ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 کنفرانس خبری رویداد یو اف سی 285 |زیر نویس فارسی

صحبت های جان جونز در مدیا دی UFC 285

قطعا که جواب این سوالارو میدونم . احساس فوق العاده ای دارم . حس میکنم تحرکم خیلی خوبه . به سگ جوونی خودم میبالم . حس عالی دارم .
    حس میکنم ورژن قوی تری از خودمم . خیلی لاغر نیستم . سطح فیتنسم با توجه به طرز نگاهم به خودم تو آینه قضاوت میکنم . من الان هوی ویتم . هوی ویتم ارتباطی با
    درشتی هیکل نداره . همش مربوط به نحوه عملکردته . اگه برم اونجا و روبروی اون وایسم بزارم اون ریتم شیوه فایتش رو داشته باشه مطمئنم که بد کینه ای عمل میکنه .
    این فقط یک ورزشه اگه من برنده یا بازنده شم زندگی ادامه داره . میدونم بالاخره یک سگ درون دارم . یک شیر درون دارم . یک جنگجو خشن درون دارم . این چیزیه که منم . باخت یک
    آپشن نیست . اخه اینم فقط یک ایونت ورزشی نیست . این زندگیمه . این وجه ی منه . این میراثمه . این منم . نمیدونم وقتی صحبت از از جدیت برخوردم با این فایت و بازی میشه با توان اون مطابقت
    داره یا نه

صحبت های سیریل گان در مدیا دی UFC 285

ما تو طول کمپ تمرینی توقع یک جان جونز زیبا رو داشتیم . سریع همونطوری که تو لایت هوی ویت بود . با همون مهارت ها . اما
    قوی تر مثل یک هوی ویت . مثل یک هوی ویت واقعی . ما توقع اینو داشتیم . من حالاشم کمربند بردم . اهمیتی نداره اون شخص کی باشه . این فایت برای
    من معنی زیادی داره اخه اون گاته . همه اینو بخاطر کریرش میدونن . اگه ببریم قطعا چیز بزرگی واسه کریر و زندگیمه

صحبت های والنتینا شوچنکو در مدیا دی UFC 285

طبق معمول احساسات و اعصاب همه چی سر جای خودش . شنیدم گفته همه 1 نقطه ضعف دارن حالا یک چی شبیه همین و گفته که یک جوری میفهمه اون نقطه ضعف کجاست .
    میخام نقطه ضعفمو درنظر نگیرم . تو نقطه ضعفت رو یادت نره . تو ترس هایی که داری رو یادت نره . من از ترس های اون خبر دارم . من نقطه ضعف اونو میدونم
    و تو بازیم دست میزارم رو اون نقطه ضعفش . اون تو کاری رو که انجامش میده خیلی خوبه . واسه همینه که کانتندر واسه این مسابقس . بله من اونو دست کم نمیگیرم .
    میدونم که اون تو استرایکینگ خوبه . اما فراموش نشه که ما تو MMA فایت میکنیم . طبق معمول برا همه چی آمادم . اره برای کل تایم فایت خیلی حواسم جمعِ .
    و خودمم . و هرکاری که باید واسه برد تو فایت بکنم رو انجام میدم

صحبت های الکسا گراسو در مدیا دی UFC 285

خیلیه که کریر والنتینا رو تماشا میکنم . و فکر میکنم این بزرگترین چالش زندگیمه . اگه با یکی مثل اون روبرو نمیشدم نمیتونم بگم که بهترین استرایکرم . واقعا خوشحالم و واسه این فایت روحیه دارم . میدونم که اون سرسخته . میدونم که اون تو همه چیز خطرناکه .
    و همینم باعث شد که هزاران بار تمرین کنم . من تو دیسیپلین جدی ام . من تو تمریناتم جدی ام . تو رژیم غذایی . تو شرایط بدنیم . تو شرایط آماده سازیم .
    من تو همه چی جدی ام و قطعا الانم ورزشکار بهتری ام . و نمیتونم صبر کنم تا اینو ثابتش کنم . به عنوان یک چلنجر چالشارو دوس دارم . دونستن همه چیزایی که اون
    بدست اورده بهت انگیزه بیشتری میده . اگه اون کارهای زیادی رو انجام داده البته که سال های زیادیم تو این ورزش داشته . اما دونستن اعتباری که اون داره و اینکه بشه کسی مثل اونو برد فکر میکنم یک امتیازه !
    مرسی از نوید عزیز بابت پوشش کنفرانس خبری.
    و رامتین عزیز از ادمین های خوبمون درکانال بابت ترجمه زیر نویس

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)