت پیروز بشم . برا همه چی امادم . جوجیتسو , کشتی . میدونم داریوش دوس داره مدام فشار بیاره , رو به جلو کار میکنه و خشنه . من برا همه چی امادم . من به فشار
    عادت دارم . به قهرمانی هم عادت میکنم

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)