ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    1,116
    مبارز مورد علاقه DemetriousJohnson_HeadshotBelt

حبیب : فایت هایی رو که امسال تماشا کردم ؟

حبیب : فایت هایی رو که امسال تماشا کردم ؟

حبیب نورماگومدوف اخیرا پیش از تایتل فایت UFC 280 بین اسلام ماخاچف * چارلز اولیویرا گفت گویی داشت . حضور قهرمان سابق لایت ویت
    به عنوان مربی و دوست صمیمی اسلام برایش قطعا مثمر ثمر خواهد بود . حبیب در این مصاحبه اظهار داشت که بعد از بازنشستگی علاقه چندانی
    به تماشای فایت ها UFC نداشته است . با این حال او به 4 فایتی اشاره کرد که برای تماشایشان زود از خواب بیدار شد .
    کامارو عثمان * لئون ادواردز . اره نمیدونم چرا اما میخاستم اون رکورد رو بزنه . سیریل گان * فرانسیس انگانو . همین امسال بود درسته؟
    برا اونم بیدار شدم . یکی دیگه هم بود , پتر یان , واسه فایت یان * استرلینگم از خواب بیدار شدم . نمیتونستم از دستش بدم . واقعا اون فایتم دوست داشتم .
    یکی دیگه هم هست که برا اونم از خواب بیدار میشدم اما اونجام و زنده تماشاش میکنم , گامروت * ساروکیان . به اندازه کافی خوشانسم که زنده از نزدیک تماشاش میکنم.
    واسه فایت ادسانیا * پریرا هم از خواب بلند میشم . اونم فایت قشنگیه
    پیشتازی چارلز اولیویرا در نظرسنجی یوتیوب UFC

به نظر میرسد غالب طرفداران UFC نسبت به پیروزی چارلز اولیویرا مقابل اسلام ماخاچف در UFC 280 اطمینان خاطر کاملی دارند .
    براساس نظر سنجی در کانال رسمی یوتیوب یو اف سی 67% به پیروزی چارلز رای دادند . فایتر 33 ساله برزیلی در اخرین تایتل فایت خود
    به پیروزی با ساب دربرابر گیچی رسید ولی از انجایی که در وزن کشی نیم پوند بیش از وزن مجاز داشت کمربندی به او داده نشد . حالا
    او اماده است تا کمربند خود را پس بگیرد . لازم به ذکر است که چارلز از سال 2018 تا به الان هیچ شکستی نخورده است

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)